Skocz do zawartości

X Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego


Orzech1988

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.10.2019 o 15:14, Orzech1988 napisał:

Witam,

 

z tego co się dowiedziałem to słody prawdopodobnie będą wysłane w przeciągu 2 tygodni.

 

Pozdrawiam

T.S.

Jak piszą w  piątek. Tydzień temu. 

Edytowane przez ireneuszj69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dodam, że obsługa w Viking Malt to jakaś porażka. Osoba, która na stronie widnieje jako Sales coordinator nim nie jest. 

image.png.288ff9d2c47ff74ecc0d33e2c300cf2c.png

 

Wysłałem do nich maila 9 października. Oczywiście odpowiedzi żadnej nie otrzymałem:

 

image.thumb.png.a14a8bd2a5c5cd7e9a3aab320a53834b.png 

 

Teraz przedzwoniłem obydwa telefony. Pierwszy oczywiście nieaktywny, drugi jest telefonem do księgowej. Mail oczywiście żaden nie doszedł ponieważ na stronie jak się dowiedziałem od rozmówcy są zupełnie błędne dane... Także tego... :)

 

Finalnie Pani księgowa dała mi numer do osoby, która się tym zajmuje. Okazało się, że dodzwoniłem się do naszego Artura Kamińskiego :D

 

Słody są załatwianie, wypadł problem z dostawcą i przez to opóźnienie. Trafią jednak do laureatów - nikt o nikim nie zapomniał :)

 

Niedługo powinno pojawić się info z terminem także jeszcze musimy chwilę poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.12.2019 o 01:19, Maryh napisał:

Do informacji początkujących konkursowiczów:

Od wielu lat częstochowski konkurs jest jednym z czterech najgorzej zorganizowanych w Polsce, o ile nie najgorszym. Nie liczcie więc na sprawną obsługę czy komunikację. W tematach piwnych to miejsce powinno się zaorać raz na zawsze. Zdaję sobie sprawę, że to brzmi jak tani hejt ale uwierzcie mi, startowałem w tym konkursie wiele razy i za każdym razem są problemy i brak osób odpowiedzialnych. Już samo wykluczenie z Pucharu PSPD powinno Wam dać do myślenia. Jeśli macie czas to poczytajcie wątki z ubiegłych lat - żenada....

Przepraszam za ostre słowa, po prostu krew się gotuje gdy po raz kolejny nie wyciągają wniosków z własnych błędów i po raz kolejny temat jest wyciszany. A za rok zapewne będzie to samo... tylko po co?

 

Może zasadne byłoby żeby w regulaminie konkursu były podawane nie tylko zobowiązania i restrykcje dla uczestników ale także zobowiązania wobec organizatora konkursu i wynikające z tego konsekwencje :). Może to zmobilizowałoby niektórych organizatorów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2019 o 20:29, Konstoi napisał:

Ja 20.10 dostałem emaila że są zmiany itp itd i do świat słody powinny być u zwycięzców. Tylko nie napisali do których świąt.

 Do tych w 2019 chyba nie zdążą :)  Dajmy szansę organizatorowi który nawet na maile nie raczy odpowiedzieć :) Pozdrawiam organizatora serdecznie :) !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ireneuszj69 napisał:

Czy to takie waźna dla mnie sama wygrana się liczy. Pozaty był jeszcze talon na zakupy z deptany który dawno zrealizowałem. 

 

Chodzi o zasady. Chodzi o brak komunikacji z organizatorem. Jeżeli organizator by napisał, że z jakiś tam względów jednak nie będzie tych słodów to bym to zaakceptował i nie robił żadnych problemów. Tylko o to chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.