Jump to content
Sign in to follow this  
Padraig

[oddam] Butelki bez etykiet i z et. Warszawa

Recommended Posts

Witam wszystkich

Jest to mój pierwszy wpis na tym portalu, więc wypada się jakoś przedstawić. Jako coraz bardziej ciekawski i namiętny smakosz wiadomego napoju, przeglądając w Sieci tematy okołopiwne natrafiałem na wasz serwis, który zwłaszcza w wersji Wikipiwo stanowił świetną piwną lekturę. Zarejestrowałem się teraz dopiero z prozaicznego powodu - by przedstawić butelkową ofertę: Wyprowadzam się z Mokotowa/Czerniakowa (niedaleko wiaduktu Trasy Siekierkowskiej) i została mi w pokoju jeszcze znaczna kolekcja butelek. Spora część (dobrze ponad setkę) jest goła (zbieractwo etykietowe), część z etykietami (te zdublowane). Leżą w workach po 20 sztuk. W zasadzie do końca tego tygodnia, bo do 15-go mamy zdać mieszkanie. Mam też troszkę zwrotnych, z którymi licho wie, co zrobić, bo w hipermarketach tak na raz to nie wezmą. Do tego jeszcze mam jakieś 10-15 buteleczek z porcelanką (krachlą, zamknięciem kabłąkowym), których już nie zdążę spożytkować, więc też wolę by się komuś przydały, niż wylądowały w kontenerze. Jak pisałem, oferta do końca tego tygodnia.

Pozdrawiam,

Patryk.

jakby kolega zrezygnował to jestem 2gi w kolejce :)

Małe uzupełnienie: właśnie oszacowałem dodatkowo ilość flaszek z zielonego szkła - ok. 30 sztuk. Jeśli takowe nikomu z Kolegów się nie przydadzą, to od razu lecą do kontenera.

Dnia 7.05.2018 o 21:55, Jagr napisał:

jakby kolega zrezygnował to jestem 2gi w kolejce :)

Część się rozeszła, ale jeszcze będzie z kilkadziesiąt, jeśli Kolega dalej potrzebuje.

Niestety czas mi się skrócił i oferta ważna do tego piątku włącznie, chyba, że się jakoś umówimy.

Edited by Padraig

Biorę nawet zielone, ja składuje szkło w piwnicy, światło im nie straszne :)

Napiszę na pw, to się dogadamy co do odbioru.