Skocz do zawartości

Infam we Wrocku (05.05.br.)


Infam

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro w godzinach wieczornych planuję wycierać kurze wrocławskiego rynku. Może sprawdzę również, co to ten Czeski Raj.

Piwa jakiego można tam spożyć? Hę?

Miło będzie, jeśli znajdzie się jakaś tubylcza piwna dusza.

Chciałem zamieszkać w Sajgonie ale dodzwonić się do nich, eeech. Czyżby coś się zmieniło? Wiecie coś o tym?

Zarezerwowałem w końcu jakiś Etap Stadion, tylko obawiam się, że to hektar do rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu idź do Czeskiego Raju.

 

- Rakovnik, Bakalář

- Svijany Kvasničák, Svijanský Máz, Svijanská Kněžna

- Polička, Hradebni Světlé Vycepni 10, Lezak 12

- Staročeský Pivovárek Dobruška, Rampušák

- Černá Hora, Velen

- Bernard 10

Edytowane przez jacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Napisz do Wesolego On dobrze zna spady we wrocku. Na rynku masz w ratuszu Spiża i jego piwa ale podobno lepsze jest pod nasypem kolejowym tez warzone na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeś sobie ten hotel wynalazł. :rolleyes: Przeciez to jest na obrzeżach miasta. Nie ma nic lepszego w centrum?

Pewnie jest ale trzeba o tym wiedzieć. O wyjeździe dowiedziałem się dziś. Szybka rezerwacja i tak wyszło. Nie chciało mi się przegądać maps. google Mam tylko nadzieję, że taksówki jakieś tam dojeżdżają. Na Euro to właśnie tam będziemy. Hotel nówka, prawie nie śmigany. Mogę jednak zmienić.

Dzięki Jacer za odpowiedzi tu i tam.

Nie nakręcajcie się wyższością piw. Spróbujemy, ocenimy. Trochę wstyd, że do tej pory nie miałem okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Spiżu dawno nie byłem, a jak byłem to były kiepskie, wręcz kwaśne. Tam to był zart :)

W CZeskim masz 10 nalewaków zawsze coś znajdziesz. Na Rynku jest jeszcze Bierhalle.

 

http://www.kolorhostel.pl/ tu zobacz jeszcze. Spałem tam rok temu na warsztatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podobno lepsze jest pod nasypem kolejowym tez warzone na miejscu.

Kolego' date=' nie wymyślaj bzdur.[/quote']

Widocznie coś pokręciłem. Byłem we wrocku na szkoleniu i szlajałem się po mieście wieczorami z kolegami . Później rozmawiałem na gg z wesołym o tym co robiłem. Rafał powiedział mi ze w spizu już nie ma dobrego piwa że najlepiej pójść do lokalu gdzieś pod nasypem kolejowym, oj lub pod wiaduktem, dokładnie nie pamiętam i że tam można napić się lepszego piwa niż ma Spiż. Teraz nie wiem czy ja źle Go zrozumiałem, myślałem że tam na miejscu się też warzy

Po co taki agresywny język na forum?

Jacer jak byś skomentował własne wpisy z tego wątku ? Czy kegi są rzeczywiście wykonane z nierdzewki?

http://www.piwo.org/forum/t2877-Czy-kegi-sa-rzeczywiscie-z-nierdzewki.html

gdzie pisałeś że kegi nie są wykonane z nierdzewni . Tam nikt nie zaatakował Ciebie takim językiem chodź się myliłeś, przeciwnie Ty wsiadłeś na wsaczuk-a

Edytowane przez apolloks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.