Jump to content
Mateusz Puślecki

IX Warszawski Konkurs Piw Domowych 2019

Recommended Posts

A wiadomo tak orientacyjnie kiedy można się spodziewać receptur zwycięskich piw? Chciałbym uwarzyć sour IPĘ i chętnie skorzystałbym ze sprawdzonych przepisów ;)

24 minuty temu, matiss napisał:

A wiadomo tak orientacyjnie kiedy można się spodziewać receptur zwycięskich piw? Chciałbym uwarzyć sour IPĘ i chętnie skorzystałbym ze sprawdzonych przepisów ;)

Jak ogarnę wszystkie nagrody to będę zbierał receptury :) Ciężko powiedzieć, może jeszcze w listopadzie będą

On 10/19/2019 at 6:46 PM, Mateusz Puślecki said:
Aloha!

Przedstawiam wyniki eliminacji i jednocześnie informujemy, że metryczki eliminacyjne w 6 stylach są już dostępne do pobrania w systemie konkursowym http://wkpd.pspd.org.pl. Metryczki z Lagera Wiedeńskiego i American Porteru zostaną udostępnione 26 października decyzją szefa jury #wkpd2019.

Metryczki finałowe zbiorcze dla piw finałowych będą dostępne do 8 listopada.

Cześć,

mam pytanie odnośnie metryczek, loguję się do systemu i nigdzie nie widzę informacji na ten temat. Czy coś przeoczyłem? Czy ewentualnie jest ktoś w stanie poinstruować gdzie wyciągnąć rzeczoną metryczkę? Z góry dzięki. ;)
Edited by Andrzej Bednarski

Godzinę temu, Andrzej Bednarski napisał:

Cześć,

mam pytanie odnośnie metryczek, loguję się do systemu i nigdzie nie widzę informacji na ten temat. Czy coś przeoczyłem? Czy ewentualnie jest ktoś w stanie poinstruować gdzie wyciągnąć rzeczoną metryczkę? Z góry dzięki. ;)

Jesli Twoje piwo było w finale, to metryczki do 8 listopada beda w systemie. Jesli Twoje piwo odpadlo w eliminacjach to napisz mi w priw jaki numer piwa?

10 hours ago, Mateusz Puślecki said:

Jesli Twoje piwo było w finale, to metryczki do 8 listopada beda w systemie. Jesli Twoje piwo odpadlo w eliminacjach to napisz mi w priw jaki numer piwa?

A racja, było w finale, w takim razie czekam cierpliwie, dzięki. ;)

W dniu 6.11.2019 o 09:33, Warmiński MISIEK napisał:

Warszawskim i MPPD 😛

czytając różne tematy konkursowe daje sie zauważyć niepokojące zjawisko. Organizator po konkursie ma w pompie laureatów, wygląda to tak "O swoje nagrody walczcie ze sponsorem ja swoje zrobiłem organizując konkurs"

W dniu 7.11.2019 o 10:39, anteks napisał:

czytając różne tematy konkursowe daje sie zauważyć niepokojące zjawisko. Organizator po konkursie ma w pompie laureatów, wygląda to tak "O swoje nagrody walczcie ze sponsorem ja swoje zrobiłem organizując konkurs"

Anteks, ująłeś to bardzo subtelnie, choć wiemy, że tak jest od lat i wkurza to bardzo. Kiedy w końcu organizatorzy przestaną się zasłaniać nieodpowiedzialnymi sponsorami? Może by jakieś umowy zacząć podpisywać ze sponsorami, zrobić wzór umowy i wpisać to w dobre praktyki?

Edited by Maryh