Skocz do zawartości

Browary domowe wysyłające swoje gadżety kolekcjonerom


anteks

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Mam swoje ,,firmowe'' kapsle i kilka razy już wysyłałem, zawsze dostając coś w zamian, albo dostając propozycję wysłania czegoś w zamian lub nawet propozycję po prostu kupienia kapsli. Generalnie nie mam z tym problemu. Zaczęło się od tego, że na spotkaniu piwowarów w ZG dałem piwo z kapslem i potem wysłałem kapsle i etykiety jednemu kolekcjonerowi z Grodziska. Potem te kapsle trafiły do jakiegoś internetowego albumu kapsli i potem więcej osób zaczęło się zgłaszać. Więc jeśli ktoś pierwszy raz dostaje takie pytanie to niech się liczy z tym, że na pewno potem tych zapytań będzie więcej. Właśnie dziś zgłosiła się kolejna osoba, ale napisała nazwę mojego browaru domowego z błędem ☹️ . Chyba nici z wysyłki ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, anteks napisał:

Czy molestują Was kolekcjonerzy by im wysyłać gadżety ze swoich browarów?

Nie, zresztą chyba nie mam żadnych gadżetów ;)

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często mam prośby o gadżety. Bywaja tacy co chcą po kilka szt kapsli, podstawek, kufli (!), gdy odmawiam to piszą to dlaczego pan je robi :)

Bywają prośby na horom curke, dla syna ( ma roczek  ? ). Kiedyś w sobotę dałem kolekcjonerowi kapsel a w poniedziałek wystawił go już na allegro. Dałem innemu unikatowe kapsle (próba jednego z browarów) byłem jedyną osoba która miała te kapsle, na allegro sprzedał 2 szt po 150zł/szt. Od tego czasu przestałem wysyłać. Koszt gadżetu, wysyłka a gościu nawet nie napisze dziękuje.

1 godzinę temu, darinho napisał:

potem wysłałem kapsle i etykiety jednemu kolekcjonerowi z Grodziska

W Grodzisku jestem min raz w tygodniu i Marian jest chyba jedyny który ma prawie wszystkie moje gadżety. Najlepsze jest jak wrzucę na swojego browarowego FB jakąś nowośc to za kilka minut jest już kilka wiadomości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, anteks napisał:

W Grodzisku jestem min raz w tygodniu i Marian jest chyba jedyny który ma prawie wszystkie moje gadżety. Najlepsze jest jak wrzucę na swojego browarowego FB jakąś nowośc to za kilka minut jest już kilka wiadomości :)

Nie napisałem o kogo chodzi :-). Ale tak, chodzi o Pana Mariana. Wymieniliśmy się ze 2 razy, fajne rzeczy mi wysłał w zamian, a nawet o nie nie prosiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Marian to zupełnie inna sprawa, porządny człowiek i swój chłop, jak widać potrafi się odwdzięczyć. Sam niestety też dostaję tego typu zapytania, czy to tutaj czy na FB. Na żadne nigdy nie odpowiedziałem. Warto tutaj też przytoczyć historię naszego kolegi: https://www.facebook.com/littlehillshomebrewery/photos/a.875902255760737/1522455227772100/?type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.