Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to za wiele nie wezmę, bo nie będę się przez pół Polski tarabanił z plecakiem.

 

W ogóle ekipa, z Białegostoku niech zda jutro, czy względnie w czwartek relację. Jak to wygląda? Czy można wnieść swoje piwo, względnie czy organizatorzy poczęstują jakimś piwem, bo trochę się obawiam czy nie będziemy w tej piwiarni Warki o suchym pysku siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tą organizacją.

Mamy pojawić się 9-tego w Wodzisławiu Śląskim. Pewnie mamy być o godzinie 0/00 gdyż godziny nie podano.

Druga sprawa to niby czemu w Wodzisławiu, skoro wg regulaminu pisze:

 

6 Drugi etap konkursu

1. Etap drugi odbędzie w piwiarniach marki Warka najbli?szym miejscu zamieszkania

uczestnikom konkursu , którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu konkursu. Etap

drugi odbędzie się w następujących miastach i terminach:

a. Białystok ? 2 czerwca 2010 roku;

b. Bydgoszcz ? 7 czerwca 2010 roku;

c. Zielona Góra ? 8 czerwca 2010 roku;

d. Tychy ? 9 czerwca 2010 roku;

e. Radom ? 10 czerwca 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tą organizacją.

Mamy pojawić się 9-tego w Wodzisławiu Śląskim. Pewnie mamy być o godzinie 0/00 gdyż godziny nie podano.

Druga sprawa to niby czemu w Wodzisławiu, skoro wg regulaminu pisze:

 

6 Drugi etap konkursu

1. Etap drugi odbędzie w piwiarniach marki Warka najbli?szym miejscu zamieszkania

uczestnikom konkursu , którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu konkursu. Etap

drugi odbędzie się w następujących miastach i terminach:

a. Białystok ? 2 czerwca 2010 roku;

b. Bydgoszcz ? 7 czerwca 2010 roku;

c. Zielona Góra ? 8 czerwca 2010 roku;

d. Tychy ? 9 czerwca 2010 roku;

e. Radom ? 10 czerwca 2010 roku.

Oj tam, oj tam. Wybrzydzasz. Ciesz się, że cię w ogóle zaprosili. :/

 

Najwyżej jak warszawiaki napiszą, że kaszana, to nie pojedziemy. ;)

 

Tak poważnie, to mi ta zmiana też nie w smak. No ale takie spotkanie towarzyskie miałbym odpuścić.

 

EDIT: dzwoniła do mnie pani, z zapytaniem, czy będę. Powiedziała, że impreza jest przewidziana od 14-20. Generalnie jakby nie była, to jest kulawo, bo powrót mam denny. 2,5h czekania w Katowicach. Także lepiej żeby ten wyjazd był wart tego, bo inaczej tak tę imprezę obsmaruję na blogu, że im w pięty pójdzie. :beer:

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może w jakich godzinach odbywają się te półfinały?

O ile dobrze zapamiętałem rozmowę to (w Białymstoku) od 14 do 19:30. Ma być część teoretyczna i praktycznia.

Ale i tak się zastanawiam się tylko co my tam będziemy robić przez ponad 5 godzin???

Ponoć ma być też jakaś przerwa z jedzeniem, o ile dobrze zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiadomo, do jednych dzwonią do innych tylko wysyłają maila,

na stronie profesjonaliów są wyniki ale chyba tylko dla barmanów

jednym słowem niezły cyrk :beer:

a jutro mają pierwszy półfinał, niezły młyn się szykuje ;)

Edit: dzwonią chyba do tych co mają 2 czerwca

Edytowane przez sziszi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiadomo, do jednych dzwonią do innych tylko wysyłają maila,

na stronie profesjonaliów są wyniki ale chyba tylko dla barmanów

jednym słowem niezły cyrk :beer:

a jutro mają pierwszy półfinał, niezły młyn się szykuje ;)

Edit: dzwonią chyba do tych co mają 2 czerwca

Będą dzwonić do każdego. Bo jak ktoś nie wyrazi chęci, to wchodzi następny z listy. Wyniki dla piwowarów, są w zakładce obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiadomo' date=' do jednych dzwonią do innych tylko wysyłają maila,

na stronie profesjonaliów są wyniki ale chyba tylko dla barmanów

jednym słowem niezły cyrk :beer:

a jutro mają pierwszy półfinał, niezły młyn się szykuje ;)

Edit: dzwonią chyba do tych co mają 2 czerwca[/quote']

Będą dzwonić do każdego. Bo jak ktoś nie wyrazi chęci, to wchodzi następny z listy. Wyniki dla piwowarów, są w zakładce obok.

