Skocz do zawartości

Mistrzostwa Polski Piwowarów Domowych 2019 - 30.05-2.06


Mateusz Puślecki

Rekomendowane odpowiedzi

 

On 6/27/2019 at 2:28 PM, Mateusz Puślecki said:

Zgadza się, te skany wyszły różnie. Jeśli chcesz to podeślę Ci wzór PDF do porównania?

Dzięki, ale wszystko w końcu odcyfrowałem. Moim zdaniem warto by zmienić trochę wzór metryczek, bo te paski są słabo widoczne na skanach z najróżniejszych KPD.

Edytowane przez vmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Większość metryczek finałowych zbiorczych jest już w systemie konkursowym i finaliści mogą je pobrać. Aby to zrobić należy zalogować się w https://konkurs.pspd.org.pl/ oraz przejść w menu do pola "Twoje zgłoszenia". Na podstronie będą umieszczone zgłoszone piwa oraz przy każdym z nich powinien być umieszczony "młoteczek", po którego kliknięciu metryczka w PDF zostanie pobrana. W razie nieprawidłowości proszę o informację.

Metryczki finałowe zbiorcze z Owocowego Berliner Weisse zostaną dodane najpóźniej w poniedziałek 1.07.

Krótka instrukcja, jak czytać metryczkę. Odniesienie danej cechy do opisu stylu może być w formie opisowej (stylowe/stylowy/zgodny ze stylem; niestylowy, niezgodny ze stylem), bądź w formie znaku:

(+)/+ -> zgodny z opisem stylu

(-)/- -> niezgodny z opisem stylu

Cechy piwa i ich intensywność jest wpisana w 6-cio stopniowej skali. Są wpisane słownie lub liczbami i oznaczają odpowiednio:

0 - brak

1 - niski poziom

2- średnio niski

3 - średni

4 - średnio wysoki

5 - wysoki

 

W systemie są także dostępne wszystkie metryczki eliminacyjne z Kellerbier oraz Doppelbock.

 

W razie braku metryczki lub innych problemów/pytań ws. metryczek proszę o kontakt mateusz.puslecki@pspd.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.07.2019 o 22:43, NervGal napisał:

Cześć. Jak odebrać voucher na zakupy w Browamatorze i do kiedy trzeba go wykorzystać?

 

W dniu 20.07.2019 o 08:57, jka.kawa napisał:

Hej, kiedy pojawi się informacja odnośnie realizacji kuponów w browamatorze i wysyłka nagród rzeczowych? 

 

Cześć!

 

To i ja się dołączam do pytań. W sumie już ponad miesiąc od ogłoszenia wyników a żadnej informacji, kiedy będzie wysyłka nie dostałem. A może już była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Furmuss napisał:

 

 

Cześć!

 

To i ja się dołączam do pytań. W sumie już ponad miesiąc od ogłoszenia wyników a żadnej informacji, kiedy będzie wysyłka nie dostałem. A może już była?

 

Panowie a jakie nagrody tak na prawde były? Bo szczerze mówiąc nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Veniek napisał:

 

Panowie a jakie nagrody tak na prawde były? Bo szczerze mówiąc nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat... 

 

Na pewno były statuetki bo na filmie z ogłoszenia wyników były. Z tego co pamiętam były też bony do sklepu internetowego. W którymś wątku ktoś pytał też o słody od Vikingmalt to padła odpowiedź, że w tym roku nie będzie słodów tylko jakieś "gadżety" czy "nagrody specjalne" (nie pamiętam dokładnie). Także coś tam było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja odpowiem sobie sam, bo dowiedziałem się już, jak odebrać voucher z Browamatora. Cytuję instrukcję z maila od sklepu:

 

"Jeśli chodzi o bon wystarczy złożyć zamówienie w naszym sklepie na 
równowartość bonu. Proszę pamiętać, że rabaty stałego klienta nie liczą 
się przy wykorzystywaniu nagrody - zatem jeśli jest Pan u nas 
zarejestrowany najlepiej zrobić zakupy jako klient niezarejestrowany. 
Koszt przesyłki ma Pan gratis, zatem w koszyku proszę wybrać odbiór 
osobisty, a jako sposób płatności przelew lub pobranie (proszę nie 
wybierać PayU).

W uwagach dla sprzedawcy proszę dopisać wiadomość, np. że jest to 
realizacja bonu za x miejsce w konkursie x.

Jeśli zrobi Pan zakupy na większą kwotę - po otrzymaniu zamówienia 
poinformujemy Pana o kwocie dopłaty.

