Skocz do zawartości

Nowo otwarty sklep Piwowarz.pl


Orlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów :)
Zapraszamy do nowo otwartego internetowego sklepu piwowarskiego Piwowarz.pl.
Z okazji otwarcia na dzień dobry przekazujemy kod rabatowy o treści WITAM na -10% dla zamówień powyżej 100zł. 

Mamy mnóstwo słodu, chmielu i drożdży, przede wszystkim płynnych, a z czasem będziemy systematycznie powiększać asortyment.
Lada moment zostaną uruchomione paczkomaty oraz popracujemy nad stałym rabatem dla członków PSPD. 

 

https://www.piwowarz.pl


Pozdrawiam,

Orlik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem zamówić 2-3 różne zestawy ale widze, że nie w każdym jest opcja "śrutowanie".

Czy w przypadku braku takiego wyboru - mam rozumieć, że nie śrutujecie - czy to błąd przykład: American Weizen 11,5° 22 IBU

Ponadto proszę o info - czy w zestawach sa drożdże - opis nic o tym nie mówi.

 

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez opk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zamówić Słód Pilzneński 25 kg Viking Malt ale jest tylko opcja śrutowanie tak, przy wyborze NIE pokazuje okno wypełnij Wypełnij wymagane opcje *

edit.

Próbowałem z innymi słodami, Ale chyba narzucacie śrutowanie, Nie można wybrać do koszyka bez śrutowania.

Szkoda

Edytowane przez burczas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2018 o 13:06, opk napisał:

Ponadto proszę o info - czy w zestawach sa drożdże - opis nic o tym nie mówi.

Zestawy nie zawierają drożdży, pozostawiamy wybór w tym zakresie. Z czasem podepniemy pod poszczególne zestawy sugerowane drożdże dla danego zestawu
Brak śrutowania w poszczegolnych zestawach to oczywiście błąd który właśnie jest korygowany ;)

 

W dniu 16.10.2018 o 17:56, burczas napisał:

, Ale chyba narzucacie śrutowanie, Nie można wybrać do koszyka bez śrutowania.

Sklep dopiero został uruchomiony i wyskoczyło pare tego rodzaju kwiatków. 
Oczywiście nie narzucamy śrutowania i wymagalność tego okienka została już wyłączona - można zamawiać śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

podbijam temat bo panowie z piwowarz.pl oferują dużo fajnego asortymentu na allegro z udostępnieniem opcji smart. tzn jakiegoś mega szału nie ma, ale jak ktoś nie jest wymagający to można się ograniczyć z zakupami tylko do tego sklepu (tak jak ja). słody viking malt, suche dżordże, najważniejsze chmiele. w porównaniu z deptaną (która też oferuje zakupy smart) mają ciekawszy wybór chmieli z usa. na minus - słody podstawowe są tańsze w deptanej, plus konkurencja ma grzyby z fermentum mobile. polecam sprawdzić oba sklepy i zastanowić się co gdzie można kupić. darmowa wysyłka od 40 zeta pozwala planować warzenie na bieżąco, zgodnie np z kaprysem. w ogóle nikt nie pisze na forum o allegro smart, a dla mnie to jest rewolucja w warzeniu.

 

link do piwowarza na allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/piwowarz_pl?order=m&bmatch=baseline-cl-n-uni-1-3-1123

 

nie wiem czy ktoś ze sklepu to czyta, ale jeśli tak to koncert życzeń ode mnie:

-słody wędzone

-grzybki z fermentum mobile

 

aha i te grzybki to chyba coś błędnie zaciągnęło z bazy danych

https://allegro.pl/oferta/drozdze-saflager-w-34-70-11-5g-fermentis-dolnej-7734338332

https://allegro.pl/oferta/drozdze-safale-us-05-11-5g-fermentis-piwowarskie-7606997077

 

bo jeszcze ich w takich cenach nie widziałem. niemniej i  tak ktoś odważny kupił w34/70 za 50 zeta - szanuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.