Skocz do zawartości

Parada Parowozów 2010 Wolsztyn 30.04 - 02.05


Zdrój

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę od piątku 30.04 do poniedziałku 3.5. Śpimy w ośrodku Jelonek zaraz obok Montany. Z chęcią się spotkamy (będę z żoną, kolegą i dziećmi kolegi). Niestety nie będę miał własnego piwa - zapasy się kończą a ostatnio nie było czasu na warzenie. Bardzo prawdopodobne, że będzie to jedna z ostatnich parad - parowozom i kotłom kończą się rewizje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napojami chłodzącymi proszę się nie stresować, tego ci u nas dostatek :) mówię o domowym, bo w knajpach same koncernówki :);) Od piątku wziąłem urlop więc jeśli chcecie pogadać przy domowym to śmiało dzwońcie pod nr tel 602675059, zorganizuje się małe co nieco :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapisany :)

A ogólnie jakie mamy możliwości spotkania ? Jakaś zaprzyjaźniona knajpka ? Pokój w motelu ;) Ławeczka w parku ? Koncernówki koncernówkami, ale dobrze wspominam zimnego Lecha Pilsa z beczki pod parasolem w takim fajnym, przestarzałym drink barze przy rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapisany :)

A ogólnie jakie mamy możliwości spotkania ? Jakaś zaprzyjaźniona knajpka ? Pokój w motelu ;) Ławeczka w parku ? Koncernówki koncernówkami, ale dobrze wspominam zimnego Lecha Pilsa z beczki pod parasolem w takim fajnym, przestarzałym drink barze przy rynku :)

U Przema na tarasie też z kija leją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi, że będę wbijał się "na krzywego" tylko, że mam już końcówkę i z chęcią bym się wymienił. Chodzi mi też o ocenę mojego piwa. Przyznam się, że z domowych piłem tylko swoje i jestem ciekaw jak smakują inne. Numer mam zapisany. Zapraszam też na grilla do nas do domku (w sobotę wieczorem). Mój numer 501-698-823. Z domku widać "Montanę".

Edytowane przez grzechu_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapisany :)

A ogólnie jakie mamy możliwości spotkania ? Jakaś zaprzyjaźniona knajpka ? Pokój w motelu :) Ławeczka w parku ? Koncernówki koncernówkami, ale dobrze wspominam zimnego Lecha Pilsa z beczki pod parasolem w takim fajnym, przestarzałym drink barze przy rynku :)

To już zależy jak chcecie i jak Wam najlepiej pasuje, może być knajpka /ale tej na rynku już nie ma/, może być pokój czy taras przed domkiem u grzecha i może być mój taras też przy rynku nie ma żadnego problemu.U mnie możemy zacząć spokojnie w piątkowe południe :) i przynajmniej nie będę targał schładzarki :) Tylko tel i działamy ;) potem możemy zrobić jakiś Tour de Bar :) Ja w piątek jestem dostępny cały dzień, bo w sobotę popołudniu po paradzie muszę być na chrzcinach u kuzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w piątek pojawię się najwcześniej dopiero około 15, a może nawet 18.00. Dzięki przemo za zaproszenie, ale z racji, że będę większą grupą to do Ciebie nie wpadniemy, ale pozostałe opcje oczywiście mogą być. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany zrobieniem zdjęć wyjeżdżającym Niemcom to po paradzie wybieram się w okolice Tuchorzy. Mam 2 lub 3 miejsca wolne w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie, przed pracą widziałem jak przetaczał ET41 parowozy razem ze składem w Suchej Beskidzkiej jadące z Chabówki do Wolsztyna, szkoda że nie miałem aparatu . Chyba to były Ty2 i TKh, dokładnie nie widziałem, bo przejeżdżałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapisany :)

A ogólnie jakie mamy możliwości spotkania ? Jakaś zaprzyjaźniona knajpka ? Pokój w motelu :) Ławeczka w parku ? Koncernówki koncernówkami' date=' ale dobrze wspominam zimnego Lecha Pilsa z beczki pod parasolem w takim fajnym, przestarzałym drink barze przy rynku :)[/quote']

To już zależy jak chcecie i jak Wam najlepiej pasuje, może być knajpka /ale tej na rynku już nie ma/, może być pokój czy taras przed domkiem u grzecha i może być mój taras też przy rynku nie ma żadnego problemu.U mnie możemy zacząć spokojnie w piątkowe południe ;) i przynajmniej nie będę targał schładzarki :) Tylko tel i działamy :D potem możemy zrobić jakiś Tour de Bar :) Ja w piątek jestem dostępny cały dzień, bo w sobotę popołudniu po paradzie muszę być na chrzcinach u kuzyna

Lądujemy w Wolsztnie w piątek o 16:03 (kurs z Zielonej Góry przez Zbąszynek). Szybki kurs do Montany, zostawiamy graty i powrót - pewnie najpierw do Smakosza :) Chyba najfajniej byłoby spotkac się u Przema ok. 17:30 ?! Będę dzwonił.

 

Aha - do Wolsztyna wybiera się też (tak jak ja, z synem) piwowar domowy Juliusz (Gdynia) ;) Zupełnie przypadkowo poznaliśmy się ostatnio w Kocierzy :)

 

Miałem informacje, że do Wolsztyna przyjadą torpedą Bułgarzy, ale nie widzę potwierdzenia w programie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra godzina i miejsce spotkania ;) , zapraszam serdecznie

P.S. Mogę Was odebrać z pociągu i podrzucić do Montany i do Smakosza.Do mnie stamtąd już blisko z buta :D

Nooo, jesteś niezwykle szlachetny :) Oczywiście skorzystam z propozycji - do zobaczenia na dworcu !

 

P.S.

Jadę z Zielonej, ponieważ jestem na 12:00 umówiony w Hauście. Może przypadkiem ktoś ma ten sam plan ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie, przed pracą widziałem jak przetaczał ET41 parowozy razem ze składem w Suchej Beskidzkiej jadące z Chabówki do Wolsztyna, szkoda że nie miałem aparatu . Chyba to były Ty2 i TKh, dokładnie nie widziałem, bo przejeżdżałem.

Ty, Tkt i Ol z Chabówki już dymią w Wolsztynie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, jesteś niezwykle szlachetny :D Oczywiście skorzystam z propozycji - do zobaczenia na dworcu !

 

P.S.

Jadę z Zielonej, ponieważ jestem na 12:00 umówiony w Hauście. Może przypadkiem ktoś ma ten sam plan ?!

W ostatniej chwili okazało się, że piątek mam wolny od południa i chętnie przyjadę do Wolsztyna.

Przemo70 nie będę przeszkadzał jak Ciebie odwiedzę? (muszę się Tobie odwdzięczyć za piwka, które dałeś mi w Hauscie)

Jadę tym samym pociągiem co Ty Zdrój. Dosiadam się w Sulechowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo' date=' jesteś niezwykle szlachetny :) Oczywiście skorzystam z propozycji - do zobaczenia na dworcu !

 

P.S.

Jadę z Zielonej, ponieważ jestem na 12:00 umówiony w Hauście. Może przypadkiem ktoś ma ten sam plan ?![/quote']

W ostatniej chwili okazało się, że piątek mam wolny od południa i chętnie przyjadę do Wolsztyna.

Przemo70 nie będę przeszkadzał jak Ciebie odwiedzę? (muszę się Tobie odwdzięczyć za piwka, które dałeś mi w Hauscie)

Jadę tym samym pociągiem co Ty Zdrój. Dosiadam się w Sulechowie.

My w drodze :D

Pozdrowienia z TLK Przemyśl - Świnoujście (1008 km), wsiadka w Rzeszowie, wysiadka w Poznaniu (591 km).

 

W Sulechowie będziemy wyglądac z okna ;)

 

 

8659_rn_TLK_Rzeszow_Poznan.JPG

 

To mój współpasażer, Miłosz. Mieliśmy zamiar skorzystać z sypialnego, ale wszystko zarezerwowane.( o dziwo).

Za to w 1-ce mamy całkiem własny "przedział dla podróżnych z dziećmi do lat 4" :)

 

No i wejścia pilnuje piesek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszmen zapraszam serdecznie. A mój mały kolejarz Andrzej już dzisiaj robił przegląd w parowozowni :D Musiał powitać wraz ze swoim michem, zaraz po wyjściu z przedszkola parowozy z Chabówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.