Jump to content
Sign in to follow this  
Markos227

Chmiel Amerykański 2018

Recommended Posts

Zainspirowany zeszło roczna akcją Bartka(https://www.youtube.com/watch?v=90sVujOJ5oc), oraz efektami jakie dał ten chmiel w moim piwie
postanowiłem w tym roku zamówić chmiel prosto z Yakimy.
Moim celem jest zebranie 10-12 osób które będą chciały zamówić go razem ze mna.
Ogłoszenie kierowane jest do piwowarów z Wrocławia , albo będących odebrać chmiel we Wrocławiu.
Zapisywac na chmiel można się pod tym linkiem:
Chmiel będę przepakowywał próżniowo, gramatura będzie mógł określić piwowar. Np. jeżeli ktoś wzial 300 g chmielu ale chce go mieć w workach po 100g. Opłata za worek to prawdopodobnie 50-70 gr.
Uprzedzając pytania:
Cenowo wyjdzie to porównywalnie jak chmiel z Twoje Browaru +-1zł,
Chmiel będzie zamawiany pod koniec grudnia, bądź na początku stycznia – planowane dostarczenie połowa stycznia bądź 3 tydzień stycznia.
Opłata za transport będzie proporcjonalna.
Można dodawać do excela chmiele amerykańskiej z ofery YV.
Certyfikat jest obowiazkowy ,koszt 35 $ na wszystkie chmiele us jakie zamówimy.

Edit.

Zamysł akcji jest taki ze ma to byc chmiel na 2019 dla piwowara , ze wzgledu na przesylke i certyfikaty nie oplaca sie brac mniej niz pol kilo.
Zapisy potrwaja do 20 grudnia , na wplaty czekam do 27 grudnia , zamowienie zloze 28-30 grudnia. Czas dostawy 2-3 tyg

Edited by Markos227

Witaj,

Czy jeszcze można się dopisać do listy i czy mógłbyś za oczywiście za dodatkową opłatą przesłać grzecznościowo w Polskę bo nie jestem z Wrocławia i okolic ?

Arkusz został zablokowany tylko ja moge go edytować , jezeli ktos chce naniesc jakies zmiany prosze pisac do mnie na priv albo podeslac swoje gmail'a. utworze tez grupowy chat na FB , zebysmy ułatwić komunikacje.