Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem, że jedziesz do Białego? Super, może w końcu ciut dłużej pogadamy niż ostatnim razem ;-)

No tak - do Białego. Myślałem, że raczej będzie to zaproszenie do Warki, ale i do Białego też myślę, że dojadę.

O ile tylko urlop dostanę, bo termin krótki... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też jadę, chyba, że pojawią sie jakies losowe przeszkody, może jakoś się skrzykniemy, Warszawa i okolice, i pojedziemy razem? Mogę wziąć auto....

logistykę w Białym mogę wesprzeć autem, jak by ktoś zdecydował się na pociąg i to wcześniej aby zwiedzić Whitestock, jak cos dajcie znać, co prawda marny ze mnie przewodnik, ale centrum miasta mogę pokazać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieniutko wyglądam z moimi 385 (czy coś koło tego)... Ale może w okolicach Bydgoszczy zainteresowanie mniejsze :P Dostaliście jakieś potwierdzenie rozwiązania testu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jadę ;)

oj... to nie dobrze ;-) chyba powoli klaruje się nam grupa zwycięzców w Białym, szkoda, że sami przyjezdni, ale ktoś za tło musi robić!

Mam nadzieje, że zabawa będzie przednia, no i w końcu pozna sie samych znamienitych forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wzięliście wyniki? Ani maila, ani telefonu - ani wyników na stronie ;) Szansa, że się dostałem może i niewielka, ale fajnie byłoby rzucić choć okiem na listę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jaką dostałem odpowiedź na moje wątpliwości:

"(...)wyniki będą dostępne na stronie www.profesjonalia.pl jutro do godz. 11:00. Zapraszamy do jej odwiedzenia.

Natomiast jeszcze w dniu dzisiejszy zostanie wysłany mailing informujący uczestników o zakwalifikowaniu się lub też nie zakwalifikowaniu się do II etapu

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół Profesjonalia 2010"

 

Odpowiedź przyszła szybko - pozostaje czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja tez otrzymalem zaproszenie do drugiego etapu, ale tylko telefoniczne, nie dostalem jeszcze e-maila z potwierdzeniem, moze ktos sie orientuje co w tym przypadku zrobic??? ;)

jak to co, jechać! Telefon z oficjalnym info ważniejszy od maila, do mnie sympatyczna pani 2x dzwoniła i sie upewniała, że będę, a jak tu opuścić taka fajna zabawę z piwowarską ekipą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deklarowałem przyjazd ale jak będzie to się okaże. Trochę komplikacji w moim przypadku (nie tylko w moim, jak sądzę, zwłaszcza na dzień przed długim weekend'em).

A tak w ogóle to w Kazimierzu niech się pokażą nowe twarze. Ja tam byłem więc nie będę walczył o udział (zwłaszcza, że w tym regionie silna grupa ;-) z pracownikami naukowymi na czele ;-)

Chciałbym przyjechać ale tylko po to, żeby poznać silną brać piwowarską z Białego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.