Skocz do zawartości

X Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego


Orzech1988

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, BROWAR KWARTA napisał:

Dzień dobry,
Mam pytanie odnośnie X CKPDBP 2019, na formularzu zgłoszeniowym jest napisane "oznaczenie na butelce/kapslu" a w regulaminie
jest napisane "Każda butelka powinna być nieoznakowana (bez trwałej etykiety). Dopuszcza się oznakowanie na kapslu"
Czy można w takim razie na butelkę nakleić etykietę z nazwą browaru i stylem piwa czy nie można ? Będę wysyłał kilka 
styli więc jak ma być oznaczona butelka żeby było wiadomo, że to konkretny styl piwa ? 
Przy drukowaniu formularza zgłoszeniowego nie drukuje się kategoria piwa i rozumiem, że mogę wpisać ją na formularzu odręcznie ?

Pytam o to wszystko żeby piwa nie zostały odrzucone z powodu złego sposobu oznaczeń.

pozdrawiam serdecznie

 

 

1. Nie, niestety nie można. Butelka ma być czysta bez jakiejkolwiek etykiety.

2. Najlepiej oznaczać butelkę na kapslu. Większość piwowarów (w tym ja) oznacza na kapslu np. numer kolejnej uwarzonej warki.

.... Czyli piszemy dany numer na kapslu i również zapisujemy ten sam numer z kapsla na Formularzu zgłoszeniowym, tam znajduje się też styl danego piwa - stąd poznamy które piwo wędruje do jakiej kategorii.
Ponadto można dołączyć do wydrukowanego formularza, który wysyłamy z piwem, osobną kartkę z opisem danej warki. W niektórych stylach opis jest wymagany. (np. jakie liście herbaty zostały użyte)

 

3. Błąd przy drukowaniu może występować na niektórych pocztach, bo było już o to pytanie i testowałem ten błąd.

Np. na poczcie o2.pl gdy wysyłałem zgłoszenie i przychodził mail zwrotny i gdy chciałem wydrukować to dwa pola były puste:

"Kategoria"
"Rozmiar koszulki"

Jednakże można było ponownie rozwinąć listę i zaznaczyć styl i rozmiar koszulki i wydrukować.

Takiego problemu na pewno nie ma gdy używamy gmaila.

 

---> Tak, można uzupełnić owe pola odręcznie.

W naszej bazie danych zgłoszenia z każdej poczty przychodzą w poprawnej formie.

 

Pozdrawiam

T.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2019 o 00:04, Juniorek napisał:

Wypełniłem formularz i na maila dostałem zwrotny formularz właśnie do wybrania koszulki oraz stylu, lecz jednak nie ma nic do druku. Skąd mogę dostać etykiety na butelki? 

 

1. Proszę wydrukować maila który Pan otrzymał, i ręcznie wpisać styl i rozmiar koszulki

 

Na niektórych pocztach występuje błąd o czym już pisałem powyżej, proszę przeczytać.

 

2. Nie naklejamy żadnych etykiet.

3. Jedynie na kapslu piszemy oznaczenie, np.  numer warki i ten sam numer wpisujemy w formularz zgłoszeniowy w zakładce "Oznaczenie na butelce/kapslu". Właśnie z formularza będziemy wiedzieć, do której kategorii należy dana butelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ronson napisał:

@Orzech1988

Czy byłaby możliwość dostarczenia piw do Multitap Piwiarnia Częstochowa dnia 1 września (niedziela)?

Będę wtedy w Częstochowie i mógłbym dostarczyć piwa na konkurs osobiście

Tak, jest taka możliwość.
Proszę zostawić piwo w opisanym pudełku po 16:30
Pozdrawiam

T.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Piwowarów i Piwowarki

 

Przypominam o wysyłce piwa oraz opłacie! Jest to ostatni dzwonek

Wysłane piwo powinno być dostarczone do dnia 2 września 2019 r. (Fizycznie powinno znajdować się pod adresem wysyłkowym)

 

A jeżeli chodzi o opłatę to przypominam:

Opłacie podlega start w każdej kategorii konkursu, opłata wynosi 10,00 zł za jedną kategorię. Opłaty należy dokonać do dnia 31.08.2019 na rachunek bankowy skarbnika Częstochowskiego Kręgu Lokalnego Bractwa Piwnego: 41 1140 2004 0000 3502 7431 3828, mBank S.A. W tytule przelewu proszę wpisać: X CKPDBP oraz nazwisko i imię piwowara. Dokonanie terminowej wpłaty jest warunkiem przyjęcia piwa do konkursu.

