Skocz do zawartości

Kegator za max 1000 pln (czy da się ogarnąć)


Łyskacz

Rekomendowane odpowiedzi

 Tak jak w temacie.. Przymierzam się do kegatora na jeden kran. W sieci, na jakiejs zagranicznej stronie znalazłem po przeliczeniu na nasze cebuliony za niecałe 1600 pln. Oczywiście to tylko ładnie wyglądający mebel  chłodzący z kranem ale bez butli z CO2 i kega. Pytanie czy udało się komuś skompletować (od absolutnego zera) kegator w granicach 1000 pln +/- 200 pln? MIeszakm w bloku i "chamska" lodówa z kranem nie ma prawa stać w mieszakniu. Mi to by w ogóle nie przeszkadzało ale wiecie jak jest.... Kobita, która jakimś dziwnym trafem nie rozumie mojej zajawki :) Musi być ładnie.. Reasumując czy z budżetem 1000 - 1200 pln jest sens kombinować ? Oczywiście w grę wchodzą używane podzespoły. Lodówka, butla itd.

Pozdro 

Edytowane przez Łyskacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mały budżet. Jakbyś miał w kieszeni 1,5k pln to mógłbyś celować w  najtańszy model PYGMY, wliczając wymagany osprzęt. 

Ja mam chłodziarkę Lindra + butla i kegi na szybkozłączkach i jestem mega zadowolony. Plus jest taki, że nie musi być cały czas podłączona do prądu co przekłada się wyraźnie na rachunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tangomagic napisał:

Trochę mały budżet. Jakbyś miał w kieszeni 1,5k pln to mógłbyś celować w  najtańszy model PYGMY, wliczając wymagany osprzęt. 

Ja mam chłodziarkę Lindra + butla i kegi na szybkozłączkach i jestem mega zadowolony. Plus jest taki, że nie musi być cały czas podłączona do prądu co przekłada się wyraźnie na rachunek.

Jako laik w tym temacie mam pytanie. Czy do tej chłodziarki https://beerservice.pl/pl/p/PYGMY-25/102  podłączę corneliusa ? Rozumiem, że wstępne nagazowanie w kegu jest wymagane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łyskacz napisał:

Jako laik w tym temacie mam pytanie. Czy do tej chłodziarki https://beerservice.pl/pl/p/PYGMY-25/102  podłączę corneliusa ? Rozumiem, że wstępne nagazowanie w kegu jest wymagane?

wszystko podłączysz to kwestia głowicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączysz. To jest chyba taka jak ja mam. Popatrz na montaż przez szybkozłączki John Guest. Poza tym, jak kupować to lepiej bezpośrednio w sklepie Lindr, wysyłają do polski.

 

Refermentację robisz w kegu ale podobno i bez tego można nagazować piwo przez podłączenie butli z co2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakręcisz się za używanym sprzętem i zrobisz to dla kegów PET to myślę, że w 600-700zł się zmieścisz

(lodówka mała, do ozdobienia np.: farbą kredową lub fajnymi naklejkami), kran, wąż piwny, reduktor, butla, złączki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.