Skocz do zawartości

Profesjonalia 2010


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie dostępne jest info o całej imprezie.

W tym roku 15 barmanów i 15 piwowarów pojedzie do Kazimierza Dolnego.

 

Zasady:

I etap - gdzie wypełniamy test wiedzy przez internet

II etap - test wiedzy i sprawdziany praktyczne w Piwniarniach Warki

III etap - test wiedzy i sprawdziany podczas Profesionalia 2010 w Kazimierzu Dolnym.

 

Nagrody w konkursie piwowarów:

?I miejsce - wyprawa dla dwóch osób (piwowar wraz z osobą towarzyszącą) do najsłynniejszych browarów w Polsce i Europie pozwalająca na poznanie tradycji piwowarskich i wymianę doświadczeń z mistrzami piwowarstwa starego kontynentu.

?II i III miejsce - roczny zapas surowców do produkcji wybranego gatunku piwa.

 

Powodzenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi cieniutko poszedł ten test :D

kłopotliwe jest wybranie 2 odpowiedzi :rolleyes:

położyłem się na pytaniu o piance i jedno musiałem strzelić ale nie pamiętam co to było

 

jedno pytanie dostałem co najmniej dziwnie podchwytliwe - zaznaczyłem tak jak by odpowiadał piwowar a nie chemik zobaczymy, najwyżej będę reklamował :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem 647 pkt w 27 sekund. Pytania miałem łatwe, żona miała znacznie trudniejsze.

Ja też mam 647 punktów (też myślę, że to maks.), ale w 70 sekund. Ale za pierwszym razem. :smilies:

 

Co do nagrody, to narzekałem, że dla piwowarów gorsza, a z regulaminu wynika, że wprost przeciwnie. Wartość wycieczki wyceniono na 10k zł.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, chciałem tylko zobaczyć jakie dają pytania, a uzbierałem 647 pkt w 83 sekundy :(

Chyba nieźle jak na żółtodzioba po 3 warkach :smilies:

Edytowane przez TomX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest napisane, że GŻ pokrywa "koszty transportu". Nic nie piszą o noclegach i wyżywieniu. Choć te zawierają się pewnie w tych dziesięciu klockach :(.

Wycieczka będzie opłacona od A do Z. To będzie wyczerpujące 10 dni :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to co, kto z szanownych koleżanek i kolegów zawita na II etap do Białegostoku? Dajcie znać wcześniej to może coś wspólnego zorganizujemy, niby tu na Podlasiu jest nas niewielu, ale damy radę i z chęcią ugościmy przyjezdnych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie parę minut temu zadzwoniła miła pani i poinformowała mnie żebym brał na środę urlop... :D

Niestety obawiam się, że nie pogoszczę się za bardzo, bo na czwartek rano mamy zaplanowany wyjazd na długi weekend.

Nie mogli tego II etapu zaplanować w jakimś innym terminie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie parę minut temu zadzwoniła miła pani i poinformowała mnie żebym brał na środę urlop... :D

Niestety obawiam się, że nie pogoszczę się za bardzo, bo na czwartek rano mamy zaplanowany wyjazd na długi weekend.

Nie mogli tego II etapu zaplanować w jakimś innym terminie. :D

rozumiem, że jedziesz do Białego? Super, może w końcu ciut dłużej pogadamy niż ostatnim razem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką baba do mnie dzwoniła że jest 2 etap ale się zastanawiam jeszcze czy pojadę :rolleyes:

Ty się nie zastanawiaj tylko śmiało przyjeżdżaj! w końcu i w Białym pojawi się spora grupa piwowarów, kto by pomyślał, że i tu zawita jakaś "piwna" imprezka :D

Edytowane przez adanjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.