 

Pozdrawiam

Tomasz S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłałem jeszcze nic na żaden  konkurs, a dręczy  mnie pytanie natury ogólnej co do receptury takich piw: powinna być własna, oryginalna,  czy można opierać się czy wręcz klonować piwa, których receptury są udostępnione? Pytanie oczywiście nie tylko do organizatorów tego konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Orzech1988 napisał:

Nie ma takiej listy i nie będzie.

Jutro (w sobotę) będą ogłoszone wyniki. Wówczas będzie widać kto jakie miejsce zajął.

Pozdrawiam

T.S.

A co z punktem 9 regulaminu? ;)

 

Gdzie będą opublikowane wyniki? W jaki sposób będą dostarczone metryczki?

Również pozdrawiam.

Edytowane przez rozmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, rozmar napisał:

A co z punktem 9 regulaminu? ;)

 

Gdzie będą opublikowane wyniki? W jaki sposób będą dostarczone metryczki?

Również pozdrawiam.

Witam ponownie, 

 

Ten punkt był dyskutowany w ostatnim czasie i został wykreślony, z uwagi na to, że nie było eliminacji. Wszystkie zgłoszone piwa przeszły do konkursu. Jedynie dwa piwa niskoalkoholowe zostały odrzucone, bo miały więcej niż 4%

Proszę również spojrzeć na punkt 23 regulaminu.
 

 

Jeśli chodzi o wyniki to będą opublikowane na profilu FB Bractwa Piwnego Krąg Częstochowa: https://www.facebook.com/bractwopiwneczestochowa/

Z kolei metryczki zostaną dostarczone drogą mailową. 

 

Pozdrawiam

T.S. 

 

 

Edytowane przez Orzech1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Orzech1988 napisał:

Witam ponownie, 

 

Ten punkt był dyskutowany w ostatnim czasie i został wykreślony, z uwagi na to, że nie było eliminacji. Wszystkie zgłoszone piwa przeszły do konkursu. Jedynie dwa piwa niskoalkoholowe zostały odrzucone, bo miały więcej niż 4%

Proszę również spojrzeć na punkt 23 regulaminu.
 

 

Jeśli chodzi o wyniki to będą opublikowane na profilu FB Bractwa Piwnego Krąg Częstochowa: https://www.facebook.com/bractwopiwneczestochowa/

Z kolei metryczki zostaną dostarczone drogą mailową. 

 

Pozdrawiam

T.S. 

 

 

 

Dzięki za odpowiedź. O to właśnie mi chodziło, bo nie byłem pewien, czy jakieś piwa były odrzucone na etapie eliminacji (w kategorii niskoalkoholowych nie uczestniczę).

 

A można poznać chociaż liczbę piw biorących udział w konkursie w poszczególnych kategoriach (żeby zobaczyć jak duża jest konkurencja :))?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Furmuss napisał:

Witam!

 

Czy są już gdzieś podane wyniki konkursu? Pod linkiem podanym kilka postów wyżej nic nie widzę, ale nie mam konta na facebooku to nie wiem, czy mi się wyświetla cała zawartość...

Wiem że jakość fatalna ale FB kompresuje obrazki, da się chyba odczytać nazwiska

FB_IMG_1568010518259.jpg

FB_IMG_1568010525714.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w załączeniu wyniki

 

X Częstochowskiego Konkursu Piw Domowych Bractwa Piwnego

Częstochowa, 7 września 2019 r.

 

Dziękuję za udział Wszystkim uczestnikom! oraz Gratuluję zwycięzcom!

 

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz S.

Bractwo Piwne Krąg Częstochowa



P.s. metryczki powinny być wysłane w ciągu dwóch dni natomiast nagrody postaramy się wysłać w ciągu 2 tygodni

 

Dane-konkursowe-Wyniki.pdf

Edytowane przez Orzech1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Orzech1988 napisał:

 

P.s. metryczki powinny być wysłane w ciągu dwóch dni natomiast nagrody postaramy się wysłać w ciągu 2 tygodni

Mam pytanie czy nagrody mogły by zastać wysłane do paczkomatu nie trzeba czekać na kuriera i chyba taniej. 

 

Adres paczkomatu i nr. telefonu

Kaufland, 3 Maja 185, 41-500 Chorzów
516146982
Edytowane przez ireneuszj69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ireneuszj69 napisał:

Mam pytanie czy nagrody mogły by zastać wysłane do paczkomatu nie trzeba czekać na kuriera i chyba taniej. 

 

Adres paczkomatu i nr. telefonu

Kaufland, 3 Maja 185, 41-500 Chorzów
516146982

Niestety nie, mamy system zrobiony pod Pocztę Polską
Może w przyszłości się taka opcja pojawi

Pozdrawiam

T.S. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.