Skocz do zawartości

Lodówka - dwie małe czy jedna duża?


Mikigu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam(w moim temacie), ostatnio zamówiłem hopcat mk2 50l. I postanowiłem również przejść z styropianowego boxa zasilanego petami na  lodówkę ze sterownikiem.

 

Moje pytanie: Czy lepiej kupić dwie małe czy jedną dużą?

 

Ponieważ teraz przy jednokrotnym warzeniu piwa w zamiast jednego będę miał dwa fermentory. I nadeszła rozkmina, jeśli będzie to jedno piwo(ta sama baza, ale np inne owoce) to duża lodówka daje radę. Gorzej jak stwierdzę że chcę zrobić dwa całkowicie inne piwa które fermentują w innych temperaturach.

 

Z chęcią się dowiem czy macie może jakieś przemyślenia do powyższego .

 

Dodatkowo jeśli ktoś popiera pomysł małych lodówek i ma model albo kojarzy taki który można postawić jeden na drugim to też prośba o info.

 

Pozdrawiam,

Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwie lodówki jedna pod zabudowę ta stoi na dole a druga zwykła (ta stoi na tej pod zabudowę ) . Ta na dole służy za kegerator a ta na górze jest do fermentacji piwa

A tak bys dał jakie foto do potomności


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mikigu napisał:

 do obu lodówek masz sterownik czy tylko do Górnej?

dolna jest bez sterownika tylko z termometrem z ikei górna to st1000  z tego co pamiętam. W górnej chłodzę a także grzeje jak potrzeba

Edytowane przez Szakal75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem to co jest w internecie i niestety tak jak się wszyscy spodziewali na black friday nic ciekawego nie było.

 

Promocja z AGD Euro RTV  25% na drugi produkt obowiązuje tylko w wypadku gdy zamówi się dwa inne produkty.

 

By skorzystać z promocji wybrałem te lodówki:

Jadę jutro zmierzyć środek czy keg i fermentor się ładnie mieści.

 

Czy ktoś widzi jakieś przeciwwskazania ? Czy jednak sobie darować nówki skoro i tak zamierzam zamontować sterownik i nie będę miał gwarancji?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.