Skocz do zawartości

IX Warszawski Konkurs Piw Domowych 2019


Mateusz Puślecki

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, matiss napisał:

A wiadomo tak orientacyjnie kiedy można się spodziewać receptur zwycięskich piw? Chciałbym uwarzyć sour IPĘ i chętnie skorzystałbym ze sprawdzonych przepisów ;)

Jak ogarnę wszystkie nagrody to będę zbierał receptury :) Ciężko powiedzieć, może jeszcze w listopadzie będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/19/2019 at 6:46 PM, Mateusz Puślecki said:
Aloha!
 
Przedstawiam wyniki eliminacji i jednocześnie informujemy, że metryczki eliminacyjne w 6 stylach są już dostępne do pobrania w systemie konkursowym http://wkpd.pspd.org.pl. Metryczki z Lagera Wiedeńskiego i American Porteru zostaną udostępnione 26 października decyzją szefa jury #wkpd2019.
 
Metryczki finałowe zbiorcze dla piw finałowych będą dostępne do 8 listopada.

 

 

Cześć,
 
mam pytanie odnośnie metryczek, loguję się do systemu i nigdzie nie widzę informacji na ten temat. Czy coś przeoczyłem? Czy ewentualnie jest ktoś w stanie poinstruować gdzie wyciągnąć rzeczoną metryczkę? Z góry dzięki. ;)
Edytowane przez Andrzej Bednarski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andrzej Bednarski napisał:

 

 

Cześć,
 
mam pytanie odnośnie metryczek, loguję się do systemu i nigdzie nie widzę informacji na ten temat. Czy coś przeoczyłem? Czy ewentualnie jest ktoś w stanie poinstruować gdzie wyciągnąć rzeczoną metryczkę? Z góry dzięki. ;)

Jesli Twoje piwo było w finale, to metryczki do 8 listopada beda w systemie. Jesli Twoje piwo odpadlo w eliminacjach to napisz mi w priw jaki numer piwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2019 o 09:33, Warmiński MISIEK napisał:

Warszawskim i MPPD ?

czytając różne tematy konkursowe daje sie zauważyć niepokojące zjawisko. Organizator po konkursie ma w pompie laureatów, wygląda to tak "O swoje nagrody walczcie ze sponsorem ja swoje zrobiłem organizując konkurs"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2019 o 10:39, anteks napisał:

czytając różne tematy konkursowe daje sie zauważyć niepokojące zjawisko. Organizator po konkursie ma w pompie laureatów, wygląda to tak "O swoje nagrody walczcie ze sponsorem ja swoje zrobiłem organizując konkurs"

Anteks, ująłeś to bardzo subtelnie, choć wiemy, że tak jest od lat i wkurza to bardzo. Kiedy w końcu organizatorzy przestaną się zasłaniać nieodpowiedzialnymi sponsorami? Może by jakieś umowy zacząć podpisywać ze sponsorami, zrobić wzór umowy i wpisać to w dobre praktyki?

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2019 o 10:37, Henx napisał:

Czy wiadomo kiedy będą finałowe metryczki za gose?

Metryczki zbiorcze są w systemie. Jeśli ktoś nie widzi swojej, to proszę o kontakt.

 

20 godzin temu, tibek napisał:

"Twoje zgłoszenia" -> Akcje -> ikonka z młotkiem

Dokładnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów organizatorów.

W formularzu zgłoszeniowym receptur są poważne błędy. Wpisano style chyba z kilku różnych edycji WKPD za to niektórych styli z obecnej edycji nie ma wogóle:

.                                               

Styl konkursowy *
 
 
American Barleywine
 
 
American Wheat
 
 
Belgian Dark Strong Ale
 
 
Brett IPA
 
 
Brut IPA
 
 
Coffee Pale Ale
 
 
Doppelbock
 
 
Grodziskie
 
 
Jasne Pełne (Světlý Ležák)
 
 
Kellerbier
 
 
Munich Dunkel (Bawarskie Ciemne)
 
 
Owocowy Berliner Weisse
 
 
Roggenbier
 
 
Russian Imperial Stout
 
 
Saison
 
 
Wędzony Foreign Extra Stout
 
A takie w rzeczywistości były kategorie w tym roku
– Brett English Barleywine,
– Sour Imperial IPA,
– Belgian Dubbel,
– Fruit Gose,
– Lager Wiedeński,
– Smoked Stout,
– Session IPA,
– American Porter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.