Skocz do zawartości

spawanie cienkich ścian -garnek-poszukuję dobrego spawacza


grizzly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję dobrego spawacza z dobrym sprzętem choć roboty nie jest za dużo.

Mam wykonane w zasadzie wszystkie części swojej kadzi zacierno filtracyjnej  przerobionej z garnka a pozostało mi  jedynie wspawanie nypla i dwóch uchwytów.

Zdjęcia załączam  poniżej.

Poszukuję kogoś kto dobrze wykonałby to spawanie na garnku o grubości ścianki równo 1mm. Mam na mysli spawanie z wpuszczeniem gazu również do garnka i takie bez przepaleń z "pumeksem" .

Po spawaniu trawienie i pasywacja chociaż to mógłbym wykonać nawet we własnym zakresie.

Kolega, który jest spawaczem od 10 lat i spawał mi rózne inne elementy nie chce się tego podjać z obawy, że porobi mi dziury w garnku albo ze zrobi się zgorzel ze względu na grubość tej ścianki...

Twierdzi że do takiego spawania potrzebny jest też odpowiedni sprzęt  (spawanie na zmiennym prądzie czy coś takiego..), którego On nie ma.

Pytanie do kolegów na forum :

Czy znacie kogoś kogo moglibyście z czystym sumieniem polecić do takiego zadania??. Najlepiej jakby był z województwa wielkopolskiego ale nie jest to koniecznością.

Będę wdzięczny za namiary.

|PS Garnek wykonany ze stali  18/10

 

ZDJĘCIE 1.jpg

ZDJĘCIE 2.jpg

ZDJĘCIE 3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wie co mówi ,że będzie ciężko pospawać . Najlepiej poszukać firmę w okolicy gdzie wykonują naczynia , stoły dla przemysłu spożywczego , tam mają doświadczenie to pospawają . Uchwyty pół biedy ,ale nypel będzie trudno , bo trzeba pospawać i wyczyścić  z dwóch stron. Może do wyciętego otworu dopasujesz nypel zakręcany ,ale otwór masz chyba na zakręcie to się nie  da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2018 o 23:20, zielony07 napisał:

A nie wolisz kogoś z forum ? Jest tu wielu specjalistów którym nie trzeba nic tłumaczyć. 

W temacie napisałem że poszukuje dobrego spawacza. Nie ma dla mnie znaczenia czy jest to ktoś z forum czy nie :)

Jeśli znasz kogoś kto  mógłby mi pomóc i zrobiłby to fachowo i  kto by się nie pogniewał za przekazanie namiarów to prośba o info na priv.

Nawet jeśli istnieją dobrzy spawacze na forum mogę o tym nie wiedzieć bo nie znam tu wielu osób..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.