Skocz do zawartości

Szybka i tania alternatywa dla etykiet, dość odklejania starych etykiet przez rozlewem!!!


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.12.2020 o 13:22, witur napisał:

Mi fatalnie się wycina dziurkaczem

Wycinaj przez 2 kartki, albo drukuj na papierze 100g

Moje, wycinane dziurkaczem

Naklejka.jpg

 

Załaczam plik z etykietami, wyedytowany tak, że przeciąć można wzdłuż linii na pół, złożyć, zszyć zszywaczem na lewym marginesie i wycinać podwójne kółka.

Trochę szybciej i dziurkacz ładnie wycina, nie szarpiac krawędzi.

 

 

Etykiety na kapsle v2.ods

Edytowane przez Kaniutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2020 o 07:48, Suchejroo napisał:

[...] należy minimalnie dostosować arkusz do tego szablonu i efekty możecie zobaczyć poniżej :) Firma realizuje nawet pojedyncze zamówienia, lecz trzeba skontaktować się mailowo.  NIe jest to najtańsza opcja, lecz starczy na prawie 200 warek więc jest to już sprawa indywidualna :) 
 

 

IMG_8698.thumb.JPEG.ffe195e73d938fad7a2d7b6365ad1ee4.JPEG

 


40 butelek to czas maksymalnie 5 minut. Zero wycinania, odklejania od nieprzygotowanego papieru. 

 

 

 

Kupiłem właśnie paczkę etykiet fi 25mm - 10 wierszy po 7 etykiet. Wydruk z pliku nie pasuje zupełnie do układu etykiet. Które parametry w arkuszu należy regulować, żeby trafić w układ nacięć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, PiotrST napisał:

Liczba kolumn i wierszy się zgadza, tylko wydruk "nie trafia" w nacięcia papieru samoprzylepnego...

Mi siedzi dobrze. Ja to stroiłem ręcznie, zajmie Ci to 10min. Na zwykłej kartce zrób, przyłóż papier na to i zobacz. I tak koryguj po trochu aż trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi siedzi dobrze. Ja to stroiłem ręcznie, zajmie Ci to 10min. Na zwykłej kartce zrób, przyłóż papier na to i zobacz. I tak koryguj po trochu aż trafisz.

Którym parametrem w Excelu oddalać i zbliżać wiersze/kolumny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PiotrST napisał:


Którym parametrem w Excelu oddalać i zbliżać wiersze/kolumny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oddalać i zbliżać? To jak Ci nie siedzi? Jest za duze czy po prostu na naklejkach wychodzi poza, ale  wielkościowo jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddalać i zbliżać? To jak Ci nie siedzi? Jest za duze czy po prostu na naklejkach wychodzi poza, ale  wielkościowo jest ok?

Wielkość wydaje się OK.
Wydruk nie pokrywa się z nacięciami. Więc muszę oddalać/zbliżać a nie wiem w jaki sposób.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydrukuj na zwykłej kartce. Przyłóż do naklejek, zmierz linijką o ile jest przesunięcie, zaznacz pierwszy wiersz i powiększ jego rozmiar o tyle mm ile jest przesunięte 

Edytowane przez Kaniutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 21.10.2020 o 10:16, Suchejroo napisał:

Nie wprowadzaj w błąd, cena 8zł wyższa 64 do 56 a ilosc taka sama. Też 100 arkuszy po 70 naklejek. Więc @Mibor tak jak wspomniałem 64zł plus przesyłka za 7000 naklejek. Poniżej arkusz :)

 

Etykiety na kapsle v2.xlsx 61 kB · 47 pobrań

Mam problem z tym arkuszem. Jak tylko chce coś zmienić to wyskakuje błąd i napis 'nazwa'. Nie wiesz jak to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, szczawiosław napisał:

@Sumikk co chcesz zmienić? Tylko dane etykiet czy coś więcej modyfikujesz? I jak dane etykiet to które? Co dokładnie tam wpisujesz?

No poprostu chce wpisać swoje piwa na etykiety i się nie da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, szczawiosław napisał:

Ok, to pokaż co dokładnie i gdzie wpisujesz :)

Wpisuje normalnie w ustawieniach i jak tylko wpiszę coś to wszędzie wyskakuje #NAZWA?

IMG_20210216_105553.jpg

IMG_20210216_105513.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, szczawiosław napisał:

@Sumikk Ehhh, dobra, próbujesz otworzyć plik xlsx starszą wersją excela i wywala tobie formułę przy konwersji. Wklej całe formuły z komórek w których pokazuje tobie błąd.

Dobra już sobie poradziłem ? na necie znalazłem info żeby otworzyć w dysku Google i działa ? tylko trzeba przez dysk otwierać 

Dziekki 

16134719995432980285620632084284.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Można obejść się i bez dziurkacza do wycinania kółek. Są arkusze samoprzylepne A4 z gotowymi kołami, kwestia dobrania średnicy. Np. https://allegro.pl/oferta/etykieta-samoprzylepna-oragla-fi-25-biala-mat-a4-10498743142

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2021 o 19:52, paajonk napisał:

Można obejść się i bez dziurkacza do wycinania kółek. Są arkusze samoprzylepne A4 z gotowymi kołami, kwestia dobrania średnicy. Np. https://allegro.pl/oferta/etykieta-samoprzylepna-oragla-fi-25-biala-mat-a4-10498743142

Juz 2 strony o tym dyskutowaliśmy, masz wcześniej dokładne info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak się męczyłem na początku z tym odklejaniem naklejek i wymyśliłem sposób przez co dużo łatwiej jest je odkleić ? 

Tak więc jak już mam wydrukowane naklejki to odklejam papier z tyłu i przyklejam wcześniej wycięte milimetrowe paski z góry na dół, później wycinam i dużo łatwiej odchodzi ten papier z tyłu a tych paseczków prawie nie widać ?

IMG_20210415_101636.jpg

IMG_20210415_101404.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czołem, jakby ktoś aktualnie szukał, zamówiłem naklejki z tej strony :

http://samoprzylepne.sklep.pl/pl/p/Etykieta-samoprzylepna-Fi-25-biala-mat-A4.-/139

Aktualna cena z przesyłką 55,65 zł

Następnego dnia dostarczono, wystarczy zmniejszyć szerokość kolumny z 1,45 na 1,1 i wszystko idealnie pasuje do pliku: Etykiety na kapsle v2

Wielkie dzięki za udostępnienie materiału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.