Skocz do zawartości

Samodzielne Chmielenie Bez Zacierania Z Dodatkiem Ekstraktu Slodowego


szymon396

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ? dopiero pierwsza warka za mna z brewkitu dlatego chcialbym twraz zrobic troszke inaczej ,

 

 czy jest możliwość ( A myślę że jest)  warzenia wareczki przez samodzielne Chmielnie Ale bez zacierania tylko kupić ekstrakt slodowy 

Macie moze jakieś pomysły czy receptury nie ma znaczenia czy dolna czy górną fermentacja chciałbym teraz właśnie zrobić samodzielne Chmielnie plus ekstrakty  slodowe  ?

 

tylko kurczę nie wiem jak się za to zabrać ile ekstraktu slodowego  ile chmielu jaki chmiel jaki ekstrakt jakie drozdze hehe  sporo pytań może macie jakieś receptury bądź strony gdzie znajdę samodzielne Chmielenie z ekstraktami  ?

Pozdrawiam 

Edytowane przez szymon396
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko Ci pomóc jak sam nie wiesz co chcesz osiągnąć. Popatrz w sklepach na gotowe zestawy surowców na bazie ekstraktów.

Ewentualnie na wiki.piwo.org masz gotowe receptury na piwa z ekstraktów.

 

możesz to poprawić? to aż drażni ;)

4 minuty temu, szymon396 napisał:

ważenia wareczki

 

nie chcę się czepiać ale forum to taka instytucja gdzie prezentujesz siebie w taki sposób w jaki piszesz więc warto popatrzeć na swój tekst przed publikacją wiadomości. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tangomagic napisał:

Ciężko Ci pomóc jak sam nie wiesz co chcesz osiągnąć. Popatrz w sklepach na gotowe zestawy surowców na bazie ekstraktów.

Ewentualnie na wiki.piwo.org masz gotowe receptury na piwa z ekstraktów.

 

możesz to poprawić? to aż drażni ;)

 

nie chcę się czepiać ale forum to taka instytucja gdzie prezentujesz siebie w taki sposób w jaki piszesz więc warto popatrzeć na swój tekst przed publikacją wiadomości. 

 

Dzięki  postaram się sprawdzać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.