Skocz do zawartości

1200 lat Cieszyna w BBZ itd...


misio melu

Rekomendowane odpowiedzi

kawałek historii znaleziony w garażu...piwo kupiłem w nadmorskich Dąbkach (na drogę powrotną) kiedy jeszcze nie było kretyńskich ograniczeń obszaru sprzedaży...

oczywiście jest to BRACKIE z BBZ

Edytowane przez misio melu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brackie Mastne w butelkach jest już w sprzedaży w ogródkach na rynku w Cieszynie (Herbowa i ogródek Herbowej po przeciwnej stronie rynku - obok ogródka "Orbisu").

Cena 5,50 zł.

W sklepach "Społem" będzie od wtorku (info ze sklepu).

Edytowane przez coelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastne można już dostać w Cieszynie w sklepach "Społem" za 3,90zł butelka. Zakupiłem dziś 3 buteleczki, leżą w lodówce :)

Potwierdzam... od wtorku godziny 10.30 jest w sklepie Społem na ul Regera (koło Muzeum i Parku Pokoju).

Facet z Żywca co ustawiał regalik gdy zapytałem o "szkło" powiedział, że za 2 tygodnie ma być jakaś promocja.

 

I tym sposobem w mojej lodóweczce spotkały się Mastne i ostatnie dwie butelki Koźlaka... :ble:

Edytowane przez coelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie też możliwość zakupu szkła (fot. wyżej) najprawdopodobniej 5zeta za sztukę (chyba ,że "dobrodziej" Zwierzyna narzuci sobie więcej marży - co jest niewykluczone ponieważ jak pamiętam to u niego kilo ziemniaków wyceniono na 60zeta a karczku na 150 :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie też możliwość zakupu szkła

A może wiewiórka powiedziała gdzie będzie można zakupić szkło i od kiedy? :D

a że no i że no że ten tego... :/

przecież wcześniej wrzuciłem wpis ,że jest powtórka 'mastnego zwiedzania' itd... i coś tam się jeszcze ma dziać...piwko mastne lać...kufle(pokale) sprzedawać...

 

mnie mastne zdecydowanie bardziej smakuje od brackiego (słodsze i co oczywiste niepasteryzowane z kega jest zabójczo lepsze niż z butelki)

Edytowane przez misio melu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Wyszpiegowane na browar.biz (dla tych co jeszcze nie wiedzą):

 

"Kolejne warki Mastnego stały się faktem. Piwo będzie dostępne w nowej szacie graficznej od czerwca od Festiwalu Birofilia. Mastne zostanie rozlane do butelek i beczek."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.