Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,

To był mój pierwszy raz na imprezie piwowarskiej w ogóle. Dziękuję wszystkim bez wyjątku, którzy służyli radą, smakowali i oceniali moje "kwasy", pozwolili mi skosztować swoich smakołyków a do tego nawet dali trochę na drogę :)

Trafiłem tam trochę rzutem na taśmę, ale widać tak miało być. Moja wiedza od momentu jak rozwiązałem test w internecie aż do zakończenia Profesjonaliów wzrosła kilkakrotnie - a teraz przynajmniej wiem, jak wiele jeszcze muszę się nauczyć zanim pasja zamieni się w coś na poziomie.

Wspaniale było poznać osobiście tych, którzy byli. Mam nadzieję, że zacznę bywać na imprezach piwowarskich i poznać pozostałych pasjonatów z tego forum.

Jeszcze raz dziękuję Wam za wiedzę, którą mogłem wynieść z tej imprezy.

 

Edit: No i oczywiście gratuluję finalistom a Tomkowi w szczególności!! :)

 

Marcin

Edytowane przez Midriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za gratulacje. Ja oczywiście gratuluję Tomkowi!!! :/ a także całej reszcie finalistów. Nie było łatwo znaleźć się na pudle, dlatego to III miejsce tak bardzo cieszy :) Myślę że udowodniliśmy, że znamy się na piwie i piwowarstwie.

Dziękuję wszystkim za super atmosferę :) Szczególne podziękowania należą się Pieronowi za miłą podróż i wyszynk kwasa którego trzeba by okrzyknąć piwem Profesjonaliów i który dostarczył nam tylu emocji :/:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Kopyra, Kuliego i Dori. Pokazaliście klasę. Gratulacje oczywiście dla reszty finalistów, było niezmiernie miło spędzic te dwa dni w waszym towarzystwie. Pokłony szczególnie dla wogosza za jego grodziszcza, klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Pieronowi za miłą podróż i wyszynk kwasa którego trzeba by okrzyknąć piwem Profesjonaliów i który dostarczył nam tylu emocji :):/

To ja dziękuję Ciebie że mnie zabrałaś. Podobno tacy nerwowi pasażerowie zostawiają po sobie jakiś ślad (podobno jest to dziura w podłodze przy samym kole).

Z tym piwem to była wielka rewelacja dla tubylców gdyż soczku nigdzie nie lali do piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus dla Pierona za odwagę wyszynkowania Berliner Weisse dla szerokiej publiczności, to bodaj pierwszy taki przypadek w Polsce. Wbrew obawom piwo cieszyło się dużą popularnością.

To czysty przypadek, ale inni zapowiedzieli konkurencję za rok, tylko pewnie że ludowi podeszło do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Kopyr pojechał z Jacerem ?

No tak się złożyło. ;) Ale bardziej się czułem jakbym pojechał z jacerem, Zdrojem, marcopolokiem i Żywcem. :cool: Wspaniała wyprawa w męskim gronie. Napiszę relację na blogu jak tylko znajdę czas, ale przed poniedziałkiem jak mawiają Francuzi marne szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.