Skocz do zawartości

Nowa stronka SCB.


Makaron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegoś czasu walczę nad unowocześnieniem rozyspującej się strony Scottish Craft Brewers. Wymodziłem małe conieco, i teraz potrzebuję krytyki. Co prawda strona jest podobna do piwo.org, ale czemu mam walczyć ze sprawdzonymi pomysłami? :)

Adres strony póki co jest taki (póki nie będzie gotowa będzie sobie siedzieć w tym miejscu)

http://makaron.hostshare.pl

 

Generalny pomysł to taki

etap 1 blog+ forum

etap 1a, webclient emial

etap 2. gelaria

etap 3. jeśli wypali ilość osób redagujących to wiki.

 

Do tego od miesiąca mamy nowego prezydenta, który ma więcej siły i pomysłów by troszkę odświeżyć zakurzone stowarzyszenie.Liczę na to, że będę mógł mu pomóc chociaż troszkę.

 

PS

Jak macie ochotę rejestrujcie się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pierwszy rzut oka, to miałbym dwie małe sugestie:

 

1. Zwiększ line-height dla tekstu, bo ciężko się czyta.

2. Stosuj w artykułach elementy przykuwające uwagę: pogrubienia, śródtytuły, wypunktowania. Dzięki temu łatwiej skanować tekst i łatwiej znaleźć w nim coś interesującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem jakoś wczoraj ten wątek. Ja bym dodał coś niecoś kolorów, żeby wyjść z szarości. I cosik trzeba zrobić z menu pod logiem, bo przynajmniej ja nie odnalazłem go od razu wzrokim. Może połączyć z tym u góry, ale w całości na dół ? Generalnie ok :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem jakoś wczoraj ten wątek. Ja bym dodał coś niecoś kolorów, żeby wyjść z szarości. I cosik trzeba zrobić z menu pod logiem, bo przynajmniej ja nie odnalazłem go od razu wzrokim. Może połączyć z tym u góry, ale w całości na dół ? Generalnie ok :/

Póki co strona jest pusta, ale w zamyśle miałem by u góry było poruszanie się po stronie (docelowo forum,galeria, wiki i email), a na dole po blogach , artykułach i archiwum. Będę musiał gdzieś ulokować archiwalną z ostatnich 13 lat (nie ma tego za na szczęście za dużo).

Do kolorów to jestem złą osobą by decydować :beer:... jestem daltonistą. Ale zamysł był taki by zachować jakby gazetowy rozkład, ale faktycznie troszkę nie zaszkodzi.

Generalnie bardzo dużo pracy przede mną. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stronka wylądowała na swoim miejscu. Wczoraj przeniosłem ją do doecelowego miejsca.

http://scottishcraftbrewers.org ,serdecznie zapraszam do pustego forum :D

Muszę wcisnąć informacje,że strona jest w przebudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.