coś u mnie ta zakładka nie działa, ale może wina przeglądarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiadomo, do jednych dzwonią do innych tylko wysyłają maila,

na stronie profesjonaliów są wyniki ale chyba tylko dla barmanów

jednym słowem niezły cyrk :/

a jutro mają pierwszy półfinał, niezły młyn się szykuje :/

Edit: dzwonią chyba do tych co mają 2 czerwca

Ja mam 9czerwca a przed chwilą Pani do mnie dzwoniła pytać o potwierdzenie, a jeszcze w nocy wysłałem im maila z potwierdzeniem :beer: Marketing i Zarządzanie !!!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiadomo' date=' do jednych dzwonią do innych tylko wysyłają maila,

na stronie profesjonaliów są wyniki ale chyba tylko dla barmanów

jednym słowem niezły cyrk :/

a jutro mają pierwszy półfinał, niezły młyn się szykuje :/

[b']Edit: dzwonią chyba do tych co mają 2 czerwca[/b]

Ja mam 9czerwca a przed chwilą Pani do mnie dzwoniła pytać o potwierdzenie, a jeszcze w nocy wysłałem im maila z potwierdzeniem :beer: Marketing i Zarządzanie !!!;)

W nocy już mogłeś być po kilku. :/ Wolą się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie, zafundowali nam fajną imprezkę, trochę zamieszania jest z grupą białostocka, bo termin goni, ale dobrze będzie.

w pełni podzielam opinię Codera, w sumie my, ?grupa białostocka? mamy najkrótszy czas od decyzji do startu, a tu trzeba załatwić urlop, zorganizować logistykę... i wszystko w tempie ekspresowym ;-) Grunt, że po raz kolejny ktoś organizuje nam fajne spotkanie w doborowym towarzystwie, ja się już nie mogę doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie' date=' zafundowali nam fajną imprezkę, trochę zamieszania jest z grupą białostocka, bo termin goni, ale dobrze będzie.[/quote']

w pełni podzielam opinię Codera, w sumie my, ?grupa białostocka? mamy najkrótszy czas od decyzji do startu, a tu trzeba załatwić urlop, zorganizować logistykę... i wszystko w tempie ekspresowym ;-) Grunt, że po raz kolejny ktoś organizuje nam fajne spotkanie w doborowym towarzystwie, ja się już nie mogę doczekać!

w sumie racja, cofam wszystko co napisałem :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wymiany ze mną' date=' to ja bym wolał umówić się konkretnie, bez żadnych "coś tam wezmę" (ciekawe komu? w kolejności kto pierwszy ten lepszy? ile? jedna? dziesięć?). Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę na PW. Ja bardzo chętnie się wymienię.[/quote']

Ja to biorę skrzyneczkę piwa i wciskam każdemu kto chce wziąć, a i tak zwykle nie rozdam wszystkiego :beer:

Nie mogę sobie wyobrazić czegoś takiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie' date=' zafundowali nam fajną imprezkę' date=' trochę zamieszania jest z grupą białostocka, bo termin goni, ale dobrze będzie.[/quote'']

w pełni podzielam opinię Codera, w sumie my, ?grupa białostocka? mamy najkrótszy czas od decyzji do startu, a tu trzeba załatwić urlop, zorganizować logistykę... i wszystko w tempie ekspresowym ;-) Grunt, że po raz kolejny ktoś organizuje nam fajne spotkanie w doborowym towarzystwie, ja się już nie mogę doczekać!

w sumie racja, cofam wszystko co napisałem :beer:

Ok chwała im za to ;) Ale trzeba przyznać, że organizacja "Profesjonalii" póki co z profesjonalizmem niewiele ma wspólnego. Powiadamianie kogoś z Warszawy w nocy z poniedziałku na wtorek, że w środę ma się stawić w Białymstoku to trochę niepoważne. Pomyłki typu Tychy- Wodzisław, wyniki które miały być ogłoszone 30 maja, a których nadal nie ma... wszystko to składa się na wrażenie, że agencja, która to organizuje nie bardzo panuje nad sytuacją.

Nie wiem czemu narzucili takie terminy, przecież do finału wrześniowego pozostało masę czasu, można to było wszystko przemyśleć, dograć, dać uczestnikom możliwość załatwienia sobie urlopów i zorganizowania wyjazdów, a tak to jest łapanka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o terminie i miejscu drugiego etapu była podana jeszcze przed wypełnieniem testu. Jak ktoś zdobył dużą ilość punktów, to powinien to przewidzieć. Mimo to też mam wrażenie, że Organizator nie do końca panuje na sytuacją...

Edytowane przez darko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek napisał:

"O ile dobrze zapamiętałem rozmowę to (w Białymstoku) od 14 do 19:30. Ma być część teoretyczna i praktycznia.

Ale i tak się zastanawiam się tylko co my tam będziemy robić przez ponad 5 godzin???"

 

Z tego co usłyszałem to ma być teścik potem obiad i część praktyczna. Do części praktycznej przejdą tylko wybrani (kilka osób). Logistycznie to raczej mało na uwarzenie piwa w części praktycznej, ale widać jakieś zajęcia na sucho szykują.

 

Norbert (bnp) nie może jechać, ale ja będę reprezentował Białą Podlaską [458 pkt. w 124 sek].

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wybiera się do zielonej góry??

Ja mam jechać do ZG, pani dzisiaj dzwoniła. Jak pierwszy rzut obczai co i jak niech da cynka co by się odpowiednio przygotować, znaczy czy jechać autem czy innym środkiem transportu :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.