Skocz do zawartości

Budapeszt 2019


wena

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs piw domowych Budapeszt 2019. Jest już otwarta rejestracja na konkurs.

competition.elsosor.hu

Przyjmuję piwa do Budapesztu. Chętni proszę przesłać piwa na adres

Centrum Warzenia Domowego Piwa

ul. 3 Maja 29

41-500 Chorzów

tel. 784 474 585

Termin dostarczenia piw 15-02-2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wena napisał:

Konkurs piw domowych Budapeszt 2019. Jest już otwarta rejestracja na konkurs.

competition.elsosor.hu

Przyjmuję piwa do Budapesztu. Chętni proszę przesłać piwa na adres

Centrum Warzenia Domowego Piwa

ul. 3 Maja 29

41-500 Chorzów

tel. 784 474 585

Termin dostarczenia piw 15-02-2019

Mam 3 pytania:

1. Co wybrać w Drop-Off Location: Not Applicable/Shipping Entries czy Wunder Sörmuvek?

2. Czy opłatę za udział w konkursie mogę dostarczyć w paczce razem z piwami wysyłanymi do Ciebie?

3. Jakoś konkretnie opisywać, oznaczać paczkę, żeby łatwiej było zweryfikować, że jest skierowana na konkurs w Budapeszcie?

 

Z góry dziękuję za informacje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się trochę połapać z tymi kategoriami. Znaczy się rozumiem, że jest 6 kategorii plus NE IPA dla piwowarów domowych (kategoria guerilla jest dla piw komercyjnych), i wysyłając piwo w jakiejś kategorii trzeba podać jego podkategorię (a właściwie kategorię BJCP). Jednak nie do końca jestem pewien ile piw można maksymalnie wysłać, po jednym dla każdej kategorii czy po jednym dla każdej podkategorii? Szukam po regulaminie i widzę tylko, że do kategorii Guerilla można wysyłać maksymalnie trzy.

Drugie pytanie, może głupie. Akurat mam Grodziskie na stanie, no i teoretycznie ma ono swoją kategorię w rozdziale Historical Beers BJCP, ale nie wiem czy nie mógłbym go zgłosić w 32A. Classic Style Smoked Beer.

Nie chcę ci zrzucać na głowę tych wszystkich pytań i mógłbym wysłać maila do organizatorów, ale pomyślałem sobie, że skoro wieziesz piwka do Budapesztu to może jesteś w jakiś konszachtach z organizatorami i prześlesz im te pytania. Jakby co mogę sam napisać, proszę daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca wciągnięty w te wszystkie kategorie. Ważne, żeby określić właściwą kategorię wg BJCP bo w ten sposób piwo jest oceniane. 

Jeżeli chodzi o to co wybrać " w Drop-Off Location: Not Applicable/Shipping Entries czy Wunder Sörmuvek? " - oni aż tak drastycznie do tego nie podchodzą więc tym się nie przejmuj.

Opłatę włóżcie do paczek.

Na paczce proszę o adnotację Budapeszt 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ile butelek piwa trzeba na konkurs, bo widzę informację, ze 5 i 3 na stronie. "Number of Bottles Required Per Entry: 5" a niżej "You should provide the organizers with each of the entered beers in either three 0.5l bottles or five 0.33l bottles between 4th of March and 15th of March. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Habemus Champion ;) Gratulacje dla laureatów oraz podziękowania dla Weny za transport piw, bez którego te sukcesy nie byłyby możliwe.

 

Po raz kolejny miałem przyjemność sędziować na konkursie i zaszczyt uczestniczyć w Best of Show. Wygrało piwo, które wszyscy sędziowie jednomyślnie uznali za najlepsze, więc tym większe brawa dla Daniela :)

 

Wszystkie nagrody (kubeczki, dyplomy oraz medale) są u mnie, także wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt w wiadomości prywatnej, w celu ustalenia warunków wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.