Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kopyr zakończyłeś już wycieczkę?

Dziś w nocy dotarłem do domu. Wycieczki jeszcze do końca nie zakończyłem' date=' w przyszłym tygodniu czeka mnie jeszcze wizyta w Warce.[/quote']

Czyli jak to mawiają "najlepsze na koniec" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Wspaniała wyprawa w męskim gronie.

Nie poznaję kolegi Kopyra :) ciekawe co na to Szanowna małżonka :/

Nie wiem do czego pijesz :), ale nasze zainteresowania ograniczały się jedynie do piwa, browarów, piwa, słodowni, piwa, szklanek do piwa, piwa, muzeum o piwie, piwa, dyskusji o piwie, piwa. Jakby nakręcić o tej wyprawie film, to można by chyba na psychologii jako przypadki kliniczne rozpatrywać. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyr pojechał z Jacerem ?

hehe, no chyba odwrotnie. :/ Sprawy rodzinne uniemożliwiły kopyrowi zabrać małżonkę. Dzięki jeszcze raz za zaproszenie na wycieczkę. :)

 

Tempo było imponujące, kompanija wesoła i zgrana, nadająca na tych samych falach, śmiechu co nie miara. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych spraw od piwowarów w odwiedzanych browarach.

 

Jak kopyr napisze relację to ja dodam coś od siebie. Zdjęcia wkleję w przyszłym tygodniu, bo aparat pojechał w inną wycieczkę a nie zdążyłem ich zgrać na kompa.

 

Przywiezione piwa opiszę z czasem na bizie, a jest co. Spróbować znów amerykańskie piwo, bezcenne. Już dotarły do Pragi, jakoś do Polski nie mogą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ Wspaniała wyprawa w męskim gronie.

Nie poznaję kolegi Kopyra :| ciekawe co na to Szanowna małżonka :)

Nie wiem do czego pijesz :)' date=' ale nasze zainteresowania ograniczały się jedynie do piwa, browarów, piwa, słodowni, piwa, szklanek do piwa, piwa, muzeum o piwie, piwa, dyskusji o piwie, piwa. Jakby nakręcić o tej wyprawie film, to można by chyba na psychologii jako przypadki kliniczne rozpatrywać. :)[/quote']

:) :) Ja bym takie przypadki określił mianem piwnych zboczuchów :/ Co prawda mi takie zboczenie odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poznaję kolegi Kopyra :lol: ciekawe co na to Szanowna małżonka ;)

Nie wiem do czego pijesz ;)' date=' ale nasze zainteresowania ograniczały się jedynie do piwa, browarów, piwa, słodowni, piwa, szklanek do piwa, piwa, muzeum o piwie, piwa, dyskusji o piwie, piwa. Jakby nakręcić o tej wyprawie film, to można by chyba na psychologii jako przypadki kliniczne rozpatrywać. :lol:[/quote']

:) :) Ja bym takie przypadki określił mianem piwnych zboczuchów ;) Co prawda mi takie zboczenie odpowiada :lol:

Taak, dewianci górą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tak trochę ni z gruszki ni z pietruszki, ale poniosło mnie i przygotowałem paczkę zdjęć spakowanych 7zipem z półfinału Profesjonaliów w Wodzisławiu Śl. Zdjęcia nie są obrabiane, więc trochę zajmują. Oto link (ok 23MB):

https://docs.google.com/leaf?id=0B6aqUSuZe7ivNzI5YjczYzgtMTllYy00NDVhLWE4MDktZTJhMzM3ZGVkMzQ0&hl=en&authkey=CPDuoJAH

 

Jak to mówią lepiej późno niż wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.