Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Z listy zakwalifikowanych (na stronie profesjonaliów)

W moim przypadku problem jest tego typu, że zostałem zaproszony do II etapu a nie ma mnie na liście. Nie wiem, czy zdążą mi do jutra odpowieddzieć na moje wątpliwości. Jeśli nie, to nie jadę :/:beer:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z listy zakwalifikowanych (na stronie profesjonaliów)

W moim przypadku problem jest tego typu, że zostałem zaproszony do II etapu a nie ma mnie na liście. Nie wiem, czy zdążą mi do jutra odpowieddzieć na moje wątpliwości. Jeśli nie, to nie jadę :/:beer:;)

U mnie do samo, zaproszenie email i telefon do Wodzisławia, ale na liście brak - może dlatego, że telefonicznie odmówiłem, termin nie pasuje.

 

Edit: o ja głupi, na liście barmanów się szukałem :/ na piwowarach jestem

Edytowane przez admiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma wyglądać harmonogram imprezy:

w skrócie przedstawiamy skrócony scenariusz rozgrywek:

14:00 - rejestracja uczestników

14:45 - rozpoczęcie konkursu (część teoretyczna)

15:45 - lunch

16:30 - ogłoszenie wyników i listy osób, które zakwalifikowały się do części praktycznej

17:30 - rozpoczęcie konkursu (część praktyczna)

ok. 19:30 - zakończenie konkursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jadę do Bydgoszczy. Fajnie, jeszcze tam nie byłem (tylko przejazdem) to będzie można poznać miasto i ciekawych ludzi. Jak na razie pociąg ale jakby się ktoś wybierał z trójmiasta samochodem to chętnie się wproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listy zakwalifikowanych (na stronie profesjonaliów)

W moim przypadku problem jest tego typu, że zostałem zaproszony do II etapu a nie ma mnie na liście. Nie wiem, czy zdążą mi do jutra odpowieddzieć na moje wątpliwości. Jeśli nie, to nie jadę :/:beer:;)

Moze to sa tylko wyniki testu a nie lista uczestnikow II etapu, moze ktos zrezygnowal

Edytowane przez damian_ia4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie sprawdziłem skrzynkę i też mnie zakwalifikowali :/ (i mojego kolegę również - nawet na drugim miejscu :beer: ) Ale nie jadę. Raz, że niestety aż w Radomiu, a dwa jestem lekko obrażony na nich ;)

Tomek,przyjedź,możesz nawet pociągiem,bo ja po imprezie jadę do Krakowa i mógłbyś się zabrać ze mną :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie sprawdziłem skrzynkę i też mnie zakwalifikowali :/ (i mojego kolegę również - nawet na drugim miejscu :beer: ) Ale nie jadę. Raz' date=' że niestety aż w Radomiu, a dwa jestem lekko obrażony na nich ;)[/quote']

Tomek,przyjedź,możesz nawet pociągiem,bo ja po imprezie jadę do Krakowa i mógłbyś się zabrać ze mną :/

Nie dam rady w tygodniu. 12.06 zresztą jestem w Częstochowie i ciężko wszystko pogodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś z grupy "białostockiej" byłby wcześniej (lub dużo wcześniej) w Białym to można część towarzyską zacząć wcześniej np. od wizyty na naszym nowym deptaku, jak coś proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ponawiam pytanie kolegi czy ma ktoś orientacje na czym polega etap praktyczny?

o etap praktyczny zapytaj mnie jutro o tej porze ;-) niestety, Pani powiedziała, że nic nie zdradzi na czym on polega i zobaczymy jutro sami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ponawiam pytanie kolegi czy ma ktoś orientacje na czym polega etap praktyczny?

o etap praktyczny zapytaj mnie jutro o tej porze ;-) niestety' date=' Pani powiedziała, że nic nie zdradzi na czym on polega i zobaczymy jutro sami....[/quote']

Moje propozycje:

- śrutowanie na czas,

- mieszanie 20kg zasypu do porteru,

- nalewanie przegazowanego piwa z beczki (kto więcej kufli w 5 minut),

- kapslowanie na czas.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jadę - Wodzisław śl. Miło mi będzie poznać piwowarów.

Właśnie się zastanawiałem, czy będzie Ci się chciało jechać z Ostrowa. Do zobaczenia zatem.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jadę - Wodzisław śl. Miło mi będzie poznać piwowarów.

Właśnie się zastanawiałem' date=' czy będzie Ci się chciało jechać z Ostrowa. Do zobaczenia zatem.[/quote']

Też najpierw pomyślałem, że daleko, ale co będę sobie żałował. Niestety nie ma opcji, żeby w miarę sensownie dojechać pociągiem, więc jadę samochodem - jedyne co stracę to trochę paliwa. Poznam kilka osób i będzie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje:

- śrutowanie na czas,

- mieszanie 20kg zasypu do porteru,

- nalewanie przegazowanego piwa z beczki (kto więcej kufli w 5 minut),

- kapslowanie na czas. :)

W zeszłym roku były propozycje, żeby też zrobić konkurencje sprawnościowe. Ale nie przeszło. Organizator stwierdził, że to mało profesjonalne konkurencje jak na profesjonalia. No ale drugi etap to nie finał. Różnie może być.

Ja jednak stawiam na następujące:

1. Cztery próbki chmielu (szyszki) - a, b, c, d. Przyporządkuj do: Marynka, Perle, Magnum, Lubelski

2. Cztery próbki słodu - a, b, c, d. Przyporządkuj do pilzneński, carahell, carapils, monachijski jasny

3. Cztery próbki brzeczki nastawnej ;-) - a, b, c, d. Przyporządkuj do pils bohemski, pils niemiecki ;-) , lager amerykański , monachijskie jasne,

4. Nie może być inaczej na zakończenie: Cztery piwa z brzeczek j.w. ale tym razem bez przyporządkowania, na czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak stawiam na następujące:

1. Cztery próbki chmielu (szyszki) - a, b, c, d. Przyporządkuj do: Marynka, Perle, Magnum, Lubelski

2. Cztery próbki słodu - a, b, c, d. Przyporządkuj do pilzneński, carahell, carapils, monachijski jasny

3. Cztery próbki brzeczki nastawnej ;-) - a, b, c, d. Przyporządkuj do pils bohemski, pils niemiecki ;-) , lager amerykański , monachijskie jasne,

4. Nie może być inaczej na zakończenie: Cztery piwa z brzeczek j.w. ale tym razem bez przyporządkowania, na czas :D

no ja właśnie też się czegoś takiego spodziewam. Właśnie sobie zebrałem swoje chmiele i będę się z nimi zapoznawał a potem to samo ze słodami. Z drożdżami się nie będę zapoznawał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zebrałem swoje chmiele i będę się z nimi zapoznawał a potem to samo ze słodami. Z drożdżami się nie będę zapoznawał :D

Ja odpuściłem powyższe. Dziś zapoznawałem się jedynie z moimi piwami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.