Skocz do zawartości

X Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego


Orzech1988

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja dla zwycięzców "X Częstochowskiego Konkursu Piw Domowych Bractwa Piwnego"

 

Wczoraj rano, tj. 19 wrzesień zostały wysłane nagrody Pocztą Polską, czyli: dyplomy, medale, bon o wartości 100 zł za I-sze miejsca, bony na słody, koszulki
Jeżeli chodzi o koszulki, to jeśli nie było rozmiaru, który został zgłoszony -  wysyłaliśmy koszulkę o rozmiarze większym. 

 

Jeżeli chodzi O słody to:

Aby otrzymać słody wyślij do końca września email na adres ckpdbp@gmail.com z treścią ->"Twoje imię i nazwisko", login do sklepu twojbrowar.pl (adres email), rodzaj słodów.

 

Proszę zapoznać się z informacjami zawartymi na bonie.
(P.s. 1 bon - 1 rodzaj słodu)

 

 

Pozdrawiam 

T.S. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2019 o 13:24, ireneuszj69 napisał:

11.        Zwycięzca każdej z kategorii zobowiązuje się do upublicznienia receptury zwycięskiego piwa. 

 

Jak i gdzie to zrobić

 

Ten punkt został wykreślony, dlatego nie ma potrzeby, aby publikować recepturę. 

W praktyce punkt 11. nie był stosowany, dlatego podjęto decyzję o jego wykreśleniu. 

 

Pozdrawiam

T.S. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja refleksja co do tego piwa.

Z tej samej warki piwo poszło na konkurs w Częstochowie i Cieszynie. 

W Cieszynie 6 miejsce 2 pkt. brakło do 3 miejsca. 

Ale w Częstochowie pani w barze od razu schowałaś piwo na zaplecze a w Cieszynie  piwo od środy do poniedziałku  stało na portierni. 

Nie było osoby odpowiedzialnej która miała zająć się piwem. 

Trzeba powtórzyć to piwko. 

Edytowane przez ireneuszj69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrealizował ktoś kupon na słód? Jest na nim napisane żeby do końca września przekazać konkretne informacje na adres ckpdbp@gmail.com co zrobiłem pod koniec poprzedniego miesiąca. Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. W dniu wczorajszym ponowiłem wiadomość - nadal bez odzewu. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Veniek napisał:

Zrealizował ktoś kupon na słód? Jest na nim napisane żeby do końca września przekazać konkretne informacje na adres ckpdbp@gmail.com co zrobiłem pod koniec poprzedniego miesiąca. Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. W dniu wczorajszym ponowiłem wiadomość - nadal bez odzewu. Co robić?

Z tego co wiem to czekają na spóźnialskich bo dostałem smsa w tej sprawie :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane zwycięzców wraz z rodzajem i ilością słodów zostały przekazane przez organizatorów (Bractwo Piwne Krąg Częstochowa) do sponsorów i sklepu Twój Browar. 

Od tego momentu nie mamy wpływu na czas realizacji bony.

 

Proszę się uzbroić w cierpliwość i czekać. Być może ktoś będzie się kontaktował z Państwem ze sklepu. A może wysyłka pójdzie z automatu na wskazany adres.

 

Pozdrawiam 

Tomasz S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orzech1988 napisał:

Dane zwycięzców wraz z rodzajem i ilością słodów zostały przekazane przez organizatorów (Bractwo Piwne Krąg Częstochowa) do sponsorów i sklepu Twój Browar. 

Od tego momentu nie mamy wpływu na czas realizacji bony.

 

Proszę się uzbroić w cierpliwość i czekać. Być może ktoś będzie się kontaktował z Państwem ze sklepu. A może wysyłka pójdzie z automatu na wskazany adres.

 

Pozdrawiam 

Tomasz S.

 

 

Chyba w takim razie jest jakiś problem komunikacyjny bo Twój Browar twierdzi, że nie ma żadnych informacji :)

 

 

 

 

image.thumb.png.2067ac3b9daf6815671aa0581749dcec.png

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Veniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Veniek napisał:

 

 

Chyba w takim razie jest jakiś problem komunikacyjny bo Twój Browar twierdzi, że nie ma żadnych informacji :)

 

 

 

 

image.thumb.png.2067ac3b9daf6815671aa0581749dcec.png

 

 

 

 

 

 

To już ode mnie jest niestety niezależne czy Viking Malt przekazał informacje czy nie, trzeba czekać.

Pozdrawiam

T.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Nie żebym był jakoś bardzo napalony na wygrane słody ale może organizator konkursu mógłby spowodować żeby "Twój Browar" je wysłał....

Bo ostatnia informacja od "Twojego Browaru" jest taka, że organizator konkursu nie przekazał im żadnych wytycznych.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę szacunku do Organizatorów. Oni na prawdę mają co robić żeby rozliczyć taki konkurs. Dajmy im czas aby to spokojnie ogarneli! 

Z resztą teraz jest jeszcze młody czas, w zeszłym roku słody były jakoś grudzień, styczeń jak pamiętam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o brak szacunku czy jakieś pretensję ale o przepływ informacji, jeżeli będzie powiedziane, że słody będą wysłane np. za dwa miesiące to nie będę miał pretensji. Chodzi tylko i wyłącznie o informację. Pozdrawiam serdecznie Organizatora i uczestników konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słody:

Palę Ale 3 kg

Brown  0,5 kg

Karmel pszen. 0.2 kg

Czekoladowy jasny 0.2 kg

Czekoladowy ciemny 0, 1 kg

 

Zacierania 68 stopni 1 godz. 

Dodać czekoladowy podgrzać do 76 stopni. 

 

Chmiel:

Lubelski 20 gram 1 godz. 

Hallertauer trad. 10 gram 15 min. 

 

Gotowanie 1 godz. 

 

Chłodzenie około 1.5 godz. 

 

Droźdźe W34/70 Fermentis

 

Burzliwa 1 miesiąc cicha 2 tygodnie. 

Wyszło 14 butelek Blg początkowe 19.8 koncowe 7.8 

 alk 7.56. ibu 35.

 

Edytowane przez ireneuszj69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2019 o 10:49, PIkaWA napisał:

Panowie trochę szacunku do Organizatorów. Oni na prawdę mają co robić żeby rozliczyć taki konkurs. Dajmy im czas aby to spokojnie ogarneli! 

Z resztą teraz jest jeszcze młody czas, w zeszłym roku słody były jakoś grudzień, styczeń jak pamiętam!

 

W dniu 16.10.2019 o 12:13, BROWAR KWARTA napisał:

Nie chodzi o brak szacunku czy jakieś pretensję ale o przepływ informacji, jeżeli będzie powiedziane, że słody będą wysłane np. za dwa miesiące to nie będę miał pretensji. Chodzi tylko i wyłącznie o informację. Pozdrawiam serdecznie Organizatora i uczestników konkursu.

 

W tym aspekcie zgadzam się z BROWAR KWARTA. Tutaj w ogóle nie chodzi o brak szacunku. Ja po prostu miałem obawy, że robię coś nie tak jak powinienem. Na kuponie była jasna informacja: "Aby otrzymać słody wyślij do końca września email (...)"

 

Maila wysłałem, nie dostałem informacji zwrotnej no i później pojawia się konsternacja czy wszystko jest w porządku. 

 

 

W dniu 18.10.2019 o 15:14, Orzech1988 napisał:

Witam,

 

z tego co się dowiedziałem to słody prawdopodobnie będą wysłane w przeciągu 2 tygodni.

 

Pozdrawiam

T.S.

 

No i to jest dobra informacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.