Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc pewnie na warsztatach będę spać :)

To myślisz że sama będziesz przysypiać? Myślę że więcej będzie chętnych choć zapowiada się ciekawie więc może minie wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cieszę się, że nie nastawiacie się na rywalizację tylko na zabawę - to będzie mój wogołe pierwszy publiczny występ ze swoim piwem, do tego pszeniczniakiem pierwszy raz warzonym, który już traci smak :)

Nosz kurcze... Wyszły mi wszystkie pszenice butelkowane miesiąc temu, więc Cię nie poratuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ofertę Tomku :)

Czyli moją Panią zakwaterujemy gdzieś obok - trochę nie teges, ale przynajmniej bez "użerania" i stresu, że będzie musiała spać w aucie jak coś nie pójdzie.

Ja pewnie wyjadę o 2-3 w nocy żeby na 9 być - w nocy powinno się sprawnie jechać przez całą Polskę :)

Nie mogę się już doczekać żeby poznać Was wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, nasz plan jest taki: wyruszamy samochodem (ja i darko) w piątek rano ok. 7:30 z Komorowa przez Grodzisk przez Grójec i Górę Kalwarię ; jeżeli ktoś jest w pobliżu trasy przejazdu, możemy zabrać 1-2 osoby.

 

Mogę zabrać jednego kega do wyszynku, z młodziutkim BPA, czy będzie możliwość podłączenia kega Pepsi do jakiegoś nalewaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zabrać jednego kega do wyszynku, z młodziutkim BPA, czy będzie możliwość podłączenia kega Pepsi do jakiegoś nalewaka?

No właśnie że nie będzie. Dlatego biorę swój nalewak z końcówkami, ale i mam co rozlać więc nie obiecuję - nie biorę tylko butli z gazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zabrać jednego kega do wyszynku' date=' z młodziutkim BPA, czy będzie możliwość podłączenia kega Pepsi do jakiegoś nalewaka?[/quote']

No właśnie że nie będzie. Dlatego biorę swój nalewak z końcówkami, ale i mam co rozlać więc nie obiecuję - nie biorę tylko butli z gazem.

Bierz coder, bierz. Pieron się boi, ale przecież pomożemy mu, żeby z pełnymi beczkami do domu nie wracał. :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie biorę tylko butli z gazem.

to czym będziesz wypychać ?

Mają być dwa zestawy do wyszynku tylko nie z szybkozłączkami a na głowice. Mi się osobiście nie chce bawić w profesjonalistę dlatego wolę zabrać resztę ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz coder, bierz. Pieron się boi, ale przecież pomożemy mu, żeby z pełnymi beczkami do domu nie wracał. :lol::lol::lol:

Ja mam nadzieję że wypiją inni. A wracać będzie tego roku Dori więc mnie to jedno, choć z drugiej strony wolę puste zwieść do chaty :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś piłem flaszkowe i zaskoczyło mnie bo jak by smak się dotarł w pszenicznym. Zaś w pszenicznym ciemnym to jakieś paskudne się zrobiło, ale kega i tak muszę się pozbyć :lol: (myślę że nie będzie aż tak złe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie właśnie dostałem maila z odpowiedzią na moje mimochodem rzucone pytanie, otóż:

 

wykład zacznie się ok. 11:45.

Degustacja piw odbywa się na terenie Profesjonaliów, miejsce imprezy to ul. Kwaskowa Góra, będzie Pan przejeżdżał w drodze do hotelu. Na rynku mamy tylko oficjalne otwarcie i przechodzimy na Kwaskową Górę. Nie gwarantujemy przewozów na terenie Kazimierza z hotelu na Kwaskową Góre jest ok. 1km na Rynek 1,5km. Piwo może Pan zostawić w drodze do hotelu, degustacja rozpocznie się o 18:00.

Co oznacza, że śpię do 4-tej, a nie do 3-ciej jak się bałem. :lol:

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykład zacznie się ok. 11:45.

Mogliby się zdecydować, bo 2 godziny w rozpoczęciu warsztatów robi różnicę... Wiadomo czy będzie jakaś oficjalna informacja o zmianie godziny rozpoczęcia? Czy to jest poufne tylko dla wybranych?

Zasugerowałem, że powinni się tą informacją oficjalnie podzielić ze wszystkimi zainteresowanymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba uda się dokwaterować moją osobę towarzyszącą - Zajazd nie widzi przeszkód bo pokój jest opłacony i 2osobowy - mam nadzieję, że organizatorzy też nie znajdą problemu.

Czyli też mogę godzinę później wyjechać z Bydzi :lol: i zahaczyć o ten rynek, żeby piwo zostawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też nie załapałem, ale może się pojawię w sobotę pokibicować trochę w finale. :)

Sorry, niestety jednak się nie pojawię w Kazimierzu. :) Że tak powiem: sprawy rodzinne...

Życzę wszystkim miłej zabawy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś krótka relacja z pierwszego dnia (posiadacie pewnie jakiś modem albo przynajmniej komórkę, gorzej z czasem).

Bawcie się dobrze, jestem z Wami duchem!

Nie mogłem przybyć, bez sensu. Nie tak miało być. Początkowo byłem przekonany, że wszystko będzie zgodnie z optymistycznym planem. Nie udało się. Od jakiegoś czasu próbowałem wszystko odkręcić ale też się nie udało. J.M. przepraszam. Wiem, że to nie wystarczy i brzmi chyba ironicznie. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś krótka relacja z pierwszego dnia (posiadacie pewnie jakiś modem albo przynajmniej komórkę, gorzej z czasem).

Bawcie się dobrze, jestem z Wami duchem!

Nie mogłem przybyć, bez sensu. Nie tak miało być. Początkowo byłem przekonany, że wszystko będzie zgodnie z optymistycznym planem. Nie udało się. Od jakiegoś czasu próbowałem wszystko odkręcić ale też się nie udało. J.M. przepraszam. Wiem, że to nie wystarczy i brzmi chyba ironicznie. Bez sensu.

Krzysiek,szkoda że nie mogłeś pojechać,a ja dzis z przyjemnością warzę piwo.Będziesz w Cieszynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.