Skocz do zawartości
Padraig

[oddam] Butelki bez etykiet i z et. Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jest to mój pierwszy wpis na tym portalu, więc wypada się jakoś przedstawić. Jako coraz bardziej ciekawski i namiętny smakosz wiadomego napoju, przeglądając w Sieci tematy okołopiwne natrafiałem na wasz serwis, który zwłaszcza w wersji Wikipiwo stanowił świetną piwną lekturę. Zarejestrowałem się teraz dopiero z prozaicznego powodu - by przedstawić butelkową ofertę: Wyprowadzam się z Mokotowa/Czerniakowa (niedaleko wiaduktu Trasy Siekierkowskiej) i została mi w pokoju jeszcze znaczna kolekcja butelek. Spora część (dobrze ponad setkę) jest goła (zbieractwo etykietowe), część z etykietami (te zdublowane). Leżą w workach po 20 sztuk. W zasadzie do końca tego tygodnia, bo do 15-go mamy zdać mieszkanie. Mam też troszkę zwrotnych, z którymi licho wie, co zrobić, bo w hipermarketach tak na raz to nie wezmą. Do tego jeszcze mam jakieś 10-15 buteleczek z porcelanką (krachlą, zamknięciem kabłąkowym), których już nie zdążę spożytkować, więc też wolę by się komuś przydały, niż wylądowały w kontenerze. Jak pisałem, oferta do końca tego tygodnia.

Pozdrawiam,

Patryk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie przygarnę, za domowe piwko ofc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakby kolega zrezygnował to jestem 2gi w kolejce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małe uzupełnienie: właśnie oszacowałem dodatkowo ilość flaszek z zielonego szkła - ok. 30 sztuk. Jeśli takowe nikomu z Kolegów się nie przydadzą, to od razu lecą do kontenera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Dnia 7.05.2018 o 21:55, Jagr napisał:

jakby kolega zrezygnował to jestem 2gi w kolejce :)

Część się rozeszła, ale jeszcze będzie z kilkadziesiąt, jeśli Kolega dalej potrzebuje.

Niestety czas mi się skrócił i oferta ważna do tego piątku włącznie, chyba, że się jakoś umówimy.

Edytowane przez Padraig

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorę nawet zielone, ja składuje szkło w piwnicy, światło im nie straszne :)

Napiszę na pw, to się dogadamy co do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi