Skocz do zawartości

Lodówka Liebherr UKS 3600


Stanczu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Kupiłem sobie lodówkę jak w tytule, sprzęt chłodzi jest cichy itp. ale nie ogarniam sterownika. Recz w tym że lodówka po podłączeniu schodzi usilnie do ~4 stopni i taką temp trzyma. 

Próbowałem już na wszystkie kombinacje coś zmienić w sterowniku:

- przytrzymanie sel wyświetla wartość 4.0 (mryga) i zero reakcji na strzałki

- przytrzymanie prg/mute pozwala wejść do kilkunastu opcji (dd, dr, e3 i inne dziwne pozycje) które po zaznaczeniu i naciśnięciu sel wyrzucają różne wartości. oczywiście żadnej nie da się zmienić.

Miał ktoś do czynienia z takim programatorem?

Strona producenta po wpisaniu service number daje wynik instrukcji do innego sterownika niż na mojej

Dokładny model lodówki to:

UKS 3600 index 20b / 628

Service nr 0914333-02

jest to linia Mediline

IMG_20181012_125313.thumb.jpg.bb9be069f476815b218aba65b9114418.jpg

IMG_20181007_163606.jpg

IMG_20181011_204228.jpg

IMG_20181011_204240.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też znalazłem instrukcję, ale inną. Dzięki, zobaczę później czy coś się uda zmienić

 

// Sprawdziłem, niby temperaturę da się ustawić w zakresie 0-19.9 ale nie da się zaakceptować w żaden sposób wg tej instrukcji. Napisałem do producenta i zobaczę czy podeśle adekwatną instrukcję

Edytowane przez Stanczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wygląda tak że zupełnie nie potrafie ustawić jakichkolwiek parametrów. Lodówka zchodzi do 4 stopni i nie wiem jak to regulować. Jak na razie spiąłem agregat bez termostatu i podłączyłem zewnętrzny termostat conrad ut200. Oczywiście wolał bym posługiwać się tym wbudowanym. Masz jaką insteukcję do noego. Niestety producent mi nie odpisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.