Czas realizacji nagrody - najlepiej do końca listopada."

 

Jeśli chodzi o nagrody, to na Gali były wręczane: dyplom, statuetka, koszulka i szklanka konkursowa, od Viking Malt koszulka, szklanki, kilka podstawek pod piwo, pendrive, voucher do Browamatora. Mogłem coś pominąć, przepraszam. Może w innych kategoriach i za inne pozycje były różne nagrody, nie wiem - zwycięzcy na pewno dostawali jeszcze ramkę na tablicę rejestracyjną :D 

Nie potrafię teraz znaleźć źródła, ale wydaje mi się, że jeszcze chmiel z Polish Hops był anonsowany - ktoś potwierdzi lub zdementuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, NervGal napisał:

To ja odpowiem sobie sam, bo dowiedziałem się już, jak odebrać voucher z Browamatora. Cytuję instrukcję z maila od sklepu:

 

"Jeśli chodzi o bon wystarczy złożyć zamówienie w naszym sklepie na 
równowartość bonu. Proszę pamiętać, że rabaty stałego klienta nie liczą 
się przy wykorzystywaniu nagrody - zatem jeśli jest Pan u nas 
zarejestrowany najlepiej zrobić zakupy jako klient niezarejestrowany. 
Koszt przesyłki ma Pan gratis, zatem w koszyku proszę wybrać odbiór 
osobisty, a jako sposób płatności przelew lub pobranie (proszę nie 
wybierać PayU).

W uwagach dla sprzedawcy proszę dopisać wiadomość, np. że jest to 
realizacja bonu za x miejsce w konkursie x.

Jeśli zrobi Pan zakupy na większą kwotę - po otrzymaniu zamówienia 
poinformujemy Pana o kwocie dopłaty.

Czas realizacji nagrody - najlepiej do końca listopada."

 

Jeśli chodzi o nagrody, to na Gali były wręczane: dyplom, statuetka, koszulka i szklanka konkursowa, od Viking Malt koszulka, szklanki, kilka podstawek pod piwo, pendrive, voucher do Browamatora. Mogłem coś pominąć, przepraszam. Może w innych kategoriach i za inne pozycje były różne nagrody, nie wiem - zwycięzcy na pewno dostawali jeszcze ramkę na tablicę rejestracyjną :D 

Nie potrafię teraz znaleźć źródła, ale wydaje mi się, że jeszcze chmiel z Polish Hops był anonsowany - ktoś potwierdzi lub zdementuje?

 

Byłem na miejscu i odbierałem nagrody w dwóch kategoriach. Wszystko co napisałeś się pokrywa. Jedynie w miejsce pendrive, dostałem warzechę z VM więc tak jak piszesz - pewnie zależy od kategorii.

 

Pytałem o nagrody bo wydawało mi się, że właśnie coś z Polish Hops miało być w pakiecie ale nie mogłem się do tego dokopać.

 

Dzięki za instrukcję odbioru vouchera z Browamatora!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla laureatów VIII WKPD też były obiecane. Nawet tuż przed Mistrzostwami dostałem informację, że już są i będą wysyłane, tylko że ze względu na duży nakład pracy potrzebny, aby zorganizować Mistrzostwa i II FPD, będzie to, po tych wydarzeniach. Do tej pory cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

 

Wszystkie nagrody zostaną wysłane. Przepraszam za opóźnienie, dużo pracy po FPD i Mistrzostwach, a potem bieżączka. Czekamy jeszcze na brakujące statuetki, bo firma w której zamówiliśmy nie dostarczyła odpowiedniej zamówionej ilości.

 

Na gali każdy z laureatów otrzymał nagrody od Viking Malt w ich torbach. Szczerze nie wiem co w nich było, bo o zmianie ze słodów na nagrody zostaliśmy poinformowani dzień przed konkursem. Ale podobno są atrakcyjne :) Zostaną przesłane jak będziemy mieli statuetki. mam nadzieję, że do końca lipca.

 

Chmiele otrzymacie jesienią, po zbiorach. Poślizg w tym roku wynika z niedotrzymania terminów przez Pawła Piłata, ale sam bił się w piersi, że za późno zabrał się do tematu i zastało go sadzenie sadzonek chmielu.

 

Kody od Brewness otrzymacie w przyszłym tygodniu mailem.

 

Bony do Browamatora tak jak napisał @NervGal. BA ma listę laureatów, w zamówieniu wpiszcie, że realizacja za MPPD.

Edytowane przez Mateusz Puślecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.