Skocz do zawartości

Weryfikacja Wady w piwie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie powiem że przeczytałem na forum odnośnie wady, którą złapałem w warce  (zapach plastiku) ale chciałbym utwierdzić się i zaczerpnąć opinii bardziej doświadczonych piwowarów dlatego szukam Piwowarów najlepiej  z Poznania , którym mógłbym dostarczyć buteleczkę i ewentualnie podyskutować. Mogę również wysłać  jeżeli ktoś wyrazi taką chęć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Na wstępie powiem że przeczytałem na forum odnośnie wady, którą złapałem w warce  (zapach plastiku) ale chciałbym utwierdzić się i zaczerpnąć opinii bardziej doświadczonych piwowarów dlatego szukam Piwowarów najlepiej  z Poznania , którym mógłbym dostarczyć buteleczkę i ewentualnie podyskutować. Mogę również wysłać  jeżeli ktoś wyrazi taką chęć.
Pozdrawiam


Cześć
W Mazowieckim Oddziale PSPD są cykliczne spotkania i na nie można przynieść swoje piwo w celu poczęstowaniu bardziej doświadczonych kolegów i uzyskania informacji np na temat wady piwa.

Nie wiem jak w oddziale Wielkopolskim, ale może być podobnie. Jeśli nie ma spotkań to może jakieś bitwy piwne.
Sprawdź na profilu fb Wielkopolskiego Oddziału PSPD, może jest jakaś grupa dyskusyjna i tam zapytaj.

P.S. Plastik to najprawdopodobniej zakażenie dzikimi drożdżami, o które warząc latem nie trudno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest grupa wielkopolskiego OT na facebooku. Możesz tam się dogadać kiedy ktoś ogarnięty będzie w jakiś weekend krążył po multitapach i z tym podejść. Możesz też zostawić w Domu Piwa i powiedzieć, że to dla mnie, to przy okazji odbiorę i spróbuję, ale teraz będę wyjeżdzał z Poznania i wrócę w ostatnim tygodniu sierpnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie piwo nadaje się do wypicia ale niestety bez przyjemności. Zbyt kwaśne i gorzkie. Owoc zdominował tak mi się wydaje piwo. Mocno zmrożone ujdzie. Jak to mówią pierwsze koty za płoty. Dziś już butelkowałem Bitter z przepisów  Makarona z tego forum już przymierzam się do summer ale.  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.