Skocz do zawartości
Michal2018

Ankieta na temat piwowarstwa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Z góry przepraszam, jeśli to złe miejsce na ten temat i proszę moderatorów o ewentualne przekierowanie. 

Do meritum przechodząc. 

Jeśli chcielibyście pomóc i poświecić 5 minut na wypełnienie ankiety, to byłbym bardzo wdzięczny. 

Z góry dziękuję uprzejmym za pomoc i uwagi, bo wiem, że ankieta nie jest profesjonalna w każdym calu.

https://goo.gl/forms/80vm2UC3OMPLzUiF2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Michal2018 napisał:

Z góry dziękuję uprzejmym za pomoc i uwagi, bo wiem, że ankieta nie jest profesjonalna w każdym calu.

To po co ją upubliczniać? W jakim celu? Już pomijając cel samej ankiety - chociaż to też jest ciekawe. Po co dajesz ludziom do wypełniania coś o czym sam masz złe zdanie?

Czym się Pan/Pani zajmuje zawodowo? Zadajesz pytanie otwarte, robisz sobie problem z kategoryzacją odpowiedzi. Czy nie lepiej zapytać o to bazując na jakiejś istniejącej klasyfikacji (PKD2007, JOLTS, grupy duże lub średnie klasyfikacji zawodów i specjalnośc, inne podziały używane komercyjnie np. przez Sedlak & Sedlak - wyklikaj sobie podczas rejestracji).

Jak Pani/Pan spędza wolny czas? Tutaj natomiast brak miejsca na otwartą odpowiedź. Kafeteria dziwna.

Jakich produktów użył/a Pan/Pani do produkcji piwa? Straszny bałagan w odpowiedziach. Surowce pomieszane ze sprzętem. Błędy (Ekstrat? Serio?) Brak słodu i wody ;)

Edytowane przez zasada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zamierzasz prowadzić sklep z rzeczami dla piwowarów, chwalebne, ale wyniki ankiety tylko namieszają w procesie decyzyjnym. Lepiej już byłoby zadać ostatnie dwa pytania tu na forum. Jeśeli zaś ankieta jest na zaliczenie na studiach na jakiejś wodoleistyce, to odpowiedzi nie mają znaczenia, tylko ich interpretcja wg znajomości stylu danego wykładowcy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ankieta nie jest w żadnym calu profesjonalna... Dramat. Kupy u dupy się nie trzymają pytania. Oddaj mi 3 minuty życia i 2% baterii :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi