Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja się zakwalifikowałam, ale nie wiem czy dam radę się zjawić. Niestety środek tygodnia to nie jest najlepszy termin.

Wiecie może w jakich godzinach odbywają się te półfinały?

W sumie tak jak Imfam już byłam w Kazimierzu więc może dam szansę innym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori przyjedź i źle odpowiedz. ;) Dasz szansę innym, a przy okazji się spotkamy. ;)

 

Chociaż faktycznie te godziny są ważne. Szkoda, że nie będzie w Tychach miałbym lepszy dojazd. ;)

 

Ktoś się wybiera ze zDolnego Śląska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarcik, przed 24 wysłali mi mejla, że półfinały mam w Białymstoku w środę. No to skończyła się moja przygoda z profesjonaliami :rolleyes:

Fakt jest faktem, że organizacja jest skandaliczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wymiany ze mną, to ja bym wolał umówić się konkretnie, bez żadnych "coś tam wezmę" (ciekawe komu? w kolejności kto pierwszy ten lepszy? ile? jedna? dziesięć?). Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę na PW. Ja bardzo chętnie się wymienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może w jakich godzinach odbywają się te półfinały?

O ile dobrze zapamiętałem rozmowę to (w Białymstoku) od 14 do 19:30. Ma być część teoretyczna i praktycznia.

Ale i tak się zastanawiam się tylko co my tam będziemy robić przez ponad 5 godzin???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze zapamiętałem rozmowę to (w Białymstoku) od 14 do 19:30. Ma być część teoretyczna i praktycznia.

Ale i tak się zastanawiam się tylko co my tam będziemy robić przez ponad 5 godzin???

oj Stasiek, myślę, że jak na imprezę "intergracyjną" 5 godzin to stanowczo za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarcik, przed 24 wysłali mi mejla, że półfinały mam w Białymstoku w środę. No to skończyła się moja przygoda z profesjonaliami

Ha, do mnie zadzwonili :beer:. Ale to ciut niepoważne - dzwonią w poniedziałek że mam się stawić w środę w Białymstoku, jakby nie można było dać ludziom przynajmniej tydzień... Wygrać to wiem że bym nic nie wygrał, ale szkoda że okazja do poznania grona piwowarów mi umknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może w jakich godzinach odbywają się te półfinały?

O ile dobrze zapamiętałem rozmowę to (w Białymstoku) od 14 do 19:30. Ma być część teoretyczna i praktycznia.

Ale i tak się zastanawiam się tylko co my tam będziemy robić przez ponad 5 godzin???

Więc niestety chyba muszę się pożegnać z Profesjonaliami. Mąż wyjeżdża w delegację, a ja nie mam z kim zostawić dziecka tak długo. Na dodatek nie wiem czy dostanę urlop. Gdyby informacja pojawiła się wcześniej pewnie udałoby się to jakoś zorganizować, a teraz będzie ciężko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Stasiek, myślę, że jak na imprezę "intergracyjną" 5 godzin to stanowczo za mało.

Aaa... no chyba, że tak: od 14 do 15 szybko załatwimy część oficjalną, a potem się będziem integrować. ;) No i git. :beer: Szkoda tylko że termin taki marny - w czwartek rano wyjeżdżam z rodziną więc nie poszaleję za bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wymiany ze mną, to ja bym wolał umówić się konkretnie, bez żadnych "coś tam wezmę" (ciekawe komu? w kolejności kto pierwszy ten lepszy? ile? jedna? dziesięć?). Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę na PW. Ja bardzo chętnie się wymienię.

Ja to biorę skrzyneczkę piwa i wciskam każdemu kto chce wziąć, a i tak zwykle nie rozdam wszystkiego :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wyniki, popełniłem 2 błędy: nie wiedziałem, że dekstroza jest fermentowalna, i źle zdefiniowałem podbicie. Prawidłowa definicja to:

To czynność polegająca na podniesieniu osadów pod sitem i przepompowaniu ich z brzeczką ponownie do kadzi filtracyjnej. :beer:

 

Edit: nie, to chyba nie jest prawidłowa definicja, tylko taka, jaką ja zaznaczyłem. Musiałem mieć jakąś pomroczność w momencie klikania.

Edytowane przez coder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.