Skocz do zawartości

Prague International Homebrew Award


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako że coraz bliżej proszę o przemyślenie co i jak.

Macie jakieś pomysły?

Elroy co myślisz o grupowej wysyłce?

Jak najbardziej mogę się tym zająć. Rozmawiałem właśnie z koleżanką z logistyki i mam do Was prośbę' date=' kto jest w domu.

Muszę znać wysokość transportera na piwo + jego wagę. Ew jak ktoś ma piwa w środku, ile waży taki pełny.[/quote']

A z pracy może być? ;)

 

Transporter Tyskiego pełny, waży 18,25kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że coraz bliżej proszę o przemyślenie co i jak.

Macie jakieś pomysły?

Elroy co myślisz o grupowej wysyłce?

Jak najbardziej mogę się tym zająć. Rozmawiałem właśnie z koleżanką z logistyki i mam do Was prośbę' date=' kto jest w domu.

Muszę znać wysokość transportera na piwo + jego wagę. Ew jak ktoś ma piwa w środku, ile waży taki pełny.[/quote']

A z pracy może być? :)

 

Transporter Tyskiego pełny, waży 18,25kg.

nasze będą cięższe bo bardziej treściwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej mogę się tym zająć. Rozmawiałem właśnie z koleżanką z logistyki i mam do Was prośbę' date=' kto jest w domu.

Muszę znać wysokość transportera na piwo + jego wagę. Ew jak ktoś ma piwa w środku, ile waży taki pełny.[/quote']

A z pracy może być? :)

 

Transporter Tyskiego pełny, waży 18,25kg.

nasze będą cięższe bo bardziej treściwe ;)

:rolleyes: zapomniałem poprosić o szerokość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest to drogo, ale trza to dostarczyć w odpowiednie miejsce.

Pytanie ile kto jest chętny wysłać, bo jeżeli mało jest chętnych to niech Jozefik i inni ślą po skrzynce. Jeśli będzie więcej chętnych trza będzie się ograniczyć.

Kto chętny wystąp wysłać piwo:

- Jozefik 5 piw

.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję mały wewnętrzny regulamin, żeby akcja była sprawa i najważniejsze - udana.

1. Wystawiamy po 1 piwie w danej kategorii

a) Piwo jasne do 12,99% EPM

b) Piwo jasne powyżej 13,00% EPM

c) Piwa ciemne i bursztynowe

2. Piwa w butelkach 0,5l - 4 sztuki na każdą kategorię.

Wysyłamy w kontenerach i nie wiem jak wytrzymają transport butelki 0.33l

 

3. Termin nadsyłania do mnie: 1.06.2010

Spakowanie to minimum 1 dzień + czas transportu.

 

4. Do paczki należy dołożyć:

a) Imię, Nazwisko, Adres, dane kontaktowe zgłaszającego, adres email.

b) Nazwę kategorii, w której piwo jest zgłaszane.

c) 150 koron jako opłatę startową per kategoria *(dlaczego tak - na końcu wpisu)

 

5. Opłaty za wysyłkę zostaną równomiernie przełożone na startujących po około 3 tygodniach.

Ceny mogą się różnić od podanych, bo to koszt przeliczony z euro. Ale nie będą to jakieś straszne różnice.

 

Dlaczego prosiłbym o dołożenie już opłaty w walucie, a nie wysłanie do mnie w złotówkach na konto? Mam zdecydowanie złe wspomnienia z bankami czeskimi, jeżeli chodzi o koszty za transfer międzynarodowy i późniejsze opłaty za to. Może to się rozliczać nawet do kilku miesięcy.Ostatnio za 600zł skasował mnie bank czeski 80zł...Myślę, że każdy ma kantor czy bank nie daleko i nie będzie to problemem. 150koron interpretuję, jako opłatę za każdą kategorię - też tak to odbieracie ?

 

Jeżeli uważacie, że ok to przygotuję formularz zgłoszeniowy i oficjalne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdy piszecie "4 piwa" to macie na myśli cztery butelki czy cztery "zestawy" do wysłania?

Jakby co, to ja też się piszę. Na pewno na jeden zestaw (czyli 4 butelki). Być może dwa.

Dorzucam się z dwiema kategoriami. Jeszcze jedna kategoria i mamy skrzynkę. Ustalimy na spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam jak piwa dostarczyc do punktu zbiórki.... jesli okaże się, że mam wysłać kurierem najpierw w Polsce, a potem stamtąd do Czech to może okazać się że sumarycznie wyjdzie drogo... i sensowniej byłoby wysłac od razu Czech. Orientuje się ktoś jaka jest cena przesyłek krajowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie też się piszę. Jeden zestaw (4 butelki). Mam tylko problem z okresleniem kategorii... Obym się wstydu nie najadł przez to moje startowanie w konkursie.

Edytowane przez gesio0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.