Skocz do zawartości

V KPD w Zielonej Górze - 6 kwiecień 2019


Undeath

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu Lubuskiego Oddziału Terenowego PSPD mam zaszczyt zaprosić wszystkich piwowarów domowych, na wzięcie udziału w V Konkursie Piw Domowych w Zielonej Górze. Jak co roku konkurs przeprowadzony będzie w jednej kategorii. Kategoria to:

 

Brut IPA [Opis dokładny wkrótce] - jest to piwo bardzo głęboko odfermentowane - praktycznie do 0 blg. Piwo mocno chmielowe w aromacie - podobne do NEIPA.

 

Opis Stylu: https://drive.google.com/file/d/1YLn-0H9KKOmR1B3t0OmMDl2AmGzb26zc/view?fbclid=IwAR25SrPDTN6QS_ycn7TRLE_RWLdSP4B2EssFNJrI9CaTGR1CIynQFOBoznU

 

Regulamin i formularz zgłoszeniowy w załączeniu. Formularz proszę załączyć do paczki.

 

Szczegóły oraz nagrody będą publikowane z czasem. Zapraszam do warzenia i udziału w konkursie!

Formularz zgłoszeniowy V KPD w ZG.pdf

Regulamin V KPD w ZG.pdf

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, jeszcze akurat nad nimi pracuje. Regulamin i formularz będą podobne jak rok temu z zmianami sponsora i datami. Czekam jeszcze na opis stylu - jest przygotowywany pod MPPD i chwilkę to jeszcze zajmie (podobno do końca listopada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Od połowy lutego. Na dniach pojawi się regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Opis dostępny wisi tutaj: https://kpd.pspd.org.pl/brut-ipa/ 


Do pobrania wersja: https://drive.google.com/file/d/1YLn-0H9KKOmR1B3t0OmMDl2AmGzb26zc/view?fbclid=IwAR25SrPDTN6QS_ycn7TRLE_RWLdSP4B2EssFNJrI9CaTGR1CIynQFOBoznU

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Przymus napisał:

Toż to piwa uwarzone w styczniu będą już co najmniej drugiej świeżości na konkurs... :(

 

Przykro mi starałem się ustawić datę jak zwykle na marzec ale właściciel miejsca gdzie miał być konkurs wodził mnie za nos zamiast powiedzieć wprost, że ta data mu nie pasuje. Stąd jestem zmuszony zmienić datę i prawdopodobnie lokal. Z drugiej strony dobrze uwarzone piwo powinno trzymać formę 3 miesiące więc nic straconego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjaśnień, bo miałem kilka pytań o powód zmiany daty konkursu, za co jeszcze raz przepraszam. Konkurs został przeniesiony z pubu który zapomniał powiedzieć, że się zamyka - prawdopodobnie splajtował. Więc na miesiąc przed konkursem jadąc ustalić szczegóły ich sposoringu pocałowałem klamkę. I tyle historii - w nowym miejscu najbliższa data była w kwietniu. Tak więc z dobrych wieści:

 

Konkurs odbędzie się 6 kwietnia w Pubie Barcelona w Zielonej Górze w ramach XIV spotkania Piwowarów Domowych w Zielonej Górze. Regulamin i formularz opublikowany w pierwszym poście. Formularz trzeba bezwzględnie załączyć do paczki. Recepcja piwa zaczyna się od poniedziałku w przyszłym tygodniu, a potrwa do końca marca wyłączając sobotę i niedzielę. 

 

Zapraszam serdecznie do udziału oraz zapraszam na spotkanie piwowarów domowych. O tym w osobnym poście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Rufi's napisał:

Etykiet nie drukujemy?

 

Chyba nie. Ba, mało tego można mieć swoje etykiety na butlach z tego co pisze w regulaminie. Pierwszy raz się z takim czymś spotykam.

27. Dopuszcza się nadesłanie piw w butelkach oznaczonych etykietami i/lub oznaczonymi kapslami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lesiux napisał:

 

Chyba nie. Ba, mało tego można mieć swoje etykiety na butlach z tego co pisze w regulaminie. Pierwszy raz się z takim czymś spotykam.

27. Dopuszcza się nadesłanie piw w butelkach oznaczonych etykietami i/lub oznaczonymi kapslami.

 

U mnie w konkursie każda butelka zawijana jest w strecz, a na kapsel naklejane kodowanie zasłaniając je w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rufi's napisał:

Ostatnio jak wysyłałem piwo na konkurs to były generowane etykiety konkursowe, które zgłaszający drukował i nalepiał na piwo.

 

Okej rozumiem :) My nie generujemy etykiet w tym systemie bo nie widzę potrzeby przy jednej kategorii. 

 

Pierwsze paczki zaczynają docierać! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.