Skocz do zawartości
aldorn

[Giełda] Sadzonki Amarillo (pytanie)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chmiel Amarillo z nasionek. Były to nasionka chmielu Amarillo a nie nasionka pozyskane z tego chmielu. Tak ten chmiel jest sprzedawany i chyba nie ma innej możliwości wejście w jego posiadanie. Rośliny mają już drugi rok, na wszystkich pojawiły się w tym roku szyszki. Jeśli były by osoby chętne na sadzonki, to mógłbym spróbować ukorzenić pędy i na wiosnę były by sadzonki. Oczywiście jest to chmiel z nasionek a nie szczepka z rośliny, więc sporo maruderów ma ALE, więc od razu proszę, by tu nie pisać o przewadze świąt wielkiej nocy nad świętami bożego narodzenia, temat za i przeciw roślin z nasionek można poruszać w temacie chmielnik 2018, gdzie już są jakieś posty.

No więc pytanie, czy byli by chętni na sadzonki na wiosnę, czy nie bawić się w ukorzenianie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam chmiel Amarillo z nasionek. Były to nasionka chmielu Amarillo a nie nasionka pozyskane z tego chmielu. Tak ten chmiel jest sprzedawany i chyba nie ma innej możliwości wejście w jego posiadanie. Rośliny mają już drugi rok, na wszystkich pojawiły się w tym roku szyszki. Jeśli były by osoby chętne na sadzonki, to mógłbym spróbować ukorzenić pędy i na wiosnę były by sadzonki. Oczywiście jest to chmiel z nasionek a nie szczepka z rośliny, więc sporo maruderów ma ALE, więc od razu proszę, by tu nie pisać o przewadze świąt wielkiej nocy nad świętami bożego narodzenia, temat za i przeciw roślin z nasionek można poruszać w temacie chmielnik 2018, gdzie już są jakieś posty.
No więc pytanie, czy byli by chętni na sadzonki na wiosnę, czy nie bawić się w ukorzenianie?
Odeslesz mnie do linka czym jest to "ALE" spowodowane? Moze bylbym chetny.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zainteresowany dwoma sadzonkami.

Edytowane przez mirek1g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem zainteresowany. 

Proszę o 3 sadzonki. Kilka razy w roku przejeżdżam przez Nysę. Daj znać.

Edytowane przez burczas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra to bylbym chetny na dwie sztuki (chyba tyle na start wystarczy). Odezwij sie zatem na wiosne, ja do tego czasu naucze sie ogrodnictwa hehe

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam trzy krzaki, z każdego nie dość że po ogławianiu będą, to jeszcze pędy mogę próbować ukorzenić, dlatego teraz pytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszesz,ze miałeś szyszki, jak pachną ?

z tego co Piłat do chmielu mówił w  wywiadzie dal alchemii, amarillo to "chmiel z płotu",

o ile to prawda, to co wyrosło z nasion to  krzyżówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, dziedzicpruski napisał:

Piszesz,ze miałeś szyszki, jak pachną ?

z tego co Piłat do chmielu mówił w  wywiadzie dal alchemii, amarillo to "chmiel z płotu",

o ile to prawda, to co wyrosło z nasion to  krzyżówka.

Zapraszam do tematu chmielnik, tam możemy pogadać. Bardzo proszę i prosiłem w pierwszym poście, tylko o pozyskaniu sadzonek.

Edytowane przez aldorn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi