Skocz do zawartości

Trójmiasto gdzie i kiedy


jimmy_jb

Rekomendowane odpowiedzi

Marzy mi się spotkanie trójmiejskich piwowarów (ale nie tylko - wszyscy mile widziani). Miejsce i termin do ustalenia, najchętniej maj i jakiś piątek lub sobota. Mi najbardziej pasuje 7 lub 8 maja. Co do miejsca to najlepiej jakieś ze sporym stolikiem tak na kilkanaście osób i dobrym piwem. Jak się trochę ogarnę przedstawię jakieś konkretne lokale, propozycje mile widziane.

Edytowane przez jimmy_jb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o czymś w stylu wieczorku zapoznawczego. Usiądziemy, pogadamy i wypijemy; ew. jakieś wymiany piw. Co do lokalu to myślę o Degustatorni w Gdańsku. Nie ukrywam jednak że wolałbym lepiej skomunikowane miejsce, bliżej jakiegoś dworca lub Skm-ki. Mi najbardziej pasuje "U przyjaciół" - kameralna restauracja z lanym Amberem niedaleko przystanku Sopot Wyścigi. 14 lub 15 maja ale do negocjacji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Browarnię to tam panują spore ceny i jest to jednak kawał drogi od dworca, choć nie ukrywam że dawno tam nie byłem i trochę tęsknię. W Atucie jeszcze nie byłem. Myślę że warto już wstępnie ustalić gdzie będzie nam najbardziej po drodze: Gdańsk, Gdynia czy może Sopot? Napiszcie swoje typy. Ja proponuję Gdańsk (Degustatornia lub Browarnia) w piątek 14 maja o godzinie 18.

Edytowane przez jimmy_jb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie mieć miejsce w piatek o 18 w Degustatorni to chyba dobrym pomysłem bedzie rezerwacja stolika.

To nie ulega wątpliwości:-) Dlatego chciałbym w miarę szybko dogadać i zaklepać lokal. Spółdzielnia literacka to ciekawy pomysł. Sopot wypada między Gdańskiem a Gdynią więc może większej ilości chętnych by pasował. Może mały plebiscyt kto będzie i gdzie mu najwygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 maja chętnie się pojawię :beer: Spółdzielnia Literacka (a może Józef K.? Też mają lanego Ambera) jest OK - rzut beretem od SKMki i w miarę pośrodku Trójmiasta ;) Ewentualnie, przy chęci na większy wybór piwa, Degustatornia, ale faktycznie chyba w Gdyni, bo lepiej skomunikowana. Chociaż w Gdańsku jest sala dla niepalących, a w Gdyni wszystko zadymione :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wychodzi mi taka lista obecności: bulipunk, czara6, maciejgackowski, pela1985, saks, skandal, twitt, wypij (?). Jeśli kogoś pominąłem to proszę się zgłosić - mogłem przeoczyć. Nie chcę żeby dla kogoś zabrakło miejsca a z drugiej strony w sobotę wieczorem Degustatornia ma spore obłożenie i byłoby trochę nie w porządku trzymać zarezerwowany za duży w połowie pusty stolik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, skreślam:-) Nie, poważnie to szkoda ale rodzina jest święta i w pełni rozumiem. Może skoro ekipa się kurczy to porozmawiajmy o dogodnym terminie kolejnego spotkania. Tzn. spotkajmy się w tą sobotę ale jednocześnie spróbujmy umówić się w większym gronie na późniejszy termin np. w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.