Jump to content
Radi_wroc

[Sprzedam] Kapilara, kieszeń na czujnik temperatury

Recommended Posts

Czy byłby ktoś zainteresowany? Posiadam różne długości 7,5-23cm, cena zależna od długości 45-100zł. Materiał 1.4401 (316)

Zainteresowanych proszę o pw.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Edited by Radi_wroc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt, gwint 1/2", wewnątrz 6mm. Do wewnątrz wchodza standardowe czujniki z osłona 5mm lub lepiej bez z pasta termo, mniejsza bezwladność, tym samym szybszy pomiar i reakcja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziel się źródłem proszę, gdyż czasami używam ich przy montażach. Te tutaj mi zostały. Oferuje oryginalne Danfosa'a MBT. Cena normalna to z trzy razy tyle, tj. już po rabatach, a nie katalogowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Rhuarc napisał:

 Niklowane to tak nie za bardzo...do spożycia.

 Z drugiego linku prędzej :) , jednak licho wyglądają.

 

1 godzinę temu, Robert87 napisał:

PLN 23.97 41%OFF | RTD PT100 Czujnik Temperatury 1/2 "Npt z 2 metr Kabel Ze Stali Nierdzewnej Czujnik Temperatury w/2 m cynowany Drut miedziany
https://s.click.aliexpress.com/e/cmCeemfm

Wysłane
 

  Ciekawa propozycja za 50mm razem z czujnikiem, ale czekać długo trzeba i oby faktycznie z kwasówki a nie tylko z nierdzewki. Rozumiem, że gwint stożkowy odpowiednio dobrałeś do swoich oczekiwań.

 

Z uwagi na powyższe jak nikt będzie zainteresowany długą i porządną kapilarą z atestowanej stali kwasoodpornej do połączenia z już posiadanym czujnikiem, to zachowam je sobie na przyszłe realizacje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości - jaka jest różnica między kwasowka a nierdzewka? Ta roznica jest wg mojej wiedzy mocno zatarta. Nie chce wchodzić w temat głębiej bo może i się mylę ale rozdziela się stal nierdzewna na austenityczna i ferrytyczna i obie są kwasoodporne i nierdzewne... Ale jak podkreślam mogę się mylic. Dam znać jak z jakością i porównam pomiary temperatury na czujnikach rodzimej produkcji i te z Ali...

Wysłane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś w tym stylu app. kwadratu, jesteś na dobrym tropie. Zapoznaj się z specyfikacjami stali: 1.4401; 1.4301; 1.4521, są one bardzo powszechnie stosowane w instalacjach spożywczych oraz technicznych i wszystkie są nierdzewne jednak nie kwasoodporne. :) Układając od najdelikatniejszej w środowisku kwaśnym, lub zasadowym to czytaj od ostatniej.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owszem niklowe nie za bardzo się nadają ale niżej w opisie pierwszego linka podają ze maja również w wersji nierdzewnej 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.