Jump to content
Sign in to follow this  
Kaniutek

Witam się z Wami

Recommended Posts

Witajcie, dawno temu zarejestrowałem się na tym forum.

Nigdy nic nie pisałem, czytałem, czytałem. Przeczytałem bardzo dużą część forum, niestety nie wszystko.

Jestem doswiadczonym fermentatorem, ale moje doświadczenia ograniczały sie dotąd tylko do win owocowych i cukrowych ;). Jeszcze więcej stworzyłem nalewek.

Przyszedł ten dzień, kiedy zabieram się za swoją pierwszą warkę. Niestety, z poprzedniego profilu nie jestem w stanie, ani zadać pytania, ani założyć tematu, ani kompletnie nic.

Nie chce mi sie zawracać głowy obsłudze, ani tracic swojego czasu. Moge usiąść do komputera, wtedy kiedy mogę, jest więc to zawsze ukradziony czas, z czasu, który mogłem przeznaczyć czemuś innemu. A ponieważ tamten profil jest martwy i nieużywany uznałem, że założę nowy. Przyznaję się otwarcie. Nie wiem, czy za coś takiego jest tutaj gilotyna. Mam nadzieję, że czynny żal oszczędzi moją głowę. Nie wynika to z braku szacunku do innych. Przez lata administrowałem dwóm forom internetowym i doskonale rozumiem zjawiska, kiedy wpada świeżak między dziadków i pyta o to samo, o co pytało tysiąc podobnych świeżaków. Postaram się uniknąć podobnych zachowań, ale wiem, ze pewnie już gdzieś padały odpowiedzi na moje pytania, ale ani szukajka, ani moja wielomiesięczna, lektura ich nie znalazły. Więc pewnie zapytam o jakąś totalną oczywistość (zresztą mam zamiar taki, dlatego się odzywam).

Reasumując, witam się serdecznie z Wami. Na imię mam Mirek i jestem zwykłym "Mirkiem". Jeszcze nic nie uwarzyłem, ale w weekend będę warzył swoje pierwsze w życiu piwo.

Mieszkam pod Warszawą, przed moim domem często rośnie kukurydza, której po zbiorach zostanie zawsze tyle, że można to cichcem pozbierać, prześrutować i zatrzeć. Może nie od razu na piwo, bo nie lubię w piwie posmaków kukurydzianych, ale można przecież inne rzeczy robić z takiej kukurydzy.

 

Edited by Kaniutek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.