Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

nie no ja też kaktusem nie jestem. Właśnie kończę oatmeal stouta, ma bardzo mało alkoholu, bo był robiony podczas imprezy i trochę wydajności zabrakło i słabo odfermentował. Mimo to w smaku jest niezły i chyba wezmę jutro parę butelek. Spróbowałbym te słody ale są za daleko od piwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już mam stresa... zaledwie 5 warek za mną - merytorycznie, a tym bardziej praktycznie to jestem szczaw na wiosnę... Ale nic to - przynajmniej poznam brać przyjazną :) Kto piwo warzy zły być nie może :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listy zakwalifikowanych (na stronie profesjonaliów)

W moim przypadku problem jest tego typu, że zostałem zaproszony do II etapu a nie ma mnie na liście. Nie wiem, czy zdążą mi do jutra odpowieddzieć na moje wątpliwości. Jeśli nie, to nie jadę :D:smilies::)

Infam, ja jestem na liście a nie jadę, do mnie dzwonili w niedzielę po południu, w poniedziałek powiedziałem, że nie jadę, więc brali kolejnych z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a to widzieliście?

 

Piwowarzy zakwalifikowani do Wielkiego Finału zostaną poproszeni o uwarzenie specjalnego piwa o określonych parametrach, które będzie oceniane w rozgrywkach finałowych.

Dopiero dziś to zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie jadę, dam szansę innym. Po głębszym zastanowieniu to za cienki w łokciach jestem, żeby miało sens konkurowanie (wszak warzeniem zajmuję się raptem 2 miesiące...), a wycieczka do Wodzisławia w środku sesji nijak mi do kalendarza egzaminów i zaliczeń nie pasuje :D

 

Spróbuję za rok, a tym czasem powodzenia pozostałym! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po imprezie! było super, bo towarzystwo było pierwsza klasa... szkoda, że nie udało się mi online wrzucać info, zaraz ochłonę i wrzucę fotki z imprezy!

Kto przeszedł do finału?

Jak wyglądała część praktyczna?

I jakie piwo mają uwarzyć finaliści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i bym zapomniał, u nas w "grupie białostockiej" do finału weszło zamiast 3 osób 5 (taki był wysoki poziom!), coś ktos wspominał, że w takim razie w Wodzisławiu zamiast 3 wybiorą 1 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i bym zapomniał, u nas w "grupie białostockiej" do finału weszło zamiast 3 osób 5 (taki był wysoki poziom!), coś ktos wspominał, że w takim razie w Wodzisławiu zamiast 3 wybiorą 1 ;-)

Jasne!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto tabela wyników i wszyscy nagrodzeni

A zatem gratulacje. Nieźleście to cwaniaczki wykombinowali z tym 3. miejscem ex equo. :D

 

EDIT: 29 punktów to był max?

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem gratulacje. Nieźleście to cwaniaczki wykombinowali z tym 3. miejscem ex equo. :D

 

EDIT: 29 punktów to był max?

tak, Darko był pierwszy i bezapelacyjny, podobnie jak Dagome, nasza trójka jak widać ciut gorsza,

jak wrócę za godzinkę to wrzucę trochę fotek, zobaczycie, jak było fajnie, spotkanie z piwowarami jak napisał Coder - bezcenne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna impreza. Super ludzie. Przemiłe jury. Przyjemna atmosfera. Wysoki poziom piwowarów. Jeśli chodzi o mnie to spore zaskoczenie jeśli chodzi o przebieg części praktycznej, ale ja osobiście nic nie powiem.

To był zaszczyt i wielka przyjemność Was poznać i wspólnie spędzić te kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Czy można było przyjść z kolegą (kibicem) czy impreza zamknięta i zabawa tylko we własnym gronie? Pisałem już do organizatorów, ale nic nie odpowiadają.

Formalnie nie wiem. W praktyce tak.

Część teoretyczna była zamknięta, praktyczna otwarta, ale osoby towarzyszące (kilka) były na sali od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto tabela wyników i wszyscy nagrodzeni

A zatem gratulacje. Nieźleście to cwaniaczki wykombinowali z tym 3. miejscem ex equo. :D

 

EDIT: 29 punktów to był max?

Chyba 30 to był max. Chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Czy można było przyjść z kolegą (kibicem) czy impreza zamknięta i zabawa tylko we własnym gronie? Pisałem już do organizatorów' date=' ale nic nie odpowiadają.[/quote']

Formalnie nie wiem. W praktyce tak.

Część teoretyczna była zamknięta, praktyczna otwarta, ale osoby towarzyszące (kilka) były na sali od początku.

Dzięki. Chciał ze mną jechać kolega z którym warzymy, a głupio by wyszło jak by musiał siedzieć w samochodzie i czekać tyle czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać. Nastąpiła zmiana w regulaminie. Nie warzymy piwa do Kazimierza. Podobno mamy wziąć ze sobą swoje najlepsze i to one będą oceniane. Ale szczegółów na razie brak. Nie pozbywać się swoich najlepszych warek! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać. Nastąpiła zmiana w regulaminie. Nie warzymy piwa do Kazimierza. Podobno mamy wziąć ze sobą swoje najlepsze i to one będą oceniane. Ale szczegółów na razie brak. Nie pozbywać się swoich najlepszych warek! :D

A ile go ma być? Kilka but. czy więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać. Nastąpiła zmiana w regulaminie. Nie warzymy piwa do Kazimierza. Podobno mamy wziąć ze sobą swoje najlepsze i to one będą oceniane. Ale szczegółów na razie brak. Nie pozbywać się swoich najlepszych warek! :D

A ile go ma być? Kilka but. czy więcej?

Nic na razie nie wiadomo. Mają nas poinformować. Kiedy? -nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać. Nastąpiła zmiana w regulaminie. Nie warzymy piwa do Kazimierza. Podobno mamy wziąć ze sobą swoje najlepsze i to one będą oceniane. Ale szczegółów na razie brak. Nie pozbywać się swoich najlepszych warek! :D

A ile go ma być? Kilka but. czy więcej?

Nic na razie nie wiadomo. Mają nas poinformować. Kiedy? -nie wiadomo.

To gdybym przeszedł (stu, stuk w niemalowane) i tak będę musiał warzyć. No chyba, że to będzie kilka but. to mam FESa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wybieram się do Wodzisławia Śląskiego, bardzo chętnie wymieniłbym się z Wami na piwo, aktualnie mam pilsa i 2 stouty na wymianę. Dopiero 5 warek za mną i zastanawiałem się czy nie jestem 'za wąski w łokciach' jak to napisał TomX, ale stwierdziłem że trzeba spróbować :D

Edytowane przez Cartmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.