Skocz do zawartości

Problem z logowaniem - Tapatalk, prośba o pomoc :(


smoovb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z zalogowaniem się na smartfonie przez Tapatalk do serwisu piwo.org,

gdy wpisuję w Tapatalk - login i hasło, które bez problemu wchodzi przez przeglądarkę

pojawia się informacja "Łączenie z serwerem" i następnie komunikat "Błąd sieci, spróbuj ponownie później (login)".

 

Czy ktoś spotkał się z takim problemem i może wie jak go rozwiązać.

Próbowałem zarówno na WiFi jak i na transmisji danych cały czas ten sam komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, że wyjątkowo nie mogę sobie poradzić z problemem. Support nie odpowiada, popytałem po forach i faktycznie są informacje o identycznej sytuacji jak u nas. Niestety bez rozwiązania na ten moment. Sądzę, że musimy się niestety uzbroić w cierpliwość :( Szkoda tylko, że nie ma jak poinformować o awarii ponad 300 osób które (wedle statystyk) czyta forum po Tapatalku...

Będę informował jak wygląda sytuacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Podłącza się pod temat bo najswiezszy jest.
Bedac w temacie i przeglądając posty nie mam miniaturek zdjec.
Dopiero klikając w linijkę tak jakby ze zdjęciem, wyskakuje łącze do otworzenia przez tapatalk albo otwierać link. Też tak macie. Dodam że aktualizacja nie pomogła.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jest . Ale nadal to samo. Jak przewijam posty to pojawia się taki kwadrat jakby właśnie w tym kwadracie miało być zdjęcia po czym gaśnie i gdy nacianiemy w tą linijkę to wyświetla się komunikat o otwieraniu zdjęcia.


Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest związany z techniką lazyloading który działa na forum. Czyli obrazki doładowują się wtedy, kiedy dotrzemy do nich przeglądarką.
Najwyrazniej nie jest to wspierane przez tapatalk. Zgłoszę im to, choć pewnie skończy się wyłączeniem tej funkcjonalności...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.