Skocz do zawartości

Stworze odcinek z komentarzy widzów. Co mówi beergeek na wczasach???


Piotrek2632

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Piotrek2632 napisał:

Tworze nowy cykl, w którym odcinki będą powstawały z komentarzy widzów. Więc
proszę was o komentarze na pierwszy odcinek. Co mówi beergeek na wczasach??? https://youtu.be/yvcBP2A1PaI

Załóż sobie jeden wątek na forum i tam dodawaj swoje produkcje.

Zainteresowanym będzie łatwiej trafić, a pozostałym łatwiej będzie dodać go do ignorowanych.

Edytowane przez wizi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmię brutalnie ale dawno nikt tak nie spamowal tego forum, jeszcze jakby to były materiały o piwowarstwie domowym.

1 godzinę temu, Piotrek2632 napisał:

Tworze nowy cykl, w którym odcinki będą powstawały z komentarzy widzów. Więc

Może Piotrek2632, jak jesteś piwowarem domowym, poudzielał byś się w innych wątkach, włączył w społeczeństwo forum, a nie tylko traktował piwo.org jako swoją platformę reklamową?

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W których, możesz wrzucić link?

Z Twojej historii profilowej widzę jedynie, że tylko wypowiadałeś się w wątkach założonych przez siebie i związanych z Twoim kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ;)

 

Pierwsze dwie wrzuty nawet były fajne, ciekawe tematy, kolega sobie zrobił reklamę kanału,  ok.

Ale teraz to każdy filmik będzie miał założony temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrek2632 napisał:

Jak się nie podoba to nikt nie zmusza, przecież do żadnej aktywności. A jeśli chodzi o moją aktywność to wypowiadałem się  już w kilku wątkach.

Piotrze, nie tędy droga do szukania atencji i wyświetleń :)

 

Koledzy zaproponowali Ci jeden wątek, który służyłby Twojej działalności, dzięki czemu byłoby łatwiej każdemu zainteresowanemu prześwietlić Twój content za pomocą forum.

 

Oprócz tego, faktycznie bardzo brzydko to wygląda, kiedy jedynymi postami na forum są te, które dotyczą tylko Ciebie i Twojego kanału na Youtube. Pamiętaj, nawet początkujący vloger, influencer, youtuber powinien szanować swoją ewentualną publikę, a takie zachowanie o tym nie świadczy.

Ps. Zgodnie z netykietą temat wątku powinien być zwięzły, a nie zawierać całe zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MisQ napisał:

 

 

 

 

Oprócz tego, faktycznie bardzo brzydko to wygląda, kiedy jedynymi postami na forum są te, które dotyczą tylko Ciebie i Twojego kanału na Youtube. Pamiętaj, nawet początkujący vloger, influencer, youtuber powinien szanować swoją ewentualną publikę, a takie zachowanie o tym nie świadczy.

 

Poprostu nie zauważyłem takich postów które akurat pasowały do tematu...
Jak zwykle  z prostego tematu robi się gównoburza:P
 

 

8 minut temu, dwesoly napisał:

1. Patrz Sebek, jakiś rudy typ se reklame na piworgu robi i sie sadzi. Trzeba go dojechać zanim Kopyr podłapie.

Nie sadze się tylko nie lubię, jak się robi gównoburzę, oczywiście, ze niektórzy hejtują dla zasady, ale tym sie nie przejmuje. i nikt tu se reklamy nie robi tylko liczyłlem na jkieś normalne odpowiedzi, ale jak widzę ich tu nie znajdę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piotrek2632 napisał:

Poprostu nie zauważyłem takich postów które akurat pasowały do tematu...
Jak zwykle  z prostego tematu robi się gównoburza:P
 

 

Nie sadze się tylko nie lubię, jak się robi gównoburzę, oczywiście, ze niektórzy hejtują dla zasady, ale tym sie nie przejmuje. i nikt tu se reklamy nie robi tylko liczyłlem na jkieś normalne odpowiedzi, ale jak widzę ich tu nie znajdę....

Radził bym próbować na jepiwce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Piotrek2632 napisał:

jepiwka jest od innych tematów raczej.

Serio? Zawartość twojego kanału to w 80% degustacje + jeden filmik o butelkowaniu piwa, a reszta to jakieś bzdety.

Jeśli chcesz trafić z treścią na piwo.org to w innym wątku Daniel() i pozostałe osoby podały Ci sporo tematów, które interesują piwowarów domowych.

 

To, że jedziesz na wczasy itp. nikogo tutaj nie zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LUBIE_GRAC_W_GRY_WIDEO napisał:

administracja chyba przysnęła że taki spam przechodzi

Nie śpi, nie śpi - zerkam na ten wątek :) Oczywiście można by go zamknąć, skasować ale uważam, że Piotrek może coś jednak cennego z tego wynieść. 

Moje osobiste zdanie jest takie. Załóż sobie chłopie jakiś wątek w HydeParku (albo daj znać, połączę wszystkie wcześniejsze) i tam wrzucaj w jednym swoje produkcje. Z tym, że wziąłeś się za mega trudny temat i może, jeżeli chcesz iść tym tropem, znajdź jakąś niszę, albo temat który faktycznie może wzbudzić zainteresowanie. Życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wizi napisał:

Serio? Zawartość twojego kanału to w 80% degustacje + jeden filmik o butelkowaniu piwa, a reszta to jakieś bzdety.

Jeśli chcesz trafić z treścią na piwo.org to w innym wątku Daniel() i pozostałe osoby podały Ci sporo tematów, które interesują piwowarów domowych.

 

To, że jedziesz na wczasy itp. nikogo tutaj nie zainteresuje.

@wizi dziękuję Ci bardzo, ale poprzedni mój wpis to w zamyśle miał być sarkazm. Nie umiem w sarkazm. 

Zgadzam się z Tobą, wolałbym treści wartościowe. Nie przemawiają do mnie videoblogi, bo często wracam do informacji. Tam nie ma wyszukiwarki, nie wiadomo gdzie przewinąć, jak skopiować, aby poszukać frazy. Filmy wolę jako ilustrację do treści a nie jej nośnik.

 

1 godzinę temu, dwesoly napisał:

@Piotrek2632 gdzie jedziesz na wczasy?

Trolling is a art

Edytowane przez Daniel()
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Daniel() napisał:

ale poprzedni mój wpis to w zamyśle miał być sarkazm.

Zdaje sobie z tego sprawę. Specjalnie przywołałem twój post, jako przeciwieństwo tego, czym autor tego wątku stara się zainteresować piwowarów domowych.

 

Przy okazji, dzięki za sposób na więcej banana w weizenie. Pewnie kiedyś sprawdzę go w praktyce.

 

@Piotrek2632 naprawdę polecam jepiwke. Bez sarkazmu :-)

Edytowane przez wizi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Film został usunięty, ponieważ stwierdziłem, że jednak piwna  brać niema takiego poczucia humoru. Chciałem zrobić coś nowego, innego, no ale cóż.
Co do Jepiwki, to raczej podchodzę do niej z dystansem i nie widzę aż takiego prestiżu, który stamtąd płynie. Hejtem się nie przejmuję akurat, lepiej się śmiać niż płakać:D Nie myli się ten kto nic nie robi, a ludzie zawsze będą się śmiali i hejtowali.  A i każdy jakoś zaczynał. I nie jest to podyktowane bucowatością tylko po prostu zdrowym podejściem do życia. Co do wątku to  przemyślę sprawę, ale nie wiem czy jest sens coś wrzucać.Więc to tyle w temacie z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.