Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne każdy z Was wie, nowy sezon Pucharu wystartował!

 

Oto oficjalna klasyfikacja po VI Warmińskim 

Ireneusz Misiak 12.26
Brzozowski Maciej 11.85
Artur Milczarczyk 7.5
Rafał Krzywicki 6.72
Andrzej Wójciak 6.72
Łukasz Derdziak 5.6
Dawid Fandryjewski 5.55
Miotk Radosław 5
Julian Ćwirko 4.48
Jachimowski Mariusz 4.48
Daniel Kibiłko 4.44
Jerzy Nowicki 3.36
Piotr Starowicz 3.33
Drożyner-Starowicz Paulina 2.22

 

Wyników VIII Międzynarodowy Cieszyński KPD nie mogę jeszcze oficjalnie zaliczyć ponieważ nie dostałem jeszcze protokołów oraz nie mam informacji o ilości piw dopuszczonych do konkursu.

@krfk Mogę liczyć na dopełnienie formalności ?

 

 

Dla zaostrzenia rywalizacji podaję NIEOFICJALNĄ klasyfikacje po 'Cieszynie'

 

1 Rafał Krzywicki 14.4
2 Ireneusz Misiak 12.26
3 Krzysztof Zach 12.02
4 Brzozowski Maciej 11.85
5 Artur Milczarczyk 7.5
6 Andrzej Wójciak 6.72
7 Dorota Przybyłko 6.4
8 Rafał Nazarewicz 5.75
9 Łukasz Derdziak 5.6
10 Dawid Fandryjewski 5.55
11 Miotk Radosław 5
12 Sławomir Zakrzewski 4.6
13 Julian Ćwirko 4.48
13 Jachimowski Mariusz 4.48
15 Daniel Kibiłko 4.44
16 Jan Krysiak 3.84
17 Bartosz Markowski 3.45
18 Jerzy Nowicki 3.36
19 Piotr Starowicz 3.33
20 Dariusz Dul 2.56
21 Marek Kawecki 2.3
22 Drożyner-Starowicz Paulina 2.22
23 Marcin Sibilski 1.28
24 Łukasz Ulatowski 1.15

 

Edytowane przez FurioSan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Piwowarzy.
 

Zgodnie z regulaminem Pucharu PSPD (https://pspd.org.pl/…/uploads/Puchar-PSPD-nowy-regulamin.pdf) publikujemy listę konkursów wraz z kategoriami, jakie zostały zgłoszone do Komisji Sędziowskiej PSPD do 31.10.2018. Konkursy będą dołączone do sezonu Pucharu 2018/19. Opisy będą publikowali organizatorzy, ale postaramy się je dołączyć także na naszej stronie internetowej.
 

1. Szczeciński Konkurs Piw Domowych (15-17 III 2019) – ranga 1.
Schwarzbier 8B (BJCP 2015),
Flanders Red Ale 23B (BJCP 2015),
Wheatwine 22D (BJCP 2015).
Brut IPA (Opis ten sam, co w Mistrzostwach)
 

2. Podlaski Konkurs Piw Domowych (10-11 V 2019) – ranga 1.
Petite/Belgijskie piwo stołowe
Black IPA 21B:Specialty IPA: Black IPA (BJCP 2015)
Eisbock 9B (BJCP 2015)
 

3. Łódzki Konkurs Piw Domowych (13-14 IV 2019) – ranga 1.
Earl Grey APA
West Coast IPA
Weizen Stout
Under Ten Sour Ale
Porter Bałtycki
Owocowe Pszeniczne
 

4. Lubuski Konkurs Piw Domowych (Zielonogórski) KPD (9 III 2019) – ranga 1.
Brut IPA (Opis ten sam, co w Mistrzostwach)
 

5. Beergoski KPD (17-18 V 2019) – ranga 1.
American Pale Ale 18B (BJCP 2015)
Best Bitter 11B (BJCP 2015)
White IPA 21B: Specialty IPA: White IPA (BJCP 2015)
Kujawsko-Pomorski OT PSPD
 

6. Mistrzostwa Polski Piwowarów Domowych 2019 (30 V – 2 VI 2019, ogłoszenie wyników na II FPD – 15 VI) – ranga 1.
Jasne Pełne (Světlý Ležák)
Kellerbier
Doppelbock
Roggenbier
American Wheat
Brutt IPA
Brett IPA
Coffee American Pale Ale
American Barleywine
Wędzony Stout
Belgian Dark Strong Ale
Russian Imperial Stout
Saison
Grodziskie
Owocowy Berliner Weisse (należy podać dodany owoc)
Munich Dunkel (Bawarskie Ciemne)
Grand Champion PSPD
 

7. Krakowski KPD (18-19.05.2019, ogłoszenie 25.05) – ranga 1.
Pils Niemiecki 5D ( bjcp 2018 )
Wild APA
PSPD oddział MŁOT
 

https://pspd.org.pl/…/lista-konkursow-kategorii-pucharu-ps…/
 

Zasady: https://pspd.org.pl/puchar/zasady/
 

Pełna lista konkursów w sezonie 18/19: https://pspd.org.pl/konkursy-pucharowe-2018-19/
 

Z poważaniem
Komisja Sędziowska PSPD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×