Skocz do zawartości

Kapsle do piwa


Marcin_K

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

kilka razy temat się przewijał ale zazwyczaj w odległej przeszłości.

 

Chciałbym wyprodukować sobie do browaru kapsle. Kapslove (przy moim ogromnym szacunku dla firmy za to co robi) odpada ze względu na konieczność dodatkowej konserwacji kapsli, gdzie farba jest zdarta do blachy. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z drukarniami tampodrukowymi, firmami produkującymi gadżety itd? A może ktoś zamawiał u Amerykanów z portalu https://www.bottlemark.com ?

 

Interesuje mnie od razu kilka tysięcy kapsli (do 10k). Wszyscy producenci mówią o 400k sztukach.

 

Wdzięczny będę za wszelką pomoc i rady :) Zwłaszcza jak ktoś już przećwiczył temat.

 

pozdrowienia,

Marcin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Marcin_K said:

Cześć,

kilka razy temat się przewijał ale zazwyczaj w odległej przeszłości.

 

Chciałbym wyprodukować sobie do browaru kapsle. Kapslove (przy moim ogromnym szacunku dla firmy za to co robi) odpada ze względu na konieczność dodatkowej konserwacji kapsli, gdzie farba jest zdarta do blachy. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z drukarniami tampodrukowymi, firmami produkującymi gadżety itd? A może ktoś zamawiał u Amerykanów z portalu https://www.bottlemark.com ?

 

Interesuje mnie od razu kilka tysięcy kapsli (do 10k). Wszyscy producenci mówią o 400k sztukach.

 

Wdzięczny będę za wszelką pomoc i rady :) Zwłaszcza jak ktoś już przećwiczył temat.

 

pozdrowienia,

Marcin 

Naklejki na kapsle.  Drukujemy szablon na papierze samoprzylepnym i otwornica do papieru. Coś innego,  ale może odpowie Twoim potrzebom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Jankasper said:

Naklejki na kapsle.  Drukujemy szablon na papierze samoprzylepnym i otwornica do papieru. Coś innego,  ale może odpowie Twoim potrzebom :)

Używam to:

 

https://www.amazon.com/gp/product/B0009JQ2JA/ref=oh_aui_search_detailpage?ie=UTF8&psc=1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Thorgall napisał:

Nie wszystkie kapsle z Kapslove wymagają dodatkowego zabezpieczenia. Dopytaj w sklepie.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

Zgadza się, natomiast najbardziej interesujące czyli czarne, białe wg FAQ mają lakier zdarty do gołej blachy. Dzwonić dzwoniłem, żeby dopytać ale telefon głuchy, mail wysłany ale nie sądzę żeby w ofercie mieli inne opcje i o nich nie poinformowali.
Tak więc szukam dalej. 

 

Cytuj

 

Oznaczenia, w zależności od koloru kapsla, można uzyskać na dwa sposoby. W obu przypadkach odbywa się to przez zamierzone uszkodzenie warstwy lakieru, w celu osiągnięcia zadowalającego kontrastu między grafiką a tłem.

  • Jeżeli kapsel pod kolorowym lakierem posiada biały podkład, grafika powstaje w wyniku usuwania cienkich warstw farby z wierzchu, tak by odsłonić kolor znajdujący się pod spodem. W taki sposób znakujemy kapsle koloru niebieskiego, czerwonego i żółtego.
  • Jeżeli natomiast kapsel nie posiada pod lakierem podkładu, wtedy odsłania się stalową blachę. Zakrycia wykonane w ten sposób nie powinny być przechowywane w miejscach narażonych na wilgoć, gdyż może pojawić się na nich rdza. Po dezynfekcji, kapsle należy szybko osuszyć. Wskazane jest rownież, po zakapslowaniu, przetrzeć miejsce znakowania szmatką natłuszczoną np. olejem kokosowym w celu zabezpieczenia przed rdzewieniem. W taki sposób znakujemy kapsle koloru czarnego, białego, złotego i srebrnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Tak dla informacji, bo praktyka firmy jest delikatnie mówiąc nieetyczna informuję, że Kapslove w przypadku wszystkich zamówień (prawdopodobnie od 2017 lub 2018) roku stosuje rozszerzony regulamin, gdzie zamawiając kapsle browaru domowego z automatu zgadzamy się na udostępnienie wzoru w ich sklepie kolekcjonerskim za co gratyfikacje pobiera sklep - Par. 15 Regulaminu. I jak mi sygnalizują zamawiający, przy finalizacji zamówienia (opcja wyłączenia). Obecnie są dostępne także kapsle od komercyjnych browarów, więc skala jest szersza niż tylko domowych piwowarów.

Edytowane przez e-prezes
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, e-prezes napisał:

Tak dla informacji, bo praktyka firmy jest delikatnie mówiąc nieetyczna informuję, że Kapslove w przypadku wszystkich zamówień (prawdopodobnie od 2017 lub 2018) roku stosuje rozszerzony regulamin, gdzie zamawiając kapsle browaru domowego z automatu zgadzamy się na udostępnienie wzoru w ich sklepie kolekcjonerskim za co gratyfikacje pobiera sklep - Par. 15 Regulaminu. I jak mi sygnalizują zamawiający, przy finalizacji zamówienia (opcja wyłączenia). Obecnie są dostępne także kapsle od komercyjnych browarów, więc skala jest szersza niż tylko domowych piwowarów.

Dodam że po napisaniu prosby o usunięcie kapsla ze sklepu, następnego dnia usuwają

ps Mysle że każdym sądzie wygrało by sie sprawę a klauzule uznano za niedozwoloną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dobry Wieczór Wszystkim!

Sklep działa dalej, zmienili się właściciele :)

A tak przy okazji tematu sklepu kolekcjonerskiego,

obecnie w naszym sklepie umieszczenie kapsla jest dobrowolne przez każdego zamawiającego,

nie ma obowiązku aby kapsel znalazł się w naszym sklepie.

 

Nowe Kapslove

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.