Skocz do zawartości

Witam wszystkich!


Mafciej

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już mamy się poznać, to warto by było, żebym coś o sobie wspomniał :)


  Mam na imię Maciej, mam 20 lat i obecnie studiuję. Swoje zainteresowaniem światem piwnym zacząłem około pół roku temu, gdy to trafił w moje ręce "Bojan - Strażackie", pokazawszy mi, że nie wszystkie piwa smakują tak samo. Od tamtego czasu nie bałem się próbować droższych lub "dziwnie wyglądających" piw, zawsze starałem się odkrywać nowe style, kraje, browary, a także lubiłem czytać wszystko, co związane z piwem oraz kulturą jego picia. Od niedawna nie mniejszą miłością obdarzam piwowarstwo domowe, co myślę, że mógłbym już uznać za swoje hobby. Pomimo wielkiego zamiłowania, nie posiadam jednak doświadczenia, a tym samym nie wiem jak radzić sobie z niektórymi problemami. Wiele razy trafiałem na to forum przypadkiem, szukając rozwiązania oraz rad, trafiając na bardzo ciekawe wypowiedzi ludzi, którzy widać, że wiedzieli o czym piszą. Pomyślałem więc, że z miłą chęcią zostanę częścią tego grona, aby wspólnymi siłami rozwijać swoją pasję :) .

Zdrówko! :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zasada napisał:

Studiujesz polonistykę czy politologię?

Wielu udanych warek i wiele z nich frajdy.

Niewielu warek spapranych i wiele z nich nauki!

 

No i uzupełnij profil, oznacz się na mapie, wpadaj na czat etc.

 

Dzięki wielkie!
Na ten czas przebijam się przez trzeci semestr fizyki, politechnika i politologia niespecjalnie mi były po drodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Adam Pawlicki napisał:

No proszę, a myślałem że to ja zamykam klasyfikację wiekową z moim '97 :D Powodzenia.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Od '97 w sumie dużo mnie nie dzieliło, bo jedynie mroźne 26 dni :D.

Dzięki śliczne! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.