Jump to content
Kaniutek

Preformy PET - zamówienie grupowe

Recommended Posts

2 godziny temu, Kaniutek napisał:

Czy ktoś ma może namiar, gdzie można kupić preformy 73g na sztuki w Polsce?

Na Allegro sa tylko te małe.

W PL to chyba się nie da. Najbliżej na Litwie, ale wysyłają. Oczywiście klasyczna paranoja - 10 sztuk preform za 5,50 EURO i do tego wysyłka za 10,14 EURO. Może jakieś zamówienie zbiorowe?

http://www.geoshop.lt/index.php?route=product/product&path=20_26&product_id=285 

1 godzinę temu, burymichu napisał:

Może jakieś zamówienie zbiorowe?

Ja się piszę na jedną sztukę

34 minuty temu, Gwynbleidd napisał:

a nie taniej z niemiec z tego geocachingu?

Jakoś nie mogę się dogrzebać do linku z geocacachingu, ale w de nie widziałem preformy poniżej 2 Euro, a na Litwie za 55 centów sztuka. Wysyłka prawie tyle samo. Z Niemiec płaciłem 11,75 za części do spindle, a tutaj 10 z groszami.

Edited by burymichu

Godzinę temu, burymichu napisał:

Jakoś nie mogę się dogrzebać do linku z geocacachingu, ale w de nie widziałem preformy poniżej 2 Euro, a na Litwie za 55 centów sztuka. Wysyłka prawie tyle samo. Z Niemiec płaciłem 11,75 za części do spindle, a tutaj 10 z groszami. 

Masz racje ju chyba tego nie ma, bo za 10 sztuk byly jakies groszowe sprawy tutaj https://cachers-world.de/de/geocaching-dosen/cachebehaelter/petling-xl

Jeszcze na "HOBBYBRAUER" bylo 20% znizki. Teraz widze ze tylko i tak DHL przesylka zostala.

Chyba na poczatku przyszlego tygodnia bede mial kilka PETow 73g do butelek 5l.  Bede sie mogl nimi podzielic. Ale, szczegoly bede znal dopiero jak przyjda.

A propos sanek, ile by kosztowal wydruk?

3 minuty temu, Gwynbleidd napisał:

ale wysylka tansza, zalezy w sumie ile się bierze ale u tego na ebay widzialem ze wysylka sie sumuje po ilus sztukach.

Przesyłka tańsza o 2,15 EURO. Tuba droższa o 0,8 EURO. Gdybym zamawiał dwie sztuki, to by się broniło, ale zamówień już jest na 15 sztuk.12 EURO w plecy ;)

4 minuty temu, Gwynbleidd napisał:

Możliwe, tak podałem tylko bo znalazłem gdzieś, nie porównywałem dokładnie. Swoją drogą te z ebaya sa chyba delikatnie mniejsze od tych oryginalnych?

Wiem :) I dzięki serdeczne za chęć pomocy :) A co do wymiarów szczerze mówiąc nawet nie wiem. Zamawiałem zestaw z 3d mechatronics. Nie mierzyłem tuby i nawet teraz nie zmierzę, bo zażywa kąpieli w piwie :)

Ja wiem tylko stąd że moja preforma jest z tego ebaya ale osobiscie jej nie kupowalem i gosc mi powiedzial ze jest mniejsza od oryginalnego projektu. Zamowilem bebechy do ladowania bezprzewodowego i te właczniki rtęciowe. Jak dojdzie to bede dzialal :)

A ja kombinuję jak wcisnąć to w falcona 50ml. Tylko trzeba zmienić akumulator na coś lżejszego bo z 18650 tonie. Albo 2xAAA albo lipol w miękkiej obudowie.

A w ogóle to Wemosy mają jakiś problem z moim wifi i o ile na zewnątrz to jeszcze czasem się połączą, to w lodówce zasięg gorszy i co wrzucę spindla do wiadra, to odczyt zdarza się raz na tydzień albo rzadziej...

Dostałem preformy. 

Maja 14 cm długości zewnetrznej, 41 mm srednicy wewnętrznej. Mogę się wymienic na szufladkę, płytkę drukowaną, albo "niewiemco".

Mam ich 20 szt. na wymianę.

IMG_20181201_135207-864x1152.jpg