Skocz do zawartości

Najlepsze sklepy dla piwowara domowego :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie to mój pierwszy post na tym forum jakieś czas temu zacząłem przygodę z piwowarstwem domowym mam za sobą tylko 3 warki. Pytanie jak w temacie jaki jest lub są najlepsze sklepy z surowcami i sprzętem dla piwowarów domowych ?? Zawsze robiłem zakupy w sklepach Browamator i Piwoszarnia zawsze byłem bardzo zadowlony. Znalazłem teraz sklep Twój Browar i jest na nim wiele ciekawych gotowych zestawów słodów i chyba też go wypróbuję. Możecie polecić mi coś od siebie ?? Szukam czegoś z ciekawą ofertą żeby już się tego sklepu trzymać :) Zrobię na pewno próbne zamówienie z Twój Browar bo maja bardzo ciekawe zestawy :) Proszę pomóżcie co jest jeszcze ewentualnie warte sprawdzenia z różnych powodów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pajaczeq napisał:

Witam Serdecznie to mój pierwszy post na tym forum jakieś czas temu zacząłem przygodę z piwowarstwem domowym mam za sobą tylko 3 warki. Pytanie jak w temacie jaki jest lub są najlepsze sklepy z surowcami i sprzętem dla piwowarów domowych ?? Zawsze robiłem zakupy w sklepach Browamator i Piwoszarnia zawsze byłem bardzo zadowlony. Znalazłem teraz sklep Twój Browar i jest na nim wiele ciekawych gotowych zestawów słodów i chyba też go wypróbuję. Możecie polecić mi coś od siebie ?? Szukam czegoś z ciekawą ofertą żeby już się tego sklepu trzymać :) Zrobię na pewno próbne zamówienie z Twój Browar bo maja bardzo ciekawe zestawy :) Proszę pomóżcie co jest jeszcze ewentualnie warte sprawdzenia z różnych powodów :)

Jeden  Żyd powie tak a drugi....

masz porównywarkę https://porownywarka-piwowarska.pl/sklepy

ja polecam centrumpiwowarstwa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, pajaczeq napisał:

Witam Serdecznie to mój pierwszy post na tym forum jakieś czas temu zacząłem przygodę z piwowarstwem domowym mam za sobą tylko 3 warki. Pytanie jak w temacie jaki jest lub są najlepsze sklepy z surowcami i sprzętem dla piwowarów domowych ?? Zawsze robiłem zakupy w sklepach Browamator i Piwoszarnia zawsze byłem bardzo zadowlony. Znalazłem teraz sklep Twój Browar i jest na nim wiele ciekawych gotowych zestawów słodów i chyba też go wypróbuję. Możecie polecić mi coś od siebie ?? Szukam czegoś z ciekawą ofertą żeby już się tego sklepu trzymać :) Zrobię na pewno próbne zamówienie z Twój Browar bo maja bardzo ciekawe zestawy :) Proszę pomóżcie co jest jeszcze ewentualnie warte sprawdzenia z różnych powodów :)

https://www.piwo.org/forums/forum/13-sklepy-dla-piwowarów-domowych/

Tutaj masz cały dział dot. sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anteks linkował jedną, ja podrzucę drugą wyszukiwarkę: http://cml.dokuro.org/beer/

I w zależności czego potrzebujesz, możesz wybierać.

Osobiście trio: ale piwo, centrum piwowarstwa, twój browar z pojedynczymi zakupami w browamatorze, marxamie, homebrewing...

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie za wszystkie odpowiedzi jak pisałem spróbuje teraz Twój Browar później jak kolega polecał ale piwo i centrum piwowarstwa też wytestuję :)  z Twojego Browaru zamówię sobie teraz taki zestaw bo wygląda mega smacznie patrząc po składzie :) 
https://twojbrowar.pl/pl/zestawy-surowcow-piwo-domowe/2568-belgian-coffee-dark-ale-16blg.html
https://twojbrowar.pl/pl/fermentum-mobile/2196-fm28-habit-opata.html

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alepiwo kurier puka do drzwi zanim zdążysz kliknąć KUPUJĘ. Świetny kontakt z właścicielem. Drugi sklep który lubię to Twój Browar. Mają chyba najbogatszy asortyment i dobrą obsługę. Próbowałem kilku innych sklepów ale wszędzie było coś co mnie zniechęcało. Wspomniane dwa szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki sam zestaw sklepów jak wyżej. AlePiwo naprawdę wysyła błyskawicznie, zamówione koło 12, paczka o 13 następnego dnia u mnie. Przy większości produktów jest też trochę taniej niż w TwójBrowar. TB za to ma chyba ciut większy wybór i bardzo dobrze zorganizowany sklep, chociażby chmiele podzielone po kraju pochodzenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 17.07.2018 o 15:34, Rafał Pałka napisał:

Drugi sklep który lubię to Twój Browar. Mają chyba najbogatszy asortyment i dobrą obsługę.

Mnie denerwuje, że tylko kurier. Co ma zrobić człowiek, klient, który pracuje a wolne ma często tylko pojedyncze dni w weekendy? Paczkomaty albo możliwość odbioru na poczcie jako dodatkowa opcja, nawet droższa, byłaby tu super rozwiązaniem. A tak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić dla początkujących piwowarów sklep DEPTANA, sporo podstawowych słodów chmieli i akcesoria. Z tego co patrzyłem gdzie indziej większość tańsza a co ważne śrutowanie gratis. 

Z opcją Smart na allegro nie płacę za przesyłkę więc naprawdę wychodzi tanio.

Link Sklepu Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić dla początkujących piwowarów sklep DEPTANA, sporo podstawowych słodów chmieli i akcesoria. Z tego co patrzyłem gdzie indziej większość tańsza a co ważne śrutowanie gratis. 
Z opcją Smart na allegro nie płacę za przesyłkę więc naprawdę wychodzi tanio.
Link Sklepu Allegro
Tak, ale mają wystawione aukcje, a towaru faktycznie na stanie nie mają. Piszą albo dzwonią, że towaru nie ma, ale aukcji nie zdejmują. Nie polecam.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephson napisał:

Tak, ale mają wystawione aukcje, a towaru faktycznie na stanie nie mają. Piszą albo dzwonią, że towaru nie ma, ale aukcji nie zdejmują. Nie polecam.

Od początku mojej przygody z piwem tj. koniec zeszłego roku zamówiłem już od nich towar za ok 700zl i jeszcze mi się to nie zdarzyło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku mojej przygody z piwem tj. koniec zeszłego roku zamówiłem już od nich towar za ok 700zl i jeszcze mi się to nie zdarzyło.
 
A mi na dwa zamówienia - dwa razy.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephson napisał:

A mi na dwa zamówienia - dwa razy.

Dobrze wiedzieć, mimo to mi się nie zdarzyło, wiadomo każdy zamawia co innego i w różnym czasie więc może być różnie. 

Mi się nic takiego jak do tej pory nie zdarzyło więc mogę polecić bo ceny jednak mają niższe niż inni i tak jak powiedziałem dostawa z allegro też darmo albo bardzo tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, mimo to mi się nie zdarzyło, wiadomo każdy zamawia co innego i w różnym czasie więc może być różnie. 
Mi się nic takiego jak do tej pory nie zdarzyło więc mogę polecić bo ceny jednak mają niższe niż inni i tak jak powiedziałem dostawa z allegro też darmo albo bardzo tania.
Tak, mnie ceny też zachęciły i darmowa wysyłka, ale za każdym razem to były rzeczy na których mi najbardziej zależało, jakbym wiedział, że nie ma to bym zamówił gdzie indziej, tyle

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.