Skocz do zawartości

Gdzie kupić butelki - Warszawa i okolice


NewportRobert

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś gdzie mogę kupić butelki w Warszawie? Interesują mnie zarówno 500ml jak i longneck 330ml. Uprzedzając Wasze pytania potrzebuje butelek nowych, taka sytuacja akurat. Także opcje kupienia zgrzewek jakiegoś piwa i picia itd odpadają :) 

Na chwilę obecną najtaniej znalazłem w sklepie FUEGOS. Butelka Vichy 0,5l za 0,87 groszy i butelka longneck 0,33l za 78 groszy. Jest tylko ten problem, że to za Łodzią więc dochodzi koszt transportu i już przestają być najtańszymi no i jest ryzyko jak to zawsze z wysyłką szkła. 

Jeśli ktoś zna jakiś sklep/hurtownie w Warszawie lub okolicach gdzie mogę kupić butelki w dobrych cenach to będę wdzięczny za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wracając z Łodzi postanowiłem, że poświęcę godzinę i zajadę do Turka do wspomnianej wyżej firmy, jakoś nie mam przekonania do wysyłania butelek kurierem. Butelki zamówiłem sobie wcześniej przez internet a na miejscu okazało się, że nawet nie trzeba zamawiać wcześniej bo mają pełne magazyny a i ceny na miejscu lepsze niż w sklepie internetowym. 

Szkło eleganckie z szerokim kołnierzem. Fundusze mnie raczej zbytnio nie ograniczają więc chyba będę częściej korzystał, przy ilościach paletowych to już w ogóle taka cena wychodzi, że nie mam motywacji do czyszczenia brudnych butelek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.