Skocz do zawartości

Idealny sterownik do zacierania


Robert87

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Krzysztof988 napisał:

Polak Polakowi  Polakiem  idealnie pasuje. Chłopaki robić sterownik, ja elektronik po szkole ( 25 lat temu :)))) ) ale chętnie kupię coś gotowego, bo jakoś nie mogę się zdecydować ani na Boleckiego ani na Pamela coś tam ciągle brakuje. A składać mi się nie chce. Kiedy planujecie sprzedawać?

 

Dokładnie, zgadzam się. Po namyślę co powinien mieć to: wyświetlacz, obsługa przez laptopa, możliwość zmiany oprogramowania,tryb wysładzania, obsługa grzałek , pomiar ph, blg, a ponadto sterowanie pompami i zapadkami do automatycznego podawania chmielu. Powoli się przymierzam do konstrukcji automatu i mam nadzieję, że zdążycie na czas z budową. Powodzenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zukowiec napisał:

Dokładnie, zgadzam się. Po namyślę co powinien mieć to: wyświetlacz, obsługa przez laptopa, możliwość zmiany oprogramowania,tryb wysładzania, obsługa grzałek , pomiar ph, blg, a ponadto sterowanie pompami i zapadkami do automatycznego podawania chmielu. Powoli się przymierzam do konstrukcji automatu i mam nadzieję, że zdążycie na czas z budową. Powodzenia :)

 

A, ja uważam, że im prostszy w obsłudze tym lepiej. Pracuję w sprzedaży obsługując programy pisane chyba przez osoby , które nigdy nie miały kontaktu ze sprzedażą. Myślę, że powinno być to co napisał kolega,  sterowanie 2-3 pompami fajna rzecz, trochę amerykańskiej mechanizacji nie zaszkodzi,  ale czy zapadki do automatycznego podawania chmielu .. eee no nie zabijacie radości z chmielenia. Pamiętajcie im prostsze urządzenie tym lepiej działa. To jest tak jak z zakupem nowego auta w salonie: bajerów co niemiara ( np audi), a potem korzystamy z może z połowy tego, ale przy zakupie musi być :P Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niech będzie i taka możliwość, bo może ktoś będzie chciał zbudować sobie pełny automat a na rynku nie ma takich rozwiązań. Owszem można zaprogramować Pamela, ale po co się miałby człowiek bawić jak tu by to miał- następny klient :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.