Skocz do zawartości

Szybka i tania alternatywa dla etykiet, dość odklejania starych etykiet przez rozlewem!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pozwoliłem sobie na podstawie arkusza stworzonego przez @Mibor zrobić własną wariację na ten temat, główną zmianą była wielkość etykiet (fi20 z tej aukcji) i ich ilość na arkuszu (teraz mieści się 88). Dodatkowo zamieniłem miejscami nazwę i styl. W tle zostały wielkości krążków których używałem do rozstawienia tabeli. Hasło do odblokowania arkusza to piwo. Zabezpieczyłem aby przypadkiem nie rozwalić tabel, zmiany w zakładce Ustawienia normalnie działają.

Etykiety na kapsle fi20.ods

Edytowane przez szczawiosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, mój błąd z autorstwem, przepraszam :) Prześledzenie historii tego szablonu robi się kłopotliwe.

@Hary86 proszę bardzo, plik w formacie xlsx, bez kółek (nie usuwałem ich, bo w LibreOffice Calc można wybrać warstwy które mają być drukowane).

Etykiety na kapsle fi20.xlsx

Edytowane przez szczawiosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam podobny do tego. Niestety, wymaga papieru grubszego niż 80g/m, lub dziurkowania przez 2 kartki, bo mój nie docina cienkiego papieru.

Ale może to tylko mój egzemplarz.

https://www.dpcraft.pl/dziurkacze-ozdobne-2-5-cm/dziurkacz-ozdobny-do-papieru-i-pianki-25-cm-kolo-25-cm.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kaniutek napisał:

bo mój nie docina cienkiego papieru.

Ale może to tylko mój egzemplarz.

One tak mają, dodatkowo przy wycinaniu z folii co uskuteczniam potrafią się zalepić klejem. Lepszy byłby mniejszy niż 25mm, taki jest na styk, a przy krachlach nieco za duży. Niemniej działa, a za tę cenę nie można za wiele wymagać.

Alternatywą są wybijaki tego typu https://www.google.com/search?q=wybijak+do+skóry+22mm&tbm=isch&ved=2ahUKEwjIt6XM_6ftAhVIySoKHa_8DKsQ2-cCegQIABAA&oq=wybijak+do+skóry+22mm&gs_lcp=CgNpbWcQA1CJ8gFYifIBYIT0AWgAcAB4AIABZYgBZZIBAzAuMZgBAKABAaoBC2d3cy13aXotaW1nwAEB&sclient=img&ei=ibTDX4jPJ8iSqwGv-bPYCg&safe=active

Ale trzeba walić młotkiem, co nie każdemu pasuje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2020 o 11:23, anatom napisał:

Pobrałem i wyedytowałem pod fi25 więc podzielę się też plikiem jakby ktoś chciał skorzystać.

Arkusz jest pod naklejki fi25mm, etykiety samoprzylepne z kodem 2525K.

etykiety_ na_kapsle_fi25_2525K.xlsx 59 kB · 8 pobrań

Też zakupiłeś te naklejki? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, anatom napisał:

Tak. Wycinałem i kleiłem na zwykłym samoprzylepnym ale po pierwszej warce dałem sobie spokój - trwało to chyba dłużej niż butelkowanie :) 

 

No dokładnie. Mi z drukowaniem i przyklejeniem na 40 butelkach to może z 10-15min :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.