Skocz do zawartości

Post nr 50.000, 100.000


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Nasz znany wszystkim kolega Jejski zaproponował pomysł, oraz nagrodę ze swojej strony w postaci torby piwowarskiej "JDP" osobie, która napisz post nr 50 000 na forum piwo.org

Pomysł fajny i trzymam również kciuki na zwycięzcę!

 

Jejskiemu plusik za zaangażowanie w życie forumowe. :) (jak napisze w tym wątku coś na potwierdzenie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

a nie skończy się to nabijaniem postów w typie - ja też popieram/a ja nie, bez jakiegokolwiek merytorycznego poparcia?

 

Chyba że chodzi o post numer 50 000 - a nie 50 tys postow, tak teraz do mnie dotarło? Bo późno już?

 

pzdr

flood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie skończy się to nabijaniem postów w typie - ja też popieram/a ja nie, bez jakiegokolwiek merytorycznego poparcia?

Jesteśmy normalni, to i po co się wysilać na umór. Na kogo wypadnie na tego bęc :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dyć już dajta spokój :cool:

Jak to na forum. Jeśli było by od a do zet tylko konstruktywnie to nie było by życia w tym co piszemy (mówimy) i czujemy. Po prostu samo życie. Nie można być szczytem elokwencji cały czas! Jesteśmy tylko ludźmi i to wszystko i aż wszystko :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dyć już dajta spokój :)

Jak to na forum. Jeśli było by od a do zet tylko konstruktywnie to nie było by życia w tym co piszemy (mówimy) i czujemy. Po prostu samo życie. Nie można być szczytem elokwencji cały czas! Jesteśmy tylko ludźmi i to wszystko i aż wszystko :)

Jejski to zabrzmiało jakbyś usprawiedliwiał mój słabszy dzień ;)

a to była tylko żałosna próba rozładowania napięcia w tamtym wątku.

 

cholera zapomniałem zagrać w lotto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Można ;)

Kolega Anteks -> tutaj

Gratuluję :okey:

A dlaczego ten post ma numer 75722?

Bo tyle postów od początku działania forum np. zostało skasowane, lub uległo moim manewrom. Licznik w stopce forum zlicza faktyczną ilość, a nr postów widoczny np. w adresie, jest kolejny który silnik bazy nadaje wpisom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Obawiam się że post 100000 już padł. Z mojej strony pragnę zaproponować (jeśli post naprawdę już był) prezenty dla piszącego. Są duże szanse że ktoś kto go napisał będzie w Żywcu i tam każdy z nas może obdarować szczęśliwca piwem, chmielem, słodem, gęstwą lub jakimś piwowarskim gażetem. :D Chodzi mi o podkreślenie tego jubileuszu. :P Proszę Tomka jeśli post naprawdę już był o chwilowe nie podawanie laureata. Kto wchodzi do zabawy? Ja pierwszy, chyba że ktoś ma jakieś lepsze pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę podarować skos z ciekawymi drożdżami - mam duvela i grodziskie, a pewnie będę miał drożdże trapistów. Do tego probówki i ezy do mnożenia.

 

a do postu 100 000 jeszcze zostało 1500 :P

Edytowane przez Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.