Skocz do zawartości
Markos227

Chmiel Amerykański 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany zeszło roczna akcją Bartka(https://www.youtube.com/watch?v=90sVujOJ5oc), oraz efektami jakie dał ten chmiel w moim piwie
postanowiłem w tym roku zamówić chmiel prosto z Yakimy.
Moim celem jest zebranie 10-12 osób które będą chciały zamówić go razem ze mna.
Ogłoszenie kierowane jest do piwowarów z Wrocławia , albo będących odebrać chmiel we Wrocławiu.
Zapisywac na chmiel można się pod tym linkiem:
Chmiel będę przepakowywał próżniowo, gramatura będzie mógł określić piwowar. Np. jeżeli ktoś wzial 300 g chmielu ale chce go mieć w workach po 100g. Opłata za worek to prawdopodobnie 50-70 gr.
Uprzedzając pytania:
Cenowo wyjdzie to porównywalnie jak chmiel z Twoje Browaru +-1zł,
Chmiel będzie zamawiany pod koniec grudnia, bądź na początku stycznia – planowane dostarczenie połowa stycznia bądź 3 tydzień stycznia.
Opłata za transport będzie proporcjonalna.
Można dodawać do excela chmiele amerykańskiej z ofery YV.
Certyfikat jest obowiazkowy ,koszt 35 $ na wszystkie chmiele us jakie zamówimy.

Edit.

Zamysł akcji jest taki ze ma to byc chmiel na 2019 dla piwowara , ze wzgledu na przesylke i certyfikaty nie oplaca sie brac mniej niz pol kilo.
Zapisy potrwaja do 20 grudnia , na wplaty czekam do 27 grudnia , zamowienie zloze 28-30 grudnia. Czas dostawy 2-3 tyg

Edytowane przez Markos227

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

Czy jeszcze można się dopisać do listy i czy mógłbyś za oczywiście za dodatkową opłatą przesłać grzecznościowo w Polskę bo nie jestem z Wrocławia i okolic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

na chwile obecna nie przewiduje przesylki po Polsce, ale dostalem sporo takich pytan więc moze przy podobnej akcji za rok.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arkusz został zablokowany tylko ja moge go edytować , jezeli ktos chce naniesc jakies zmiany prosze pisac do mnie na priv albo podeslac swoje gmail'a. utworze tez grupowy chat na FB , zebysmy ułatwić komunikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi