Jump to content

Gdzie kupić butelki - Warszawa i okolice


Recommended Posts

Orientuje się ktoś gdzie mogę kupić butelki w Warszawie? Interesują mnie zarówno 500ml jak i longneck 330ml. Uprzedzając Wasze pytania potrzebuje butelek nowych, taka sytuacja akurat. Także opcje kupienia zgrzewek jakiegoś piwa i picia itd odpadają :) 

Na chwilę obecną najtaniej znalazłem w sklepie FUEGOS. Butelka Vichy 0,5l za 0,87 groszy i butelka longneck 0,33l za 78 groszy. Jest tylko ten problem, że to za Łodzią więc dochodzi koszt transportu i już przestają być najtańszymi no i jest ryzyko jak to zawsze z wysyłką szkła. 

Jeśli ktoś zna jakiś sklep/hurtownie w Warszawie lub okolicach gdzie mogę kupić butelki w dobrych cenach to będę wdzięczny za pomoc. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wczoraj wracając z Łodzi postanowiłem, że poświęcę godzinę i zajadę do Turka do wspomnianej wyżej firmy, jakoś nie mam przekonania do wysyłania butelek kurierem. Butelki zamówiłem sobie wcześniej przez internet a na miejscu okazało się, że nawet nie trzeba zamawiać wcześniej bo mają pełne magazyny a i ceny na miejscu lepsze niż w sklepie internetowym. 

Szkło eleganckie z szerokim kołnierzem. Fundusze mnie raczej zbytnio nie ograniczają więc chyba będę częściej korzystał, przy ilościach paletowych to już w ogóle taka cena wychodzi, że nie mam motywacji do czyszczenia brudnych butelek :) 